Як відстежувати телефон за допомогою Android або iOS

Мало предметів, якими ми володіємо, настільки дорогоцінні, як наш телефон, і втрата його може бути жахливим досвідом (якщо ви не вирішите перетворити це на можливість зняти дивний та вуайерістичний фільм). Якщо вам потрібно з’ясувати, як відстежувати телефон, ви потрапили в потрібне місце. Це буде простіше, якщо ви намагаєтеся відстежити смартфон, але є способи знайти і старі телефони, тому не втрачайте надії, якщо ви все ще качаєте Motorola Razr першого покоління - ми все ще отримав спину.

Якщо у вас є смартфон, спробуйте встановити перелічені нижче програми. Існує кілька варіантів програм, доступних для вашого телефону, але також не забудьте налаштувати будь-яке включене програмне забезпечення для пошуку телефону, яке постачається з вашим пристроєм. Сюди входять Find My iPhone від Apple, Find My Device від Google і Find My Mobile від Samsung. Якщо ви шукаєте більше варіантів, спробуйте наступні програми.

Смартфони

Здобич

Видобуток можна безкоштовно використовувати до трьох пристроїв, є платні плани на більше, а послугу можна використовувати як для комп’ютерів, так і для телефонів. Після реєстрації просто синхронізуйте свої пристрої, розслабтесь і розслабтеся. Коли ваш телефон зникне, все, що вам потрібно зробити, це знайти комп’ютер, увійти у свій обліковий запис і почати відстеження. Видобуток працює непомітно у фоновому режимі і не буде відстежувати місцезнаходження вашого телефону, поки ви цього не скажете, тому немає потреби турбуватися про вашу конфіденційність, поки телефон у вас у розпорядженні. Ми рекомендуємо це для будь-якого пристрою Android або iOS, а також будь-якого ПК Mac, Windows або Linux. Нещодавні оновлення покращили мережеві конфігурації, увімкнули TouchID та Face ID на iOS та розширили функціональність Chromebook. Функцію "Камуфляж" видалено з Android.

iOS Android

Антивірус та безпека Avast

Знімок екрана програми Avast Antivirus із написом "Захист телефону"Знімок екрана програми Avast Antivirus із написом із захистом ваших данихЗнімок екрана програми Avast Antivirus із написом "Заблокуйте свої програми"

Ім'я Avast, одного з найбільших хлопців антивірусної галузі, повинно бути знайоме багатьом користувачам ПК. Додаток - це більш повний пакет, що пропонує сканування та захист від вірусів, резервні копії та енергозбереження, а також варіанти захисту від крадіжки. Ви можете віддалено заблокувати або витерти свій смартфон, дистанційно прослухати або взяти «Theftie» з самих негідників. Ви також можете активувати стелс-режим на своєму пристрої, щоб злодій не знав, що Avast захищає ваш телефон. Avast також надає сповіщення про заміна SIM-карти та блокування, а компанія пропонує подібні послуги для Android, Mac та PC. Avast пропонує пакет "все в одному" для захисту пристрою від вірусів та злодіїв як платну преміум-послугу.

Android

Оглядовий

Lookout поєднує в собі безпеку, відстеження та захист антивірусів чи шкідливих програм. Є кілька цікавих функцій, таких як можливість записати останнє місце розташування телефону безпосередньо перед тим, як акумулятор розрядиться, можливість створити резервну копію контактних даних перед віддаленим стиранням та можливість зробити знімок будь-якого потенційного злодія та надіслати його електронною поштою собі разом із даними про місцезнаходження. Lookout надає функції безпечного Wi-Fi та системного радника для захисту від атак Wi-Fi та перевірки вашого пристрою, щоб переконатися, що операційна система працює належним чином. Це безкоштовно, але ви можете перейти на преміум за 30 доларів на рік за такі функції, як безпечний перегляд і звіти про порушення - що надсилає вам сповіщення, якщо компанія, служба чи додаток, які ви використовуєте, повідомляє про порушення даних - або Premium Plus за 100 доларів на рік, щоб отримати такі функції, як захист від викрадення особистих даних та відновлення втраченого гаманця.

iOS Android

Не смартфони

Навіть якщо у вас немає смартфона, ви все одно можете відстежувати свою слухавку. У цьому випадку ми рекомендуємо використовувати службу GPS-відстеження. Є кілька варіантів, але AccuTracking - хороший вибір, який працює добре.

AccuTracking

Зображення карти, що показує розташування телефону за допомогою AccuTracking

Ця послуга використовує GPS для відстеження місцезнаходження вашого телефону - і, на щастя для вас, вона працює з широким спектром функціональних телефонів. Поки у вашому телефоні підтримується GPS, AccuTracking повинен зробити трюк. У більшості сучасних стільникових телефонів використовується GPS, тому, поки ваш телефон не прямує до музею через вік, служба повинна працювати нормально. Коли настає день, коли ви не можете знайти свій телефон, просто увійдіть у веб-інтерфейс AccuTracking з будь-якого підключеного до Інтернету комп’ютера і - поки ваш телефон не помер - він негайно покаже вам його місцезнаходження. Послуга пропонує чотири плани вартістю 13, 16, 21, 26 і 26 доларів на місяць, які оновлюються кожні 120, 60, 30 та 15 секунд відповідно. Це вигідна угода без договору та безкоштовної пробної версії.

Відстеження телефону після ви його втрачаєте

Якщо вам не вдалося встановити на телефоні програму для відновлення пристрою до того, як ви її втратили, не хвилюйтеся. Є ще кілька простих способів повернути його.

Знайти мій пристрій

Користувачі Android можуть використовувати функцію Find My Device. Оскільки це сервіс Google, він зв’язується з вашим обліковим записом Google і може знаходити будь-який пов’язаний із ним пристрій. Існують також варіанти блокування пристрою, віддаленого скидання PIN-коду та стирання збережених даних. Ви навіть можете додати повідомлення про відновлення або номер телефону на екран блокування, щоб збільшити свої шанси повернути його, або запропонувати своєму пристрою відтворити звук, якщо він може бути поруч. Оновлені версії включають підтримку використання в приміщенні, щоб допомогти вам знайти пристрій в аеропортах, торгових центрах або інших великих будівлях.

Android

Знайди мій iPhone

Знімок екрана програми Find My iPhone із картою та списком пристроїв, знайдених поручЗнімок екрана програми Find My iPhone із картою та розташуванням пристроюЗнімок екрана програми Find My iPhone, що відображає екран введення пароля

Якщо у вас є iPhone, ви можете скористатися програмою Find My iPhone. Ця функція є частиною iOS з версії 5, тому завантажувати не потрібно. Він працює з iCloud - так що ви можете легко отримати до нього доступ через браузер або інший пристрій iOS, - і місце зниклого пристрою буде показано на карті разом з опцією показати, де воно недавно було. Ви можете віддалено заблокувати телефон, відобразити екстрене повідомлення або стерти збережені дані, якщо телефон назавжди загублений.

iOS

Користувачам, які не користуються смартфонами, у цьому випадку трохи не пощастило. Якщо ви заздалегідь не зареєстрували свій телефон у AccuTracking або подібній службі, у вас немає багатьох варіантів, окрім як зателефонувати своєму постачальнику послуг і сподіватися, що вони можуть вам допомогти. Більшість постачальників пропонують послуги визначення місцезнаходження GPS за розумну плату, тому, якщо ваш телефон підтримує GPS, виявлення, що це іноді просто питання активації мікросхеми GPS.

Відстеження чужого телефону з їх дозволу

Перш ніж йти цим маршрутом, не забувайте, що завжди є можливість зателефонувати і запитати, де хтось перебуває, але знову ж таки, є ймовірність, що людина, про яку йде мова, не піднімається або жахливо дає вказівки. Отже, якщо ви не завжди можете зв’язатися з людиною, яку намагаєтесь знайти, або довіритись їй, ось що ми рекомендуємо.

Люди, які мають смартфони, можуть використовувати безліч різних додатків для спільного використання геоданих, щоб повідомити вам, де вони знаходяться. У Facebook і Twitter є функції реєстрації, які знають місцезнаходження, а Swarm також має деякі досить надійні функції спільного використання місцезнаходження. Однак у нас є ще кілька фаворитів, які ви можете перевірити.

Гугл-мапи

Знімок екрана, що показує опцію спільного використання місцезнаходження в меню облікового запису Карт GoogleЗнімок екрана функції спільного використання геоданих Карт GoogleЗнімок екрана параметрів функції спільного використання геоданих на Картах Google

Якщо ви хочете стежити за своїм другом чи членом родини, є велика ймовірність, що у вас вже є для цього інструменти, оскільки Карти Google дозволяють вам ділитися своїм місцезнаходженням у режимі реального часу. Просто відкрийте Карти Google і торкніться свого зображення профілю вгорі праворуч, виберіть Спільне використання геоданих, і ви можете поділитися своїм місцезнаходженням із вибраними вами людьми. Ви можете ділитися своїм місцезнаходженням протягом обмеженого періоду часу або до вимкнення функції. Усі, з ким ви ділитесь своїм місцезнаходженням, бачитимуть вашу піктограму на карті, коли відкриють Карти Google. Google постійно вдосконалює та вдосконалює цю послугу, і вона з часом стала чудовим ресурсом.

iOS Android

Знайди моїх друзів

Одним з наших улюблених додатків для відстеження місця перебування людей є "Знайди моїх друзів". Він доступний для iOS та Android. Хоча ці два програми не від одного розробника (Apple робить версію iOS, яка також підтримується на Apple Watch), вони пропонують приблизно однакову послугу. Додатки дозволяють відстежувати декілька людей одночасно, що корисно, коли ви намагаєтеся зустрітися з великою групою. Find My Friends для Android також працює на iPhone, Android, BlackBerry та функціональних телефонах. Додаток використовує тріангуляцію сигналу стільникового телефону для пошуку людей та полегшує обмін даними про місцезнаходження. Надішліть користувачу, який не користується смартфоном, текстове запрошення, і коли він відповість "так", на карті програми з'явиться їх значок.

iOS Android

iMessage та Google Hangouts

Якщо ви та ваші супутники користуєтесь iPhone, ви можете використовувати iMessage, щоб поділитися своїм місцезнаходженням. Додаток Google Hangouts має подібну функцію і доступний як на Android, так і на iOS. Додаток навіть стежить за фразами типу "Де ти?" а потім автоматично запропонує поділитися своїм місцезнаходженням. Це також чудовий додаток для спілкування в чаті та відеодзвінків.

iOS Android

Програми оператора

Декілька основних мереж також пропонують послуги та програми відстеження телефонів у поєднанні з безліччю послуг та функцій з питань сімейної безпеки та розташування. AT&T пропонує свою Secure Family, Sprint має Safe & Found, Verizon - Smart Family, а T-Mobile - додаток FamilyWhere. Всі вони мають безкоштовну пробну версію, але вам доведеться заплатити передплату, щоб і надалі користуватися ними.

Відстеження чужого телефону без їх дозволу

Ви завжди повинні бути заздалегідь відстежуючи когось і поважати їх право на приватність, і ніколи не змінюйте чужий телефон. Однак якщо ви є власником телефону і обов’язково повинні відстежувати його без повної співпраці іншого користувача - можливо, підлітка, який завжди переживає проблеми - ось кілька порад, як це зробити.

Відстеження користувача смартфона

Відстеження користувача смартфона без його явного дозволу може бути відносно простим завданням. Якщо користувач смартфона, якого ви хочете контролювати, не досягнув певного віку, він, швидше за все, використовуватиме ваш обліковий запис Google або Apple. Якщо це так, ви можете увійти до служб Знайти пристрій або Знайти мій iPhone і побачити розташування телефону на карті. Для дітей батьки можуть розглянути можливість зберігати особисті дані для входу, щоб уникнути несанкціонованих покупок та інших дій. Ви також можете розглянути можливість використання моїх друзів. Встановлення програми перед передачею нового телефону - це розумна обережність. Якщо ці параметри не працюють, вам доведеться встановити програму відстеження на відповідний смартфон.

Існують десятки програм, які дозволять зробити роботу. Однак для більшості програм потрібна згода користувача смартфона. Скажімо, ви встановлюєте програму і не хочете, щоб її легко видаляли. Ви можете видалити піктограму програми з головного екрана та сховати її в папці. Це не точно шпигунство на рівні ЦРУ. Але вона може просто виконати цю просту роботу, якщо така річ життєво необхідна підлітку, молодшій дитині або тому, хто потребує додаткового нагляду.

Відстеження користувачів, які не користуються смартфоном

Відстеження не-смартфона трохи складніше, оскільки варіантів не так багато. Якщо телефон підтримує GPS - більшість із них - просто увійдіть на сайт Accutracking і виконайте всі необхідні дії, щоб налаштувати свій обліковий запис і переконатися, що він працює.

Оскільки ви вже шукаєте захист для свого мобільного пристрою, подумайте про інші способи захисту свого смартфона. Ознайомтеся з нашими кращими програмами безпеки Android та найкращими програмами безпеки iPhone.

Останні повідомлення