Як увімкнути Bluetooth в Windows

Коли ви вперше придбали свій ПК з ОС Windows, ви, мабуть, були в захваті від його здатності підключатися до Bluetooth. Але ви ще не до кінця зрозуміли, як активувати цю функцію, щоб можна було поєднати мишу, ключове слово, динамік чи інші пристрої, що підтримують Bluetooth, із комп’ютером.

Ця проблема зараз зупиняється. Щоб допомогти вам, ми покажемо вам, як увімкнути Bluetooth за допомогою різних методів, і ми проведемо вас через процес створення пари між вашим пристроєм Bluetooth та вашим ПК.

Спосіб 1: Налаштування Windows

Перш ніж почати користуватися пристроєм Bluetooth, потрібно спочатку налаштувати щось. Це означає подорож до налаштувань Windows, що означає Панель керування в Windows 7 та програму Налаштування в Windows 10.

Windows 10

Крок 1: У Windows 10 вам потрібно буде відкрити Центр дій (це схоже на спливаючу підказку в правому кінці панелі завдань Windows 10) і натисніть на Усі налаштування кнопку. Потім виберіть Пристрої і натисніть на Bluetooth та інші пристрої з лівого боку.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 2: Просто переключіть у розділі Bluetooth меню Налаштування Bluetooth до Увімкнено положення. Увімкнувши Bluetooth, ви можете натиснути Додайте Bluetooth або інший пристрій. Потім, на Додати пристрій спливаюче вікно, натисніть на Bluetooth, а Windows 10 почне пошук пристроїв Bluetooth.

Марк Коппок / Цифрові тенденції

Крок 3: Якщо припустити, що ви розпочали режим сполучення пристрою Bluetooth, ви побачите, що він відображається у списку доступних пристроїв. Виберіть його, а потім продовжуйте відповідно до вказівок. Після підключення пристрою він з’явиться у списку підключених периферійних пристроїв.

Windows 7

Примітка. Windows 7 вважається "закінченням життя" (EOL) і більше не отримує критичні оновлення безпеки від Microsoft. Це робить його небезпечним у використанні, оскільки шкідливе програмне забезпечення може заразити вашу машину без вашого відома.

Зазвичай, як тільки адаптер Bluetooth встановлений і налаштований в системі Windows 7, він автоматично вмикається і готовий до використання. На деяких ПК, наприклад у ноутбуці із вбудованим Bluetooth, може бути комбінація клавіш, яка вмикає чи вимикає Bluetooth, або в системному треї може бути значок, який буде виконувати ту саму функцію.

Крім того, різні ПК та адаптери Bluetooth можуть поставлятися з утилітами для підключення до пристрою Bluetooth. Однак, як правило, ви можете натиснути Почніть , а потім виберіть Пристрої та принтери. Виберіть Додайте пристрій, виберіть потрібну та натисніть Далі. Крім того, ви можете відкрити Панель управління, доступ Обладнання та звук, а потім доступПристрої та принтер щоб розпочати. Знову ж, дотримуйтесь інструкцій, щоб створити пару з пристроєм.

Спосіб 2: Натисніть кнопку Bluetooth у Центрі дій

Марк Коппок / Цифрові тенденції

У Windows 10 Bluetooth можна легко вмикати та вимикати, просто відкривши Центр дій і клацніть на Bluetooth кнопку. Кнопка має ту саму піктограму Bluetooth. Якщо кнопка виглядає сірою, Bluetooth вимкнено. Якщо його ввімкнути, він може відображати ярлик «не підключено», якщо ви зараз не використовуєте пристрій Bluetooth, або там буде вказано пристрій, який підключено та використовується.

Після того, як ви з'єднали пристрій Bluetooth із ПК з ОС Windows, він повинен автоматично підключатися, коли обидва ввімкнені та в межах досяжності. Як уже згадувалося раніше, коли ви активно не використовуєте Bluetooth, ви можете вимкнути його, щоб заощадити час автономної роботи та усунути будь-який потенційний шлях для нападу зловмисних сторін.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found