Snapchat приносить окуляри в Нью-Йорк через спливаючий магазин

snapchat окуляри магазин nycSnapchat хоче надати кожному шанс взяти до рук свої сонцезахисні окуляри для відеозйомки, відомі як Spectacles, вчасно до свят.

Батьківська компанія додатку для візуальних повідомлень, Snap, тихо відкрила спливаючий магазин у центрі Манхеттена, штат Нью-Йорк, з видом на Apple Store. Фірмовий стиль біля магазину відповідає яскраво-жовтим білбордам Spectacles, які були помічені навколо Лос-Анджелеса. У самій вітрині просто вказано "Окуляри", без жодної згадки про Snap або Snapchat.

Спливаюче вікно @spectacles із видом на магазин @apple…. pic.twitter.com/OaCwFUEt1B

- Адам Бесвінік (@Besvinick) 21 листопада 2016 року

Покупці, які прагнуть придбати гудкий товар, який до цього часу випускався в обмежених кількостях через вигадливий торговий автомат, змушені будуть стояти в черзі рано - користувачі Twitter зазначили, що лінія формується біля магазину о 8 ранку в понеділок. Всередині дизайн простору мінімальний, великі екрани у формі смартфона розсіяні вздовж стін, а торговий автомат - центральна визначна пам'ятка.

Один із перших 6 людей у ​​спливаючому магазині @spectacles у Нью-Йорку * безпосередньо * через дорогу від магазину @apple pic.twitter.com/v7ZLQJIQ3s

- Адам Бесвінік (@Besvinick) 21 листопада 2016 року

Ті, хто очікує роздрібного середовища в стилі магазину Apple, можуть почуватися розчарованими. Магазин не пропонує рядків за рядами окулярів, і споживачам все ще доводиться покладатися на єдиний торговий автомат “Snapbot”, щоб захопити носяться пристрої, які самі мають лише обмежену кількість.

Сьогодні ми перевіряємо @Spectacles у Нью-Йорку на нашій Snap Story = //t.co/YHX2D07ETw pic.twitter.com/a5EIXPpL2K

- B&H Photo Video (@BHPhotoVideo) 21 листопада 2016 р

Спливний магазин Spectacles знаходиться за адресою: E. E. 59th St., Нью-Йорк, і працює до новорічної ночі. Графік роботи спливаючого магазину - 16-10. З понеділка по п’ятницю та з 6 ранку до полудня в суботу та неділю.

Новий роздрібний поштовх Snap підкріплює переконання, що Spectacles продаються не як продукт для техніків, а скоріше як забавна "іграшка" (як сказав генеральний директор Еван Шпігель) для шанувальників Snapchat. Ця стратегія може в основному полягати в тому, щоб уникнути споживчого провалу в руслі Google Glass, який ніколи насправді не викликав масового заклику, якого бажав Google.

Самі спливаючі магазини стали синонімами таких музикантів, як Каньє Вест та Джастін Бібер, які хочуть продавати одяг з обмеженим тиражем. Тоді ми маємо припустити, що Spectacles - це не що інше, як товари Snap, спрямовані на відданих фанів програми. Або сонцезахисні окуляри стануть обов'язковим сезоном відпусток? Одне можна сказати точно: Ви ось-ось побачите набагато більше жителів Нью-Йорка, які їх носять.

Останні повідомлення