Як записати дзвінки на ваш iPhone

Запис дзвінків - це не те, що потрібно робити більшості людей, і це не обов’язково всюди законно. Таким чином, має сенс Apple не встановила його як основний компонент iOS. Однак бувають ситуації, коли запис дзвінка відбувається, якщо ви проводите співбесіду по телефону і отримали дозвіл на запис дзвінка.

Пов’язаний вміст

  • Кращі програми для iPhone
  • Кращі ігри для iPhone
  • Як записати екран на iPhone

Якщо у вас є згода, і це законно, є кілька корисних програм, які дозволяють записувати дзвінок на вашому iPhone. Ми шукали в Інтернеті пошуки найкращих реєстраторів дзвінків для вашого iPhone, випробовуючи різні методи та програми, і створили цей список.

Як записати вихідний дзвінок за допомогою програми iPhone

Якщо вам потрібна можливість записувати як вхідні, так і вихідні дзвінки, найкращим варіантом є програма для запису дзвінків. Існує не дуже багато хороших безкоштовних додатків для запису дзвінків, але є досить багато варіантів, якщо ви готові заплатити кілька доларів. Ми випробували деякі реєстратори дзвінків, і ми вважаємо, що чотири варіанти нижче найкращі.

Професійна порада: Веб-сайт GetHuman є чудовим обхідним шляхом для запису дзвінків у службу обслуговування клієнтів. Сайт дозволяє повідомити певну компанію, до якої ви хочете, щоб представник зв’язався з вами.

Rev Call Recorder (безкоштовно)

Rev Call RecorderВи можете записувати вхідні та вихідні дзвінки на свій iPhone за допомогою цієї безкоштовної програми, якщо у вас є номер телефону для реєстрації в США. Тут немає передплати та не ховаються прихованих витрат, немає обмеження на тривалість або кількість розмов, які ви можете записати, а якість, як правило, хороша. Це працює, налаштовуючи тристоронній дзвінок, тому вам доведеться об’єднати в рядок запису, але це досить просто, і ви можете завантажити аудіофайл згодом і робити з ним все, що вам подобається. Якщо вам цікаво, чому це пропонується безкоштовно - Rev також пропонує послугу транскрипції за 1 долар за хвилину, якою користуються перекладачі-люди для чудової точності. Якщо ви хочете отримати безкоштовний додаток для запису дзвінків, не дивіться далі - це єдиний пристойний доступний.

iOS

TapeACall Pro (11 доларів)

TapeACall Pro

Якщо ви не проти заплатити за гідний додаток, ви можете розглянути TapeACall Pro. Всього за 11 доларів ви отримуєте необмежений час запису дзвінків, незалежно від того, кому чи куди ви телефонуєте, протягом одного року. Ціни вказані на рівні 20 доларів на рік для необмежених дзвінків. Це працює дещо інакше, ніж інші перелічені тут опції - для вхідних дзвінків ви ініціюєте запис, ставлячи когось, з ким ви розмовляєте, на мить на утримання тоді відкривши програму та натиснувши кнопку запису. Після того, як ви все це зробите, дзвінок об’єднується та зберігається у віддаленій службі запису. Для вихідних дзвінків ви відкриваєте програму, натискаєте запис, потім дзвоните кому завгодно та об’єднуєте дзвінок. Однак TapeACall Pro не повідомляє іншу сторону, про яку ви записуєте розмову, тому майте це на увазі, якщо ви живете десь, що вимагає згоди перед записом. Закінчивши запис, ви можете отримати доступ до збереженого аудіофайлу безпосередньо на смартфоні.

iOS

Call Recorder Pro ($ 10)

Call Recorder Pro

Ви можете записувати вхідні та вихідні дзвінки за допомогою цього додатка, але спочатку потрібно налаштувати тристоронній дзвінок, увімкнувши дзвінок, набравши номер у диктофоні через програму, а потім об’єднавши дзвінки, що склало трохи клопоту. . З іншого боку, це означає, що ви можете досить легко почати запис дзвінків, які вже тривають. Це надійний сервіс, який спрощує управління записами, і ви можете завантажувати їх та ділитися ними за допомогою SMS, електронної пошти, Dropbox та інших додатків. Комісія в розмірі 10 доларів дасть вам 300 хвилин, але ви також можете придбати 150 хвилин за 5 доларів або 30 хвилин за 1 долар.

iOS

Запис дзвінків IntCall (безкоштовно)

Запис дзвінків IntCall

Call Recorder допомагає здійснювати та записувати національні або міжнародні дзвінки, записувати цілі дзвінки та зберігати записи на телефоні. Ваш оператор повинен бути GSM і підтримувати як утримання, так і конференц-зв'язок. Якщо ви платите за хвилину, IntCall може бути хорошим вибором залежно від країни, куди ви телефонуєте. Додаток працює за допомогою попередньо оплаченого кредиту або оплати по мірі здійснення дзвінків і здійснює дзвінки через VoIP. Ціна кожного дзвінка розраховується на пункт призначення та хвилину. Викликається спеціальна версія програми для цього режиму Реєстратор дзвінків Оплачуйте як завгодно. Ви також можете отримати щотижневу передплату за звичайними каналами, але в такому випадку для запису потрібно зробити конференцію. Додаткові хвилини можна придбати за 5, 10 або 20 доларів, і ціна за хвилину залежить від країни. Ми радимо перевірити прайс-лист перед тим, як щось купувати, але до більшості країн можна дістатися за 10 центів або 20 центів за хвилину.

iOS

Як записати вхідний дзвінок за допомогою Google Voice

Якщо ви шукаєте хороший, безкоштовний варіант і вам потрібно лише записувати вхідні дзвінки, Google Voice може бути для вас, і це також може допомогти вам відфільтрувати небажані дзвінки. Ви повинні перенести свій номер телефону в Google, щоб отримати доступ до функції запису, і він не може записувати вихідні дзвінки. Це робить досить незручним, якщо ви сподіваєтеся записати будь-які розмови, які вам потрібно розпочати, або якщо вам подобається ваш поточний оператор. Прочитайте наш посібник із налаштування Google Voice, якщо ви не знайомі з програмою.

Щоб почати запис вхідних дзвінків за допомогою Google Voice в iOS 13, спочатку потрібно створити обліковий запис. Просто перейдіть на voice.google.com і дотримуйтесь інструкцій. Після того, як ваш акаунт запущений і запущений, наступним кроком є ​​увімкнення запису дзвінків, щоб ви могли записати та автоматично зберегти вашу розмову як MP3-файл.

Крок 1: Перейдіть на головну домашню сторінку Google Voice.

Крок 2:Натисніть на Налаштування (значок шестерні) у верхньому лівому куті вікна.

Крок 3:Прокрутіть вниз доДзвінки і переконайтесь, щоПараметри вхідного дзвінка увімкнено.

Якщо ви хочете слухати записані телефонні дзвінки на своєму iPhone, вам потрібно завантажити додаток Google Voice. За допомогою цієї програми ви можете записувати вхідні дзвінки в Google Voice, натискаючи цифру 4 на клавіатурі телефону під час дзвінка. Обов’язково відповідайте на дзвінки в програмі Google Voice, використовуючи свій номер телефону Google Voice - це не рідна телефонна програма iPhone, з якою може бути зв’язаний ваш номер телефону. Це запускає автоматичне голосове сповіщення обох сторін про те, що дзвінок записується. Щоб зупинити запис, натисніть ще раз 4 або завершіть дзвінок, як зазвичай. Після припинення запису Google автоматично збереже розмову для подальшого прослуховування.

Запис Google Voice на iPhone

Якщо все налаштовано належним чином, і ви відповіли та записали свій дзвінок на свій телефон, ви побачите свою записану розмову, перелічену на вкладках Дзвінки та Голосова пошта. Щоб прослухати розмову, натисніть стрілку та збільште гучність.

Запис Google Voice

Ви також отримаєте електронний лист із напрямком до вашої розмови в браузері.

Запис за допомогою зовнішнього диктофона

Якщо вам наразі пропозиції не подобаються, можна вибрати спеціальний диктофон, призначений для підключення безпосередньо до 3,5-міліметрового роз’єму вашого смартфона або підключення через Bluetooth. Такі роботи, як телефонний підйомний мікрофон Olympus TP-8, навушник, який ви носите, який записує і вас, і того, хто телефонує, виконають цю роботу. Якщо у вас новіший iPhone, можливо, вам доведеться використовувати адаптер блискавки до навушників. Ви також можете розглянути пристрій запису дзвінків на мобільний телефон RecorderGear PR200, якщо потрібно щось, що підключається бездротовим способом. Або, якщо ви хочете чогось більш якісного, що підключається через порт для навушників, відвідайте цифровий диктофон Techerific.

Останні повідомлення