Як встановити шрифти в Windows 10

Іноді шрифти за замовчуванням, надані в останній версії Windows 10, просто не вирізають його. Шрифти Times New Roman та Arial є позачасовими, але, можливо, вам хочеться чогось із трохи більше піцазза. Вам не потрібно обмежуватись типовими параметрами для Windows 10.

Ви завжди можете завантажити шрифт, який найкраще відповідає вашим потребам, особливо якщо ви шукаєте шрифт, який вкладає трохи вашої особистості у ваш проект. Ви навіть можете видалити шрифти, які, як ви знаєте, ніколи не будете використовувати. Все починається з віртуальної поїздки в магазин Microsoft.

Для того, щоб подивитися, як встановити шрифти спеціально для Adobe Photoshop, у нас також є керівництво для цього.

Як встановити шрифти через Microsoft Store

Найпростіший спосіб встановлення шрифтів - пройти через Магазин Microsoft. Все, що потрібно, - це кілька простих клацань.

Крок 1: Це можна зробити, відкривши Windows 10 Налаштування, натиснувши на Персоналізація, а потім клацніть на Шрифти вкладку.

Потім ви побачите посилання на Отримайте більше шрифтів у магазині Microsoft. Клацніть на ньому, а потім завантажте шрифт, як і додаток, щоб він автоматично встановився та з’явився у налаштуваннях.

В якості альтернативи ви також можете вручну завантажити шрифт із вибраного вами веб-сайту та встановити його. На кроках 2 і 3 буде обговорено більше про те, як встановити шрифти поза магазином Microsoft Store.

Крок 2: Після завантаження шрифт може бути запакований у zip-файл, а може і не. Якщо він заархівований, клацніть правою кнопкою миші на файлі, виберіть Витягнути все, а потім дотримуйтесь інструкцій, щоб помістити шрифт у вибрану вами папку.

Крок 3: Після вилучення (або доступу до файлу в завантаженому місці) клацніть правою кнопкою миші на файлі та виберіть Встановити. Це воно!

Як встановити шрифти за допомогою перетягування

Як встановити шрифти в Windows 10

Якщо ви віддаєте перевагу робити речі вручну, ви можете скористатися методом перетягування та опускання старої школи, який вимагає двох відкритих вікон.

Крок 1: Завантажте шрифт, як зазначено в інструкціях вище, і, якщо потрібно, витягніть його зі свого zip-файлу.

Крок 2: Перейдіть до поля пошуку на панелі завдань, введіть Панель управління, і натисніть відповідний результат.

Крок 3: За допомогою Панель управління відкрити, перейти до Зовнішній вигляд та персоналізаціяі натисніть на Шрифти в головному вікні.

Крок 4: Після завантаження бібліотеки шрифтів просто перетягніть новий шрифт із місця призначення у Провіднику файлів у вікно шрифтів. Після встановлення з’явиться невелика панель виконання. Після завершення шрифт готовий до використання.

Примітка: Windows 10 також дозволяє перетягувати нові файли шрифтів, щоб встановити їх через Налаштування меню. Просто відкрийте Налаштування меню, перейдіть до Шрифти розділ Персоналізація меню, а потім перетягніть файли шрифтів до пунктирного прямокутника внизу Додайте шрифти.

Як видалити шрифти

Як встановити шрифти в Windows 10

Можливо, у підсумку ви можете встановити більше шрифтів, ніж вам потрібно. Або, можливо, ви просто не хочете, щоб декілька вибраних були доступні. У такому випадку, ось як їх видалити.

Крок 1: Шукати Панель управління у рядку пошуку Windows 10 та клацніть відповідний результат.

Крок 2: Клацніть Зовнішній вигляд та персоналізація і потім Шрифти .

Крок 3: Або прокрутіть список, або за допомогою клавіатури шукайте певний шрифт. Знайшовши потрібний, клацніть на ньому та виберіть Видалити з меню верхньої панелі. Або ж клацніть правою кнопкою миші та виберіть Видалити зі спливаючого меню.

Крок 4: Коли система попросить підтвердити, натисніть Так . Потім шрифт зникне з вашої системи.

Як скинути шрифти за замовчуванням

Якщо шрифти викликають проблеми або ви видалили важливий, можливо, вам спокуса виконати скидання Windows. Але не бійтеся - ви завжди можете скинути шрифти за замовчуванням для Windows 10, не возившись з рештою Windows 10. Переробка шрифтів набагато менш суттєва, ніж скидання або перевстановлення Windows 10. Цей крок повертає ваші шрифти до того, як вони були встановлені після операційної системи - в основному, до заводських стандартів.

Крок 1: Шукайте Панель управління у рядку пошуку Windows 10 та клацніть відповідний результат.

Крок 2: Клацніть Зовнішній вигляд та персоналізація і потім Шрифти .

Крок 3: Клацніть Налаштування шрифту з лівого меню .

Крок 4: Клацніть на Відновіть налаштування шрифту за замовчуванням кнопку . Потім Windows 10 відновить вибір шрифту за замовчуванням для параметрів Windows 10.

Встановлення нових шрифтів у Windows 10 може здатися хитрим. Якщо ви захоплюєте нові шрифти в магазині Microsoft Store або завантажуєте вибране з іншого веб-сайту, їх простіше, ніж будь-коли, завантажити на свою машину Windows.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found