Найкращі шейдери Minecraft і як їх встановити

Колись, Minecraft була найбільш обговорюваною відеоігрою у світі і, здавалося б, синонімом самого середовища для багатьох людей. Коли так багато людей приділяє стільки часу Minecraft - гра, орієнтована на створення та налаштування - не дивно, що деякі з них захочуть поставити на ній свій штамп, розробляючи власні моди.

Одна з найпопулярніших категорій Minecraft mods - це тип поліпшення графіки, який називається шейдером. Просто дивлячись Minecraft біг за допомогою шейдера дасть вам гарне уявлення про те, що саме вони роблять, але більшість із них розроблені для того, щоб вода, освітлення та тіні в грі виглядали більш реалістично та драматично, на відміну від інших графічних модифікацій, які покращують окремі текстури.

Звичайно, не всі шейдери однаково відповідають цій задачі, тому ми вибрали деякі з наших улюблених для початку. Оскільки шейдери - це абсолютно естетична зміна, в кінцевому підсумку ви можете знайти деякі з них не на ваш смак, але всі вони гарантовано зроблять Minecraft виглядають більше ніж знайома колекція блоків.

Подальше читання

  • Найкращі моди Minecraft
  • Що таке Minecraft Earth?
  • Найкращі ігри на зразок Minecraft

Як встановити шейдери Minecraft

Як і будь-який інший Minecraft mod, вам потрібно буде трохи попрацювати, щоб підготуватися, перш ніж розпочати встановлення шейдерів. Щоб встановити більшість Minecraft моди, ви можете використовувати менеджер модів під назвою Forge, але для шейдерів і текстурних пакетів ви хочете використовувати інструмент під назвою Optifine. Optifine самостійно представляє деякі зручні виправлення Minecraft, включаючи збільшення частоти кадрів, але також важливо дозволити шейдерам працювати. Оптіфін можна використовувати з ковкою або без неї.

Щоб встановити його, просто перейдіть на веб-сайт Optifine і завантажте останню версію. Після запуску інсталятора він додасть нову версію Minecraft до Minecraft Launcher, який ви можете вибрати для гри, використовуючи Optifine та будь-які встановлені шейдери.

Щоб встановити шейдер, вам просто потрібно завантажити його та перетягнути отриманий файл у папку “shaderpacks” у вашомуMinecraft встановлення. Якщо ви не знаєте, де це, ви можете знайти його автоматично, перейшовши в Варіанти у головному меню вашої Optifine-версії Minecraft, а потім клацніть Налаштування відео >Шейдери >Папка шейдерів. Як тільки шейдер буде розміщений там, ви готові йти!

Найкращі шейдери Minecraft

Неймовірні шейдери Sonic Ether

Скріншот Minecraft для інтер'єру будівлі Звуковий ефір

Minecraft гравці, які мають досвід роботи з шейдерами, майже напевно вже чули про неймовірні шейдери Sonic Ether. SEUS був одним з найперших шейдерів, які вдарили Minecraft моддінгової спільноти, і це залишається одним з найпопулярніших візуальних ремонтів з тих пір з поважних причин. SEUS фокусується на реалістичному освітленні, віддаючи перевагу витонченим ефектам у порівнянні з дикими кольорами та контрастуючи з іншими шейдерами. Існує навіть нова експериментальна версія, яка підтримує трасування променів на будь-якій графічній карті Nvidia, і ще одна, призначена для роботи без стільки вражаючих показників продуктивності.

Завантажити

Безламкові шейдери

Скріншот Minecraft для інтер'єру будівлі Майнкрафт руда

По суті, протилежний кінці спектру від SEUS, був створений Lagless Shaders Minecraft виглядати якомога краще, не вимагаючи дорогого ПК або перетираючи частоту кадрів гри до повзання. Він може не мати найдивовижніших світлових ефектів серед усіх шейдерів у цьому списку, але це все одно помітне покращення порівняно з ваніллю Minecraft, покращуючи загальний вигляд гри та додаючи вражаючі світлові ефекти, такі як божі промені та відблиски лінз, і це повинно працювати практично на будь-якій установці.

Завантажити

Шейдери континууму

Знімок екрану вітряків в Minecraft Шейдер континууму

Що стосується фотореалістичних шейдерів для Minecraft, насправді це ніяк не можна обійти: Continuum Shaders - найкраще з групи. Він поєднує в собі всі найпопулярніші візуальні вдосконалення в єдиний мод, але зберігає все добре збалансованим, щоб це не просто закінчилось мішаниною гарних ефектів. Завдяки незайманій воді, реалістичному туману та хмарам, неймовірним тіням та яскравим, але реалістичним кольорам, Continuum робить все правильно, і варто перевірити його навіть просто, щоб побачити, наскільки неймовірним Minecraft може шукати за відповідних обставин. Недоліком - оскільки, звичайно, він повинен бути - є те, що це також один із найбільш ресурсоємних модів навколо, дійсно придатний лише для висококласних машин. Якщо у вас є для цього прилад, існує навіть повністю просліджена променями версія Continuum та спеціальний пакет текстур високої роздільної здатності, створений спеціально для використання з цими шейдерами.

Завантажити

Шейдери BSL

Знімок екрану поля та пагорбів у Minecraft Шейдери BSL

Якщо ви прагнете отримати найбільш реалістичну графіку в Minecraft але ваш комп'ютер стискається при вигляді Continuum, BSL Shaders може бути модом для вас. Як і Continuum, шейдери BSL - це загальний пакет, що додає глибину різкості, об'ємне освітлення, цвітіння та майже будь-який інший вигадливий візуальний ефект, який ви можете подумати, щоб повністю переглянути. MinecraftПогляд. Шейдери BSL було б легко порекомендувати в будь-якому випадку, але що насправді виділяє це те, що він робить все це, поки працює надзвичайно добре, тому ви можете насолоджуватися однією з найкрасивіших версій Minecraft на менш потужному комп’ютері. BSL Shaders настільки хороший, що в основному він повинен бути типовим вибором шейдерів для більшості гравців.

Завантажити

Яскраві шейдери Сільдура

Скріншот води Minecraft Яскраві шейдери Sildurs

Багато найкращих Minecraft шейдери спрямовані на природний вигляд, який покращує візуальний стиль гри, не перетворюючи його повністю. Яскраві шейдери Сілдура йдуть іншим маршрутом, завантажуючи Minecraft з неймовірними ефектами, поки це майже не схоже на іншу гру. Завдяки продуваному освітленню та насиченим кольорам, яскраві шейдери Sildur - один із найінтенсивніших графічних модифікацій для Minecraft, тому це може бути не для всіх, але воно також налаштовується для тих, кому подобається ідея, але хоче змінити ситуацію.

Завантажити

Шейдери KUDA

Знімок екрану туманних пагорбів Minecraft Шейдери KUDA

Ще один надзвичайно популярний вибір, KUDA Shaders, націлений на здебільшого реалістичний вигляд, але є кілька сфер, де це справді сяє. Цей шейдер дає MinecraftКольори помітно, але не надто високо, роблять тіні більш драматичними та додають чудові відбиття води, хоча є й інші шейдери, які роблять це краще. Там, де мало модифікацій може зрівнятися з KUDA Shaders, це небо, завдяки неймовірним хмарам та атмосферним ефектам, які роблять все, від сходу сонця до повного місяця, абсолютно неймовірним.

Завантажити

projectLUMA

Скріншот Minecraft для води та берега projectLUMA

Якщо ви помітили деякі подібності між projectLUMA та попереднім записом, KUDA Shader, для цього є вагома причина. ProjectLUMA офіційно є наступником KUDA Shader, створеного тим самим розробником, тому він поділяє багато тієї самої естетики. Він створений, щоб забезпечити найкрасивішу гру з мінімальним показником продуктивності та без надто вражаючих візуальних ефектів. Можна з упевненістю сказати, що projectLUMA досягає успіху на всіх фронтах, забезпечуючи неймовірну на вигляд гру (включаючи фірмове небо KUDA Shader), не затягуючи продуктивність занадто сильно.

Завантажити

Ностальгія Шейдер

Знімок екрана маяка в Minecraft Ностальгія Шейдер

Замість того, щоб зробити гру максимально реалістичною, це робить Ностальгія Шейдер Minecraft схоже - ну, Minecraft, відтворюючи унікальний ігровий вигляд гри та наслідуючи популярні шейдери десятиліття тому. Ностальгія Шейдер - ідеальний вибір, якщо ви просто хочете красивішого Minecraft насправді нічого не змінивши надто різко. Оскільки це не стосується вражаючої якості, Nostalgia Shader також має бонус, що його легко запускати на більшості машин.

Завантажити

Океано-шейдер

Знімок екрану пагорбів Minecraft Океано

Відносний новачок на Minecraft сцена шейдерів, Oceano Shader не може конкурувати з деякими найвідомішими пакетами шейдерів, коли справа доходить до реалізму, але вона не намагається. Натомість Океано оживляє Minecraft з яскравими кольорами, м’яким освітленням та красивим використанням цвітіння. Одна з областей, де Oceano працює краще, ніж будь-який інший шейдер, - це вражаючі ефекти води, але це справді перевершує загальну картину, даючи Minecraft тепла, привітальна атмосфера, яка просто змусить вас бачити там більше часу. Океано має особливу естетику, яка може бути не для всіх, але його унікальний візуальний стиль може зробити навіть найкращі реалістичні шейдери виглядають похмурими в порівнянні.

Завантажити

Шейдери Naelego’s Cel

Скріншот Minecraft в тіні Наелаго

Справжній вигадник, Cel Shaders від Naelego задовольняється не лише створенням Minecraft виглядати краще; це робить це схожим на зовсім іншу гру. Замість посилення MinecraftВізуальні зображення, вони перетворюють їх на щось більше схоже на Borderlands, додаючи ефект тіні, який малює товсті мультяшні обриси навколо всього у грі. Можливо, це не той шейдер, який ви хочете використовувати кожен раз, коли граєте Minecraft, але як унікальна новинка, Cel Shaders Naelego, принаймні, варто подивитися.

Завантажити

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found