Як відкликати електронну пошту в Outlook

Можливо, ви імпульсивно надіслали комусь підлий електронний лист. А може, ви надіслали робочий електронний лист і просто забули вкласти документ, який потрібен вашим колегам. Якщо вам потрібен спосіб повернути його назад, вам пощастило - якщо ви використовуєте Outlook, тобто. Це тому, що поштовий клієнт має вбудоване рішення для таких ситуацій: можливість виклику електронних листів.

Відкликання електронної пошти може перешкодити одержувачеві побачити неповне, розлючене чи іншим чином погане повідомлення електронної пошти, яке ви надіслали. Дотримуйтесь наведених нижче вказівок, якщо ви хочете викликати електронний лист у програмі Outlook. Якщо ви також хочете знати, як затримати свої електронні листи в Outlook (щоб уникнути випадкової розсилки таких електронних листів у майбутньому), прокрутіть повз інструкції щодо виклику, щоб переглянути керівництво, як це зробити.

Примітка. Ці інструкції не будуть працювати з веб-версією Outlook - вони стосуються лише настільного клієнта. Крім того, вони працюють лише у тому випадку, якщо ви та одержувач використовуєте обліковий запис Microsoft Exchange в одній організації або у вас обох є Microsoft 365.

Як згадати електронні листи Outlook

Крок 1: Відкрий свій Відправлені папку та знайдіть електронний лист, який ви хочете згадати - він повинен бути у верхній частині списку. Вам потрібно двічі клацнути на цьому електронному листі, щоб повністю його відкрити, перш ніж переходити до наступного кроку.

Крок 2: Клацніть на повідомлення на панелі інструментів, щоб зробити його активним. Далі перейдіть до Рухайся і натисніть на Докладніше Перемістити дії кнопку, позначену літерою та конвертом, як показано нижче.

Крок 3: Клацніть на Згадайте це повідомлення у розкривному списку.

Outlook нагадує це повідомлення

Крок 4: На вашому екрані з’явиться спливаюче вікно. Тут у вас є два варіанти: Видалити непрочитані копії цього повідомлення або Видалити непрочитані копії та замінити новим повідомленням. Ви також побачите опцію сповіщення Outlook, якщо процес успішно або не вдається.

Виберіть свої варіанти та клацніть на гаразд , щоб продовжити.

Outlook нагадує це спливаюче повідомлення

Якщо ви видалили повідомлення, вітаємо! Якщо ви хочете його замінити, перейдіть до кроку 5.

Крок 5: Якщо ви вирішите створити заміну, Outlook відкриє другий екран, щоб ви могли переглянути повідомлення. Поки ви створюєте новий електронний лист, Outlook відкликає ваше старе повідомлення та відображає сповіщення (якщо ви вибрали цей параметр). Просто натисніть Надіслати , коли закінчите з оновленим повідомленням.

Примітка. Якщо ви надішлете повідомлення про відкликання, ваша стара електронна пошта точно не зникне. Для того, щоб оригінальне повідомлення зникло, одержувачу, можливо, доведеться спочатку відкрити повідомлення про відкликання. Ось чому в заголовку повідомлення про відкликання слід ввести “ТЕРМІНОВО” або щось подібне, щоб воно було відкрито перед першим образливим електронним листом. Продовжуйте для більш детального пояснення. Корпорація Майкрософт також заявляє, що в деяких випадках одержувач може отримувати сповіщення, коли відкликані повідомлення видаляються з папки "Вхідні". Отже, майте на увазі, що навіть згадуючи електронне повідомлення, одержувач все одно може знати, що йому було надіслано неприйнятне або образливе повідомлення, навіть якщо він не може його переглянути.

Чому відкликання електронної пошти не завжди працює

електронною поштою

Початок процесу відкликання не означає, що він буде працювати так, як ви задумали. З огляду на сьогоднішню швидкість Інтернету (якщо ви не живете в мертвій зоні), ця помилкова електронна пошта, мабуть, уже чекає у вхідних повідомленнях когось, що створює низку проблем. Ось фактори, які можуть звести нанівець ваше згадування - або, принаймні, ускладнити процес.

  • Відкриті повідомлення: Якщо одержувач відкриває вашу електронну адресу, ви не можете її відкликати. Одержувач все ще може отримати та прочитати друге повідомлення про відкликання, але оригінал залишається в папці "Вхідні" Outlook. Це одна з причин, чому ви повинні діяти швидко.
  • Перенаправлення в інші папки: Якщо ваше перше повідомлення активувало фільтр, а Outlook перенаправило його до певної папки, тоді ваш виклик не вдасться. Параметр виклику впливає лише на електронні листи, які залишаються у вхідних. Якщо перше повідомлення чекає деінде, воно не зникне.
  • Загальні папки: Якщо хтось читає ваш перший електронний лист, який ховається в загальній папці, відкликання не вдається. Немає значення, який одержувач або обліковий запис для входу позначає електронне повідомлення як прочитане - все ще пізно.
  • Інші поштові клієнти: Функція виклику працює з Outlook. Наприклад, якщо ви надішлете електронний лист комусь, хто використовує Gmail, відкликання не спрацює.
  • Мобільні програми: Якщо ви використовуєте параметри Exchange ActiveSync для Outlook на мобільних пристроях, тоді опція виклику може не працювати. Це трапляється через те, що система синхронізує різні версії Outlook, і вона не може завершити процес, особливо якщо ваш мобільний пристрій у режимі офлайн.

У цій корисній маленькій особливості, безсумнівно, є багато підводних каменів. Якщо ваші відкликання просто не працюють, ось дві ідеї для покращення сценарію:

Рішення 1: Напишіть вибачення. Окрім подвійної перевірки електронних листів перед їх відправленням, це найпростіше рішення проблеми. Якщо ви помилково надіслали електронний лист не тій людині / людям, і це було не надто кричущим, заощадьте свій час і скористайтеся швидким вибаченням. Це працює для більшості людей, і ви можете перестати хвилюватися.

Рішення 2: Затримайте свої електронні листи. Якщо у вас є справи з електронною поштою, або ви завжди зайняті відповідями та пересиланням конфіденційної інформації, можливо, ви захочете затримати свої електронні листи. Ви можете зробити це для всіх електронних листів Outlook, виконавши такі дії:

Крок 1: Клацніть Файл у верхньому лівому куті.

Крок 2: Прокрутіть вниз і виберіть Керування правилами та попередженнями.

Крок 3: Правила та попередження на вашому екрані з’явиться спливаюче вікно. Клацніть на Нове правило варіант.

Крок 4: У другому спливаючому вікні виберіть Застосувати правило щодо повідомлень, які я надсилаю перераховані під Почніть з пустого правила. Клацніть на Далі , щоб продовжити.

Крок 5: Ігноруйте все у списку умов та клацніть на Далі кнопку. Далі натисніть Так в невеликому спливаючому вікні підтвердження.

Крок 6: Виберіть Відкладіть доставку на кілька хвилин варіант. Клацніть на Деяка кількість посилання, і з’явиться спливаюче вікно із запитом на деякий час. Введіть число - максимум 120 хвилин - і натисніть на гаразд кнопку. Клацніть на Далі , щоб продовжити.

Крок 7: Виберіть винятки, якщо потрібно, і натисніть на Далі , щоб продовжити.

Крок 8: Назвіть своє правило, і якщо воно є Увімкніть це правило встановіть цей прапорець. Клацніть на Готово кнопку.

Outlook створює правило затримки повідомлень

Якщо весь цей процес перевернув вас на поштовому клієнті Outlook, ви завжди можете скористатися одноразовою адресою.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found