Як заблокувати номер в Android

Якщо ви втомилися від дзвінків незнайомих людей або телемаркетингових компаній у найневідповідніший час, можливо, ви захочете дізнатись, як заблокувати номер в Android. Незважаючи на те, що блокувати дзвінки на iPhone просто, існує багато різних способів блокувати дзвінки на смартфонах Android, залежно від виробника. Хоча деякі виробники ховають функції чорного списку глибоко в панелі налаштувань, на старих пристроях взагалі може не бути власної функції блокування дзвінків.

Подальше читання

  • Кращі програми для Android
  • Як викорінити пристрій Android
  • Кращі ігри для Android

На щастя, немає браку способів блокувати дзвінки на вашому пристрої Android. Тут ми розглянемо, як це зробити за допомогою власних функцій телефону, а також запропонуємо кілька програм для Android, які варто розглянути. Якщо жоден із цих варіантів не працює, не бійтеся - ми також надали інформацію про те, як заблокувати номери через свого оператора.

Блокування дзвінків на смартфоні Android

Методи для цього будуть дещо відрізнятися залежно від вашого конкретного пристрою та версії Android, яку ви використовуєте. Для кожного пристрою Android існує багато підручників. Погляньте на YouTube або на форум розробників XDA, щоб знайти варіант для свого телефону.

Немає універсального шляху блокування контактів на смартфонах Android, і це особливість, яку старіші версії Android дивним чином пропускають. На щастя, людям з телефонами, такими як Google Pixel 4 або Google Pixel 4 XL, у яких запущена стокова версія Android пізніше 6.0 Marshmallow, ви можете легко заблокувати дзвінок безпосередньо з програми Телефон.

Як блокувати дзвінки на телефоні Pixel

З програми Google Phone

У додатку для телефону Google торкніться значкаБільше варіантів піктограми (три крапки складені вертикально) поруч з мікрофоном. Потім виберітьНалаштування> Блокування дзвінків або Заблоковані номериі додайте номер, який потрібно заблокувати. Ви також можете перейти до Історія дзвінків або Останні дзвінки і торкніться номера, який потрібно заблокувати, а потім виберіть Блок. Тут ви також можетеПовідомити про дзвінок як про спам.

У додатку Android Messages

Тривале натискання контакт у програмі Повідомлення та торкніться значка Блок в правому верхньому куті. Ви також можете натиснути наБільше варіантів піктограму (три крапки складені вертикально) поруч із лупою, виберіть Налаштування> Блокування дзвінків або Заблоковані контактита додайте номер, який потрібно заблокувати.

Блокування дзвінків на інших стокових телефонах Android

З журналу дзвінків

За допомогою журналу дзвінків ви можете вимкнути вхідні дзвінки з певних номерів. Виберіть номер, який потрібно заблокувати, а потім натисніть Більше або значок меню з трьома крапками у верхньому правому куті та виберітьДодати до списку відхилених. Це вимкне вхідні дзвінки з певних номерів.

З вашого списку контактів

Якщо є особливо наполегливий родич, друг або колишній номер, чий номер ви зберегли, блокування цих людей є неприємним. Просто підтягніть свої контакти, виберіть особу, яку хочете заблокувати, і натисніть маленьку кнопку в правому куті, схожу на олівець. Потім торкніться піктограми меню з трьома крапками у верхньому правому куті та встановіть прапорець поручУсі дзвінки на голосову пошту. Тепер дзвінки цього контакту будуть спрямовані на голосову скриньку вашого оператора.

З меню налаштувань

Одним з найпоширеніших варіантів є створення списку контактів, вибравши значок телефону на головному екрані. Потім торкніться меню з трьома крапками та виберіть Налаштування> Дзвінок> Відхилення дзвінка> Список автоматичних відхилень> Створити. На цьому етапі на телефонах Android з’явиться вікно пошуку, яке з’явиться. Вставте номер телефону або ім'я особи, яку ви хочете заблокувати, і, попередньо, це ім'я буде додано до Список автоматичних відхилень.

Як заблокувати дзвінки на телефоні Samsung

Номер блоку SamsungНомер блоку SamsungНомер блоку Samsung

Якщо у вас є Samsung Galaxy S20 Plus або інший телефон Samsung, заблокувати небажаних абонентів легко. Виберіть Телефон на головному екрані, торкніться меню з трьома крапками у верхньому правому куті, а потім натиснітьНалаштування. Ви знайдете Блокувати номери перелічені тут - ви також можете використовувати це меню для управління номерами на вашому Список блоків. Якщо ви хочете автоматично блокувати невідомих абонентів, просто ввімкніть опцію для Блокувати анонімні дзвінки.

Ви також можете заблокувати номери у своєму журналі дзвінків. Для цього відкрийте Телефон> Останні і натисніть номер або контакт. Потім можна торкнутися Деталі> Меню (три крапки у верхньому правому куті)> Номер блоку, що дасть вам можливість заблокувати відповідний номер. На деяких старих телефонах Samsung (наприклад, Galaxy S8) вам потрібно буде натиснути номер або контакт, а потім торкнутися Інформація і ви повинні побачити Блок у правому нижньому куті.

Як заблокувати дзвінки на телефоні HTC

Огляд HTC U12 Life Саймон Хілл / Цифрові тенденції

HTC, як і Samsung, має інтегровану функцію блокування дзвінків. Щоб використовувати його, відкрийте Телефон на головному екрані та перейдіть до Історія дзвінків. Довго натискайте номер, який ви хочете заблокувати, і торкніться опціїБлокувати контакт або Блокувати абонента. Ви можете переглянути заблоковані контакти в Телефон , торкнувшись значка меню вгорі праворуч (три вертикальні крапки).

Як заблокувати дзвінки на телефоні LG

lg-v60-thinq Крістіан де Лупер / Цифрові тенденції

LG порівняно просто заблокувала номери на своїх телефонах, включаючи LG G8 ThinQ. Для початку відкрийте Телефон і перейдіть до Журнали дзвінків вкладку. Торкніться номера, який потрібно заблокувати, а потім торкніться меню з трьома крапками у верхньому правому куті. Виберіть Номер блоку зі спадного меню.

Ви також можете переглянути, додати або видалити номери зі свого списку, відкривши Телефон додаток, перейшовши до Журнали дзвінків та торкнувшись меню з трьома крапками у верхньому правому куті. Виберіть Блокування дзвінків та відмова з повідомленням> Заблоковані номери.

Блокування дзвінків за допомогою програми Android

Якщо жоден з інших варіантів вас не влаштовує, або ви просто хочете отримати більш зручний спосіб блокування дзвінків на телефоні, найкращим варіантом може стати стороння програма. Однак ми радимо ознайомитися з політикою конфіденційності, перш ніж ви виберете її, оскільки деякі з найпопулярніших безкоштовних програм, що блокують дзвінки, збирають та потенційно діляться великою кількістю інформації, включаючи ваш список контактів. Ось кілька вагомих варіантів.

Чи повинен я відповідати?

Чи повинен я відповісти?Чи повинен я відповідати?Чи повинен я відповідати?

Чи повинен я відповісти, це не ваш середній блокувальник дзвінків. Звичайно, він може блокувати певні номери або всі номери телефонів, крім номерів у вашому списку контактів, але справжньою є його велика база даних відомих номерів телемаркетингу, шахраїв та преміум-ставок. Коли ви отримуєте телефонний дзвінок, "Я повинен відповісти" відображає короткий опис та відгуки користувачів про вхідний номер, а також можливість залишити власну оцінку або додати номер до приватного списку блоків. Чи повинен я відповісти, також містить деякі найнадійніші функції блокування дзвінків будь-якої програми у своїй категорії. Він може автоматично фільтрувати дзвінки з прихованих номерів, преміум-номерів, іноземних країн та номерів нижче певного порогу перевірки. Мабуть, найкраще з усіх вищезазначених функцій працює в автономному режимі. Додаток зберігає невелику копію бази даних рейтингів локально. Ось політика конфіденційності.

Google Play

RoboKiller

RoboKillerRoboKillerRoboKiller

Завдяки надійній базі даних із понад 1,1 мільйона спам-номерів, RoboKiller автоматично блокує багато спам-дзвінків та роботодзвінків. У ньому навіть є боти-відповіді, яких ви можете обрати, які спеціально спрямовані на роздратування телемаркетологів. Ця дивно приємна функція може коштувати вартості передплати на місяць. Список блоків часто оновлюється, щоб не відставати від шахраїв. Ви також можете перевірити заблоковані дзвінки у своєму списку останніх дзвінків і навіть прослухати, чому вони телефонують. Суть у тому, що RoboKiller - це послуга передплати. Після семиденної безкоштовної пробної версії вам доведеться платити 3 долари на місяць, щоб продовжувати користуватися програмою. Ось політика конфіденційності.

Google Play

Зв’язок зі своїм оператором

Більшість основних операторів можуть блокувати дзвінки на ваш пристрій. Verizon пропонує цю послугу безкоштовно, як і Sprint. Є кілька обмежень - наприклад, Verizon дозволяє блокувати лише до п’яти рядків, і вам доведеться переблокувати їх кожні 90 днів. Якщо ви готові платити 5 доларів на місяць, ви можете назавжди заблокувати до 20 контактів через Verizon Smart Family. Також існує фільтр дзвінків за 3 долари на місяць. Якщо ви хочете, щоб AT&T блокував небажані номери, перевірте додаток AT&T Call Protect. Ви можете отримати більше можливостей за допомогою AT&T Call Protect Plus, але це коштує 4 долари на місяць. T-Mobile пропонує блокування номерів через послугу "Сімейні надбавки" за 5 доларів на місяць.

Додаткові параметри блокування дзвінків

Є багато інших програм для Android, розроблених спеціально для блокування дзвінків, але ви не можете довіряти всім з них. Не поспішайте уважно читати відгуки та робити домашнє завдання. Перш ніж вибрати альтернативу відомим торговим маркам, обов’язково прочитайте дрібний шрифт. Багато з цих програм конфліктують з антивірусними програмами, якщо не з іншими програмами, що блокують дзвінки на ринку. Крім того, багато з них платні, навіть якщо вони не говорять про це наперед. Якщо говорити про програми безпеки для Android, то якщо у вас вже встановлено Avast Mobile Security, можливо, вам пощастить. Існує можливість фільтрації дзвінків та SMS-повідомлень, що дозволяє блокувати певні контакти.

Незалежно від того, є ймовірність того, що вже є сумісний додаток (або навіть вбудоване рішення) для блокування небажаних дзвінків на вашому телефоні Android. Може знадобитися лише постукування, щоб знайти його.

Останні повідомлення