Як поєднати файли PDF

Починаючи з житлових договорів і закінчуючи діловими угодами, PDF-файли потрапляють у майже кожну сферу Інтернету як офіційний документ, необхідний для того, щоб зробити щось. Однак іноді нам потрібно їх перетворити, об’єднати або відредагувати. Але ці портативні формати документів часто можуть представляти неабияку проблему при роботі з різними операційними системами.

Ми вибрали кроки для користувачів Windows і Mac OS, щоб поєднати ваші файли PDF, тоді як веб-інструменти - ще один популярний метод. У будь-якому випадку, ось як це зробити з будь-яким комп’ютером, який у вас є.

Більше посібників у форматі PDF

  • Як редагувати PDF
  • Як надрукувати в PDF
  • Як конвертувати PDF в JPG
  • Як конвертувати PDF в EPUB

Метод Windows

Наступний метод використовує Adobe Acrobat Pro DC, найкращий редактор PDF, який можна завантажити. Acrobat Pro DC - це преміум програмне забезпечення, тобто вам потрібно платити за привілей його використання. На щастя, ви можете скористатися безкоштовною пробною версією. Що корисно, якщо вам потрібно об’єднати лише кілька файлів PDF цього разу чи плануєте зробити все об’єднання найближчим часом.

Крок 1: Завантажте та встановіть безкоштовну пробну версію Adobe Acrobat Pro DC.

Крок 2: Після встановлення відкрийте програмне забезпечення та клацніть на Інструменти у верхньому лівому куті.

Крок 3: Клацніть на Об’єднати файли кнопку.

Крок 4: Клацніть синій Додати файли і виберіть документи PDF, які потрібно об'єднати. Слід зазначити, що цей метод працює для всіляких файлів, а не лише для PDF-файлів.

Крок 5: Вибравши PDF-файли, натисніть Об’єднати файли.

Крок 6: Тепер ваші PDF-файли об’єднано в один. Все, що вам потрібно зробити, це зберегти його в новому місці, що ви можете зробити, натиснувши Файл слідом за ним Зберегти як а потім виберіть ім'я та місце для нового файлу.

Якщо вам не подобається ідея використання програмного забезпечення Adobe (або ваша безкоштовна пробна версія вже завершилась), тоді є безліч сторонніх варіантів, які слід розглянути, спеціально призначених для Windows. Дешевим та ефективним варіантом є Perfect PDF Combine, який може бути дуже корисним, якщо в підсумку ви об’єднаєте велику кількість PDF-файлів і хочете програму, призначену для надання допомоги.

Крім того, подивіться на деякі онлайн-варіанти нижче в цьому посібнику. Всі вони безкоштовні та однаково ефективно поєднують файли PDF разом.

Метод MacOS

Останні версії MacOS Mojave та Catalina роблять поєднання PDF-файлів надзвичайно простим завдяки MacOS Finder. Новий Finder показує попередній перегляд ваших файлів і додає контекстне меню збоку, що дозволяє користувачам Mac виконувати ряд швидких дій. Однією з таких дій є можливість створювати PDF-файли із виділеного.

Меню швидких дій ви знайдете праворуч під окремими властивостями вибраних вами файлів. Якщо Створити PDF функція очевидно недоступна, клацнувши на Більше піктограма повинна викликати це.

Крок 1: відчинено Шукач і виберіть усі файли PDF, які ви хочете об'єднати.

Крок 2: Після того, як ви вибрали файли, які ви хочете об'єднати, файл Шукач вікно покаже попередній перегляд файлів за допомогою Створити PDF кнопку внизу. Поцікавтесь, і новий PDF буде створений для вас.

Крок 3: Потім ви можете відкрити щойно створений файл за допомогою Попередній перегляд. Порядок сторінки можна змінити, просто перетягнувши ескізи сторінок з лівого боку. Ви також можете анотувати або обертати сторінки за потреби.

Крок 4: Завершивши, перейменуйте нещодавно об’єднаний файл, щоб ви знали, що це таке. Виберіть Файл> Перейменувати зробити це.

Веб-метод

Існує безліч безкоштовних веб-інструментів, які дозволять об’єднати файли PDF - і це хороша новина для вас. Якщо вам потрібно швидко об’єднати файли, це може бути найкращим варіантом, оскільки цим програмам не важливо, звідки беруться ваші файли PDF і куди вони рухаються. Крім того, вони не вимагають встановлення додаткових програм. Однак вони, як правило, мають суворі обмеження розміру.

Нижче наведено кілька найпопулярніших інструментів для об’єднання PDF-файлів, але майте на увазі, що всі вони в основному роблять одне і те ж. Якщо ви стикаєтесь із проблемами форматування одним інструментом, спробуйте інший.

  • Злиття PDF: Відкрийте PDF Merge, і ви побачите просте вікно з смугами для перетягування та видалення декількох файлів PDF. Програмне забезпечення забезпечує просте Об’єднати файли варіант їх поєднання. Однак зауважте, що послуга безкоштовна лише у випадку, якщо ви маєте справу з 5 МБ або менше, що є порівняно низьким. Після цього він попросить вас заплатити - тому про великі буклети, ймовірно, не може бути й мови.
  • PDF Joiner: PDF Joiner ідеально підходить для різноманітних зрушень і змін формату файлів. Звичайно, ви можете комбінувати PDF-файли за допомогою цього інструменту. Але ви також можете перетворити свій завершений документ у текстовий або JPG-файл (або навпаки). Якщо ви намагаєтеся згустити багато різних форматів в один, цей інструмент функціонує як чудова альтернатива висмикуванню волосся. Єдине обмеження полягає в тому, що програмне забезпечення дозволяє працювати лише з 20 файлами одночасно. Залежно від ваших потреб (і частоти злиття файлів), цього може бути недостатньо.
  • Smallpdf: Претензія Smallpdf до слави полягає в тому, що завантажувати файли просто з Dropbox або Google Drive легко. Функція завантаження допомагає заощадити час та додаткові кроки під час завантаження файлів. Ця функція особливо корисна, коли ви працюєте над спільними проектами. Нам також подобається, що інструмент злиття Smallpdf наполегливо працює, щоб запропонувати продуктивність на професійному рівні. Наприклад, програмне забезпечення чітко описує його безпеку і дозволяє переглядати новий документ PDF під час його створення. Коли вигляд має значення як функціональність, Smallpdf є чудовим варіантом поєднання файлів. Також доступні функції перетворення та розділення, як і розширення Chrome та програма для настільних ПК.
  • FoxyUtils Злиття PDF: FoxyUtils пропонує привабливий стимул для екологічних людей. Об’єднуючи файли PDF, ви вносите вклад у проект посадки дерев. Ця функція робить FoxyUtils Merge PDF чудовим вибором для екологічно чистих компаній (якщо для маркетингу, якщо нічого іншого). Наша єдина скарга полягає в тому, що максимальний розмір файлу обмежений 50 МБ.
  • З такою великою кількістю варіантів поєднання файлів PDF, вам більше не доведеться боротися. Незалежно від того, яку ОС ви використовуєте (або скільки файлів потрібно об’єднати), є інструмент, який полегшить це.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found