Як перевірити номер IMEI на будь-якому телефоні

Кожен мобільний телефон у світі має унікальний для нього номер міжнародного посвідчення мобільного обладнання (IMEI). Цей номер має безліч цілей, таких як ідентифікація виробника або перевірка того, чи хтось коли-небудь повідомляв про це як викрадене. Номери IMEI також можуть додавати пристрої до чорного списку, щоб вони не працювали, роблячи їх марними в разі викрадення.

Ви не хочете ділитися своїм номером IMEI ні з ким, але може бути корисно дізнатися, що це таке. Ось кілька простих методів перевірки номера IMEI на будь-якому телефоні.

Перевірте IMEI на телефоні Android

Пошук IMEIЯк перевірити номерЯк перевірити номерЯк перевірити номер

На телефоні Android ви можете знайти IMEI в Налаштування меню. Зазвичай його можна знайти в одному з таких місць:

 • Налаштування> Про телефон> Стан
 • Налаштування> Загальне> Про пристрій> Стан
 • Налаштування> Система> Про телефон> Стан
 • Налаштування> Про пристрій> Стан

Звідти запишіть номер або зробіть знімок екрана.

Перевірте IMEI на iPhone

iPhone IMEIЯк перевірити номерЯк перевірити номер

Ви можете знайти ці номери в декількох місцях, включаючи Налаштування, на фізичному пристрої, у Finder або iTunes та на оригінальній упаковці.

 • Налаштування> Загальне> Про програму

Прокрутіть вниз, щоб знайти запис IMEI у списку. Ви також можете торкнутися і утримувати номер, щоб скопіювати його в буфер обміну, а потім вставити кудись ще, наприклад, у Нотатки або текст.

Пошук номера IMEI вашого iPhone за допомогою вашого облікового запису Apple

IMEI через Apple ID
 • Зайдіть на веб-сайт appleid.apple.com у Safari на Mac.
 • Увійдіть за допомогою свого ідентифікатора Apple.
 • Прокрутіть униз до розділу Пристрої, доки не побачите серійний номер та номер IMEI / MEID, виберіть пристрій.
 • Якщо у вас інший пристрій з iOS 10.3 або пізнішої версією, який увійшов у ваш обліковий запис (наприклад, iPad), перейдіть до Налаштування> Ваше ім’я.
 • Прокрутіть, щоб побачити будь-які пристрої, на які ввійшов ваш Apple ID, і торкніться назви пристрою, щоб переглянути серійний номер та номер IMEI / MEID.

Ви також можете знайти серійний номер свого пристрою у Finder або iTunes.

ICMI через Finder
 • Підключіть пристрій до комп’ютера.
 • На Mac з MacOS Catalina 10.15 або пізнішої версії запустіть Finder. На Mac з MacOS Mojave 10.14 або старішої версії або на ПК відкрийте iTunes. Тепер знайдіть свій пристрій.
 • Клацніть на Резюме , щоб переглянути інформацію.
 • Клацніть Номер телефону під назвою вашого пристрою або моделлю пристрою, щоб знайти номери IMEI / MEID та ICCID.
IMEI в налаштуваннях настільної системи Apple

Ви також можете знайти його в Налаштування> Apple ID> iPhone.

Інші способи перевірки IMEIНомер IMEI у футлярі SIM

Деякі пристрої відображають номер IMEI на лотку SIM. Apple заявляє, що ви можете переглядати номери IMEI на лотку для SIM-карт у кожному поколінні iPhone від 6 до iPhone 11, за винятком SE. Деякі телефони, такі як Samsung Galaxy S10 та інші телефони Samsung Galaxy, мають на задній панелі корпусу номер IMEI, вбудований у крихітний, майже напівпрозорий тип - вам знадобиться збільшувальне скло, щоб прочитати його, і навіть тоді це буде важко побачити. У старих телефонах зі знімними акумуляторами IMEI також може знаходитись під батареєю або над слотом для SIM-карти.

Перевірте IMEI на коробці

IMEI на коробці

Якщо ваш iPhone або телефон Android викрадено, і ви забули перевірити та записати номер IMEI, його все ще можна знайти. Якщо ви зберегли коробку з телефоном, є велика ймовірність, що ви знайдете наклейку десь зовні, де вказаний номер IMEI вашого телефону.

Перевірте IMEI за допомогою телефонного номеронабирача

IMEI дозвонуЯк перевірити номер

Щоб отримати номер IMEI, наберіть *#06#

З'явиться вікно з вашим номером IMEI всередині, і ви можете скопіювати його або зробити знімок екрана перед тим, як відхилити його.

Цей метод, як видається, в основному застарів, хоча іноді працює. Раніше цей універсальний метод перевірки IMEI працював на більшості мобільних телефонів, як iPhone, так і Android, і це популярний метод, який часто зустрічається в пошуку. Проблема в тому, що це вже не працює добре. У трьох із чотирьох перевірених телефонів лише один (Samsung Galaxy S6 Edge Plus 2016 року) дав очікуваний результат. Ні на iPhone, ні на LG V40 ThinQ, які ми протестували, номер не придумали після набору коду. Інструкції Apple також не містять цього методу. Тож ми наводимо це тут як історичний артефакт та крайню інстанцію.

Останні повідомлення