Як дивитися заморожений 2 в Інтернеті: транслюйте фільм безкоштовно

На відміну від двох орієнтованих на молодь фільмів попереднього року - Їжачок Сонік та Pixar’s Вперед - продовження мегахіта "Дісней", який отримав подвійний "Оскар" 2013 року Заморожений пощастило повністю завершити свій театральний пробіг до того, як пандемія закрила театри по всьому світу. Насправді, музична фантастика в даний час виступає як найгрубіша анімаційна функція в історії і є досить недавнім доповненням до ринку потокового передавання.

Перший фільм розповідає про пригоди принцеси Анни, яка вирушає у компанії сніговика та північного оленя, щоб звільнити своє північне королівство від прокляття вічної зими, яке одягла її старша сестра Ельза. Заморожені 2 встановлюється через три роки, а брати і сестри тепер об’єднуються, щоб розкрити витоки магічної сили Ельзи. Обидва фільми, натхненні казкою Ганса Крістіана Андерсена Снігова королева, широко захоплюються їх чудовою комп’ютерною анімацією.

Режисер: Кріс Бак і Дженніфер Лі

У ролях: Крістен Белл, Ідіна Менцель, Джош Гад, Джонатан Грофф, Стерлінг К. Браун, Еван Рейчел Вуд

Час роботи: 103 хвилини

Як дивитись Frozen 2 Online в США

Дісней звільнений Заморожені 2 на DVD, Blu-ray та 4K Ultra HD наприкінці лютого, і планував зробити фільм доступним на своїй потоковій платформі Disney + лише через чотири місяці. Але оскільки пандемія коронавірусу призвела до того, що багато збитих дітей потребують додаткових домашніх розваг, компанія вирішила дозволити трансляцію натомість 15 березня.

Тож на сьогодні найкраще - ну, єдине - місце для перегляду Заморожені 2 онлайн безкоштовно на Disney +. Для тих, хто ще не підписався на швидкозростаючу послугу, яка також є призначеним потоковим домом для Pixar, Marvel, Star Wars та National Geographic, доступна тижнева безкоштовна пробна версія. Після цього періоду набудуть чинності регулярні тарифи в розмірі 7 доларів на місяць або 70 доларів на рік.

Також варто розглянути пакет зі знижками - влучно названий Disney + Bundle - який включає ESPN та Hulu за 13 доларів щороку, хоча безкоштовна пробна версія для цього варіанту не продовжується.

Перший Заморожений також є частиною каталогу Disney + - як і чотирисерійний міні-серіал 2016 року Lego Заморожене північне сяйво і короткий 24-хвилинний Заморожена пригода Олафа з 2017 - так a Заморожений перегляд марафону - також життєздатний варіант. І приходьте 26 червня, Заморожені 2 спочатку запланована дата виходу на Disney +, кожен 30-40-хвилинний сегмент документальної серії із шести частин, Into the Unknown: Making Frozen 2, будуть доступні серії.

Крім Disney +, Заморожені 2 можна взяти в оренду або придбати через безліч сайтів із відеозаписом на замовлення, включаючи Amazon Prime Video, iTunes, Vudu та Google Play Movies. Ціна володіння трохи висока - 20 доларів, тоді як оренда поверне клієнтам 5–6 доларів, залежно від того, чи обирають вони стандартну або високу чіткість. Google Play Movies також пропонує пакетну пропозицію, що складається з обох фільмів, ціною 28 доларів, не дуже пошарпаною економією 12 доларів.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення