Як конвертувати книгу Kindle у PDF

Kindle - один з найбільших успіхів Amazon. Більшість книг, які ви можете завантажити на Amazon, використовують власний формат файлу AZW, хоча Kindles також підтримує файли MOBI. Оскільки формат AZW є власністю Amazon, його може бути важко відкрити на інших пристроях. Якщо ви хочете читати свої книги на іншому пристрої, найкращим варіантом буде конвертувати їх у файли PDF.

Більшість програм конвертерів безкоштовні, і процес перетворення файлу Kindle на PDF займає лише кілька кроків. Після того, як ви перетворили свої книги в PDF-файли, ви можете зберігати свої назви упорядкованими на Calibre.

Спочатку завантажте файли AZW

Завантаження книг Kindle

Обидва ці варіанти програмного забезпечення вимагають, щоб ваші книги Kindle мали формат AZW, а не новий формат KFX, який Kindles використовує зараз. Ви можете отримати файл AZW, увійшовши у свій обліковий запис Amazon на своєму комп’ютері чи ноутбуці. Йти до Ваш рахунок і виберіть Керуйте своїм вмістом та пристроями. Де там написано Показати вгорі ліворуч виберіть Книги а потім торкніться трьох крапок зліва поруч із заголовком або заголовками, які ви хочете вибрати та вибрати Завантажте та передайте через USB. Вам буде запропоновано вибрати один із пристроїв Kindle, і файл AZW ​​завантажиться на ваш комп’ютер.

Примітка: Calibre тепер пропонує плагін під назвою KFX Input plugin, який також дозволяє імпортувати файли KFX. Перейдіть на другу сторінку, щоб дізнатись, як нею користуватися.

Конвертувати за допомогою EPUB Converter - на веб-основі

Як випливає з назви, EPUB Converter - це безкоштовна утиліта в Інтернеті, яка використовується для перетворення файлів електронних книг у їхній власний формат. На даний момент інструмент включає варіанти для перетворення електронних публікацій, таких як EPUB, PDF, MOBI та AZW, серед інших форматів, а також інструмент для безпосереднього перетворення файлів Kindle у PDF. Він швидкий, простий і не має важкого робочого столу. Як це для сталого?

Крок 1: Доступ до EPUB Converter

Запустіть свій улюблений браузер, а потім перейдіть до EPUB Converter Kindle to PDF Converter.

Крок 2: Завантажте та перетворіть файл Kindle

Якщо припустити, що на вашому комп'ютері зберігаються відповідні файли, клацніть жовтимДодати файлкнопку, розташовану під інформацією PDF та над інструкцією перетворення. Далі знайдіть файл Kindle, який ви хочете конвертувати - скоріше за все відформатований у власному типі файлів Amazon, AZW або MOBI - і натисніть сірий відчиненов правому нижньому куті спливаючого вікна. EPUB Converter також дозволяє одночасно завантажувати та конвертувати, тому сміливо додайте скільки завгодно файлів. Закінчивши, натисніть жовтийПочніть завантаженняправоруч від файлу, який ви щойно додали.

Крок 3: Завантажте PDF

Після завершення перетворення - потенційно тривалий процес залежно від розміру файлу - клацніть правою кнопкою миші або клацніть клавішу CTRL, щоб отримати PDF-файл, і виберітьЗберегти посилання як можливість зберегти файл у потрібному місці. Крім того, клацніть лівою кнопкою миші або клацніть посилання, щоб запропонувати завантаження або переглянути PDF у своєму браузері.

EPUB Converter розміщуватиме файл на своєму сервері протягом двох годин, надаючи вам достатньо часу для завантаження нового PDF-файлу. Ви можете повторити процес стільки разів, скільки потрібно, натиснувшиДодати файл , розташована під вашим нещодавно перетвореним файлом.

Перетворюйте за допомогою Calibre - Windows, MacOS та Linux

Не дивно, що Калібр став єдиним рішенням для більшості людей, які шукають безкоштовну конвертацію Kindle в PDF. Менеджер електронних книг порівняно легкий, але в той же час кишить вартими уваги функціями та має привабливий інтерфейс, який одночасно винахідливий і зрозумілий. Програмне забезпечення також обробляє грандіозний асортимент вхідних форматів, від MOBI та HTML до PRC та AZW, і здатне функціонувати з постійним або активним мережевим підключенням або без нього. Відомо, що додаток створює нові каталоги папок, реорганізовує файли електронних книг і, як правило, трохи глючить, але наш практичний досвід таких випадків не давав. Крім того, він завантажений інтуїтивно зрозумілими параметрами для налаштування зовнішнього вигляду та естетики отриманого PDF-файлу.

Крок 1: Завантажте, встановіть та запустіть Calibre

Запустіть свій улюблений браузер, перейдіть на домашню сторінку Calibre та натисніть синійЗавантажте Калібр кнопку. Далі виберіть відповідну операційну систему та дотримуйтесь вказівок на екрані після завантаження. Запустіть програму, коли закінчите.

Калібр

Крок 2: Додайте файл Kindle

У програмі ви можете додати файл Kindle за допомогою опції “Додати книги”. Знайдіть файли, які ви хочете використовувати, і відкрийте їх у програмі. Замість використання перехідного методу ви також можете перетягувати ці файли у своє відкрите вікно, використовуючи ефективне масове завантаження.

Калібр Kindle Fire

Крок 3: Перетворіть файл Kindle

Виділіть файли, які ви хочете перетворити, і натисніть кнопку «Перетворити книги», розташовану ліворуч на панелі навігації. З'явиться спливаюче вікно, що містить різні варіанти зміни обкладинки книги, заголовка, автора, тегів та інших компонентів метаданих, а також безліч варіантів зміни дизайну сторінки та структури отриманого PDF-файлу. Виберіть PDF зі спадного меню, розташованого праворуч від формату виводу, та виконайте будь-які інші налаштування файлу, перш ніж натиснути сіру кнопку OK у нижньому правому куті вікна.

Перетворення калібру в PDF завершено

Крок 4: Завантажте PDF

Після завершення перетворення - потенційно тривалий процес залежно від розміру файлу - ще раз виберіть електронну книгу та клацніть правою кнопкою миші або клацніть CTRL, клацнувши синє посилання PDF поруч із Формати. Виберіть другий варіант із випадаючого меню, збережіть формат PDF на диск і виберіть бажане місце збереження. Ви також можете виконати це, натиснувши на посилання, яке автоматично відкриє документ із вашим переглядачем. Повторіть процес за необхідності.

Калібр PDF Завантажити

Останні повідомлення