Як читати книги EPUB на своєму Kindle

Любителям книг більше не потрібно тягнутись до багатьох фаворитів у твердій обкладинці завдяки таким пристроям, як Amazon Kindle. Читачі дають змогу носити всю вашу колекцію у кишені, а Amazon’s Kindle - один із найкращих пристроїв для читання електронних книг, який можна придбати, із легким дизайном та масивною бібліотекою на вибір. На жаль, платформа Amazon Kindle не підтримує книги в одному з найпопулярніших форматів електронних книг - EPUB.

Якщо ви хитрий покупець (і знаєте, де шукати), ви можете прочитати багато книг абсолютно безкоштовно, оскільки деякі класики доступні на таких платформах, як Project Gutenberg. Однак більшість із цих класичних файлів, що завантажуються, мають тип файлу EPUB, а це означає, що вони не працюватимуть із вашим цінним Kindle. На щастя, маючи на своєму боці трохи ноу-хау, ви можете зробити файли EPUB читабельними на пристроях Kindle.

Kindle підтримує власний формат Amazon, AZW, а також подібний формат MOBI. Якщо у вас є файл EPUB, який ви хочете прочитати на Kindle, найпростіший спосіб - перетворити його на MOBI, і існує кілька програм, які дозволять вам це зробити. Виконайте наведені нижче дії, щоб отримати доступ до безлічі літератури з відкритим кодом та безкоштовною, доступною лише у форматі EPUB.

Перетворіть файли EPUB у MOBI за допомогою Calibre

Одним з найпопулярніших способів переходу на MOBI є програма Calibre, яка дозволяє користувачам організовувати електронні книги та конвертувати їх у різні формати. Ви можете завантажити Калібр безкоштовно в Інтернеті; він доступний на Windows, MacOS, Linux та портативних пристроях.

Зверніть увагу: ці знімки екрану зроблені з версії Caliber для MacOS, але процедура Calibre в Windows точно така ж.

Після встановлення Calibre першим кроком є ​​додавання книги EPUB до бібліотеки. Завантажте файл EPUB на свій комп’ютер, а потім натисніть кнопку з написом Додайте книги в Калібрі.

скріншот калібру 1

Якщо ви хочете вибрати один конкретний файл, натисніть Додайте книги з одного каталогу, потім знайдіть файл і виберіть його.

скріншот калібру 2

Додавши електронну книгу до своєї бібліотеки Calibre, виберіть її та натисніть Перетворення книг.

скріншот калібру 3

Це відкриє нове вікно, даючи вам численні варіанти коригування метаданих та форматування нового файлу, який ви створите. Для наших цілей важливим є лише вихідний формат, який ви можете вибрати зі спадного меню у верхньому правому куті. Переконайтеся, що для цього поля встановлено значення MOBI.

скріншот калібру 5

Процес перетворення може зайняти хвилину. Після завершення клацніть правою кнопкою миші електронну книгу у вашій бібліотеці та виберіть Відкрити папку, що містить.

інший скріншот калібру

Там повинен бути файл MOBI. Тепер просто підключіть Kindle до комп’ютера, а потім скопіюйте та вставте файл MOBI у ваш Kindle.

скріншот калібру 7

Перетворіть файли EPUB у MOBI за допомогою Kindle Previewer 3

Ще однією надійною програмою для перетворення файлів EPUB у MOBI є власний Kindle Previewer від Amazon, який можна безкоштовно завантажити для Windows та MacOS. Це програма, яка дозволяє користувачам переглянути попередній вигляд електронних книг на різних моделях Kindle. Для точного попереднього перегляду файлу EPUB програма попереднього перегляду автоматично перетворить його у MOBI.

Щоб використовувати Kindle Previewer, завантажте та встановіть його, а потім виберіть Відкрита книга з головної сторінки.

Через короткий час процес перетворення завершиться, і відкриється діалогове вікно, яке вас попередить та надасть посилання на папку, де був збережений новий файл. Клацніть на це посилання, щоб переглянути розташування файлу.

Тепер, коли у вас є файл MOBI, залишається лише перемістити його у свій Kindle. Підключіть Kindle до комп’ютера, а потім скопіюйте та вставте файл MOBI у ваш Kindle.

Останні повідомлення