Як працює Hulu? Ціноутворення, плани, канали та способи їх отримання

Ви розглядаєте підписку на Hulu? Hulu - одна з найпопулярніших потокових послуг навколо, і на це є вагомі причини. Завдяки великій бібліотеці телевізійних шоу, фільмів та великій кількості оригінального вмісту, він завантажений пільгами.

Навігація послугою потокового передавання може бути складною для початківців, однак, якщо у вас є питання щодо цін, підписки на підписку чи використання веб-сайту та програми, ви потрапили в потрібне місце.

Знайдіть щось для перегляду

  • Що нового на Hulu?
  • Найкращі шоу на Hulu
  • Кращі фільми про Хулу

Ми розглянемо все для вас у цьому повному посібнику з Hulu та Hulu + Live TV. Вміст, функції, технічні вимоги, вартість та багато іншого - є ще багато чого. Влаштуйтеся, познайомтесь і схопіть Snuggie та попкорн, тому що ви не зможете протистояти хорошому запою, якщо в підсумку підпишитесь.

Безкоштовна 30-денна пробна версія

hulu плюс скріншот

Що таке Hulu?

Hulu - це відеослуга на замовлення, яка дозволяє користувачам транслювати популярні телевізійні шоу в США та Японії, а міжнародне розширення планується на 2021 рік. Вона є співвласником компаній Walt Disney та Comcast. Hulu зосереджується насамперед на потоковому передаванні нових телевізійних шоу багатьох популярних мережевих мовників, а також оригінального контенту, блокбастера та незалежних фільмів та документальних фільмів.

Платформа відрізняється від інших відомих потокових сайтів, таких як Netflix та Amazon Prime Video, тим, що вона дозволяє користувачам раніше отримувати доступ до популярних серіалів із декількох традиційних мереж. Зазвичай для перегляду серій популярних телевізійних серіалів після виходу в ефір вам потрібно чекати лише тиждень - а в деяких випадках і лише день. На відміну від кабельних, також немає прихованих платежів, оренди обладнання або призначень для монтажу, пов’язаних із підпискою на Hulu. Ви можете дивитися Hulu вдома або в дорозі через багато своїх улюблених потокових пристроїв.

У жовтні 2019 року Hulu додав можливість переглядати вміст в автономному режимі - те, що користувачі інших потокових служб могли робити роками. Глядачі можуть завантажити до 25 заголовків на п’ять різних пристроїв і матимуть до 30 днів, щоб переглянути завантажений вміст. Ця функція обмежена планами Hulu без реклами (докладніше про ці плани нижче).

Як уже згадувалося, Хулу також збільшує асортимент ексклюзивного оригінального вмісту, такого як нагороджений драматичний серіалКазка про служницю, хіп-хоп документальна серія Ву Тан: Американська сага, і більше.

Отже, що таке Hulu + Live TV?

Останнім заходом Hulu є Hulu + Live TV. Потокова послуга на 55 доларів на місяць (після стрибка ціни в 10 доларів у листопаді 2019 року) дозволяє абонентам дивитися телевізійні програми в прямому ефірі та на замовлення з більш ніж 60 каналів, включаючи місцеві новини та спорт, а також все, що ви отримаєте від Hulu's згаданий вище рівень на вимогу. Найновіші доповнення включають Discovery Channel, TLC, Investigation Discovery, Motor Trend (раніше Velocity) та Animal Planet.

Hulu + Live TV можна порівняти з іншими послугами, такими як Sling TV або YouTube TV, які дозволяють отримувати доступ до програм у прямому ефірі без необхідності підписки на кабель або супутник. Як і інші сервіси, Hulu + Live TV не позбавлений перешкод. Якість потокової передачі програм у прямому ефірі часто не настільки хороша, як кабельна, і може страждати від повільної швидкості Інтернету або в періоди з великим трафіком, хоча це те, що можна сказати про велику кількість потокових телевізійних послуг.

Щоб дивитись на комп’ютері, перейдіть на веб-сайт Hulu + Live TV за адресою new.hulu.com. Звідси ви побачите свої варіанти вмісту на вимогу, як це було б із традиційною підпискою Hulu, але у верхній частині екрана також з’явиться кнопка "Live TV".

Зараз у Всесвіті Хулу є трохи розколу, коли компанія переходить від свого «класичного» досвіду до свого нового «повного» досвіду. Якщо ви використовуєте Hulu лише на пристроях, де підтримується повний досвід, у вас не повинно виникнути проблем, але якщо ви використовуєте деякі пристрої, де підтримується лише старший Hulu, ви можете виявити, що у вас виникли проблеми, оскільки “Список спостереження” у старому стилі та новий “Мої речі” інтегруються не так добре, як ви можете сподіватися. Оскільки Hulu продовжує випускати оновлення до свого нового досвіду, ми очікуємо, що ця сфера буде продовжувати вдосконалюватися.

Ці оновлення відбуваються досить часто, оскільки Hulu випробовує зміни в своєму інтерфейсі користувача. Нещодавно компанія полегшила читання своїх меню, усунувши ефект прозорості, який зменшив розбірливість тексту. Він також додав кнопки "подобається" та "не подобається", цінну систему зворотного зв'язку для Hulu, яка допомагає формувати ваші рекомендації з більшою точністю.

Люб'язно надано Hulu

Якими пристроями я можу користуватися?

Як зазначено на веб-сайті Hulu, Hulu та Hulu + Live TV доступні на широкому спектрі популярних потокових пристроїв, включаючи пристрої Android та iOS, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, планшети Fire, пристрої Chromecast від Google, Android TV, Mac , а також браузери ПК, виберіть смарт-телевізори LG і Samsung, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 та Nintendo Switch.

Деякі застарілі платформи та пристрої, такі як PlayStation 3, все ще втрачають повноцінний досвід роботи Hulu, і це навряд чи зміниться, оскільки споживачів спонукають до оновлення. Інші, що застрягли в програмі Classic Hulu (яка не дозволяє обрати деякі функції, включаючи опцію телевізора в прямому ефірі), включають вибрані телевізори Vizio, Wii U, TiVo та деякі програвачі Blu-ray від Sony, Samsung та LG.

Скільки насправді коштує Hulu?

Хоча раніше Hulu пропонував безкоштовну (хоча і обмежену) версію своєї бібліотеки вмісту, це вже не так. У 2016 році платформа перейшла на повністю підписну модель, виключивши безкоштовну послугу, що підтримується рекламою. Однак у недавньому партнерстві з Yahoo Hulu перемістив частину свого безкоштовного вмісту на Yahoo View. Веб-сайт надасть доступ до найсвіжіших серій вибраних серій, а нові епізоди будуть додані через вісім днів після їх виходу в ефір.

Традиційний сервіс потокової передачі Hulu тепер розділений на підписку, рівень реклами за 6 доларів на місяць (після падіння ціни на 2 долари на місяць) і безрекламний рівень за 12 доларів на місяць (що, на нашу думку, цілком варте своїх грошей ).   Hulu + Live TV коштує 55 доларів на місяць порівняно із солодкою дебютною ціною 45 доларів, яка включає опцію потокового передавання, що підтримується рекламою, 50 годин хмарного відеореєстратора та можливість одночасного перегляду на двох екранах. Додайте ще 6 доларів, якщо хочете обійтися без постійних придирок, щоб щось придбати.

Hulu є власністю Діснея, і Дісней пропонує спеціальну угоду, в рамках якої Ви можете об’єднати всі його потокові послуги - Hulu, Disney + та ESPN + - і заплатити лише 13 доларів на місяць. Це на 5 доларів на місяць менше, ніж ви заплатили б, якби отримали їх усі індивідуально. (Більше про це нижче!)

Додатки

На Hulu є більше ніж достатньо, щоб заблукати, але ви можете додати ще більше через преміум-канали, доступні як доповнення. Якщо ваша мотивація перерізати шнур лежить у фінансовій сфері, будьте застережені: на цьому шляху все може стати досить дорогим. Передплатники Hulu мають можливість додавати щомісячні підписки, такі як HBO (15 доларів), Cinemax (10 доларів) або Showtime (9 доларів), на додаток до існуючої передплати на Hulu.

Що стосується Hulu + Live TV, то, хоча послуга постачається із 50-годинним хмарним онлайн-сховищем, користувачі можуть придбати 200-годинний онлайн-простір для відеореєстраторів за 15 доларів на місяць. Послуга постачається з обмеженням до двох екранів, якими можна одночасно дивитися послугу, але їх можна оновити до необмежених екранів вдома або до трьох на ходу ще за 15 доларів. На щастя, якщо ви хочете обидва ці оновлення, Hulu знімає ціну на 10 доларів, дозволяючи вам поєднувати обидві за 20 доларів на місяць на додаток до вашої передплати.

Для тих, хто не має кабелю, будь-яка з цих підписок може бути вартим доповнення. Вони пропонують доступ до незліченних годин контенту, включаючи унікальні серії, які не можна знайти деінде. Незважаючи на те, що підписки можуть бути дещо дорогими, терпіння оголошень і менша кількість доступних екранів може зробити обидві послуги досить доступними. Але не забувайте враховувати вартість підключення до Інтернету.

Як щодо Disney +?

Якщо ви ще не чули, Disney + нарешті прийшов. Як контрольний акціонер Hulu, ми очікували, що Дісней використає послугу потокового телебачення для просування своєї власної послуги. Ми отримали деякі змішуючись у цьому плані - ви можете поєднати Disney + з ESPN + та Hulu за знижку 5 доларів на потоковий коктейль - але наразі ви не можете додати Disney + до Hulu, як це було б для HBO або Showtime.

Щоб бути зрозумілим, цей потенційний шлюб не зовсім невідповідний, особливо з поступовим дозріванням Хулу під керівництвом Діснея. Насправді сервіс потокової передачі нещодавно попрощався зі своїм генеральним директором, оскільки "Дісней" намагається посилити контроль над своїми властивостями. Це не гарантує, що в цьому відношенні щось станеться, але, можливо, ви захочете стежити за часом із часом.

На даний момент Disney + повністю утримується у своєму власному додатку, і ви навіть матимете різні рахунки для управління, якщо ви користуєтеся пакетом Disney як існуючий клієнт Hulu. Дісней не розкривав жодних планів щодо змін у найближчому майбутньому, тому наразі ви можете ставитися до Disney + як до цілком окремого звіра.

Хочете відвідати цифрове Чарівне Королівство? Ось як отримати Дісней + і не забудьте перевірити Пакет Діснея, якщо Ви підписалися на всі три!

Потреба в швидкості?

Hulu та Hulu + Live TV можна транслювати на різних рівнях якості, які автоматично регулюються залежно від швидкості вашого Інтернету. Для плавного відтворення без перерв Hulu рекомендує мінімальну швидкість завантаження 6 Мбіт / с для Hulu в HD та 8 Мбіт / с для Hulu + Live TV. Якщо ви плануєте передавати потокові дані на кілька пристроїв, для якісного використання буде потрібна більша пропускна здатність. Також нещодавно Hulu додав до своєї лінійки обмежений вміст у форматі 4K, і для цього вам знадобиться добре змащена мережа.

Вимоги до швидкості підключення до Інтернету для Hulu такі:

  • Стандартна роздільна здатність: 1,5 Мбіт / с
  • 720p HD: 3 Мбіт / с
  • 1080p HD: 6 Мбіт / с
  • Hulu + Live TV: 8 Мбіт / с
  • Ultra HD 4K: 16 Мбіт / с

Як ти це отримуєш?

Зареєструватися в Hulu легко, незалежно від того, перебуваєте ви на смартфоні чи комп’ютері. Просто відвідайте hulu.com/welcome і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Ви також можете зв’язати свій рахунок Hulu зі своїм обліковим записом Apple або Android, щоб спростити платежі. Якщо ви використовуєте мобільний або телевізійний додаток, у Hulu зазвичай вбудовані прості способи реєстрації та активації.

На відміну від традиційного телебачення, Hulu не вимагає жодних контрактів або довгострокових зобов'язань. Ви можете спробувати семиденну безкоштовну пробну версію послуги, а потім скасувати її без жодної комісії (хоча під час реєстрації вам доведеться вводити дані кредитної картки). Якщо ви вирішите скасувати підписку, ви можете зробити це легко в Інтернеті або через службу обслуговування клієнтів. Якщо ви коли-небудь вирішите відновити його знову, інформація про ваш рахунок все одно буде доступна.

Останні повідомлення