Як видалити та відновити фотографії на вашому iPhone

IPhone Apple продовжує розширювати межі внутрішньої пам’яті, і нові моделі постачаються з об’ємом до 512 ГБ. Однак надто багато фотографій на вашому пристрої може стати головним болем, аніж зручністю. Вам потрібно буде навчитися ефективно їх видаляти, і Apple пропонує кілька простих варіантів для цього за допомогою iMac або iPhone.

Звичайно, в процесі видалення деяких старих зображень ви можете випадково видалити той, який ви мали намір зберегти. На щастя для вас, Apple також пропонує кілька простих методів відновлення фотографій, видалених помилково.

Видаліть фотографії з iPhone за допомогою Mac

Image Capture - це низькопрофільна програма, яка постачається з вашим Mac і виконує всілякі зручні завдання, включаючи завантаження ваших фотографій з вашого iPhone або iPad.

Видаліть фотографії з iPhone за допомогою Mac

Ви можете підключити iPhone до свого Mac, переглядати, завантажувати або видаляти свої фотографії за допомогою Image Capture. Ось як це зробити.

 • Запуск ЗображенняЗахоплення з папки Програми на вашому Mac.
 • Підключіть iPhone до комп’ютера через USB.
 • Виберіть свій пристрій зі списку.
 • Переглядайте фотографії у форматі мініатюр або списку.
 • Вирішіть, які ви хочете зберегти на жорсткому диску. Перетягніть повзунок, щоб змінити розмір мініатюр для оптимального перегляду.
 • Клацніть на Імпортувати до спливаюче меню, а потім виберіть, де зберігати зображення або який додаток використовувати для їх відкриття.
 • Щоб імпортувати лише деякі зображення, виділіть їх і натисніть Імпорт. Щоб імпортувати всі зображення, натисніть Імпортувати все.
 • Ви можете автоматично переносити зображення з телефону на комп’ютер, коли вони з’єднані, натиснувши Показати сховати в нижньому лівому куті вікна або натиснувши Відкриється підключення цієї камери спливаюче меню та вибір AutoImporter.

Видаліть фотографії безпосередньо з iPhone

Видалити одну або кілька фотографій з iPhone легко. Просто перегляньте всі фотографії на рулоні камери та окремо або колективно виберіть одну чи кілька фотографій, торкнувшись або торкнувшись та перетягнувши палець по екрану.

як видалити та відновити фотографії на вашому iphone delete1як видалити та відновити фотографії на вашому iphoneВидаліть фотографії з Camera Rollяк видалити та відновити фотографії на вашому iphone delete4

Видаліть одну або кілька фотографій з області Фото

 • Запустіть програму Фотографії та виберіть Фотографії у нижньому лівому куті.
 • Торкніться Усі фотографії. Ви також можете натиснути «Роки», «Місяці» або «Дні», щоб виділити підмножину фотографій у вашому рулоні камери.
 • Торкніться Виберіть угорі праворуч і торкніться або торкніться та проведіть пальцем, щоб вибрати окремі або групи зображень.
 • Додайте, зменшіть або скасуйте видалення фотографій, торкнувшись значка +/- у верхньому правому куті.
 • Торкніться значка Твисип в правому нижньому куті, щоб видалити зображення.
 • Щоб видалити одну фотографію, ви також можете використовувати 3D Touch на iPhone 6S або пізнішої версії. Натисніть і утримуйте фотографію, щоб переглянути її, а потім торкніться Видалити внизу меню.

Навіть якщо ви помилково видалите зображення, яке хочете зберегти, є досить часу, щоб передумати. Коли ви видаляєте фотографію з рулону камери, вона переміщується до видаленого альбому, як смітник, за винятком того, що вона спорожняється лише через 30 днів. Це означає, що ви можете видалити фотографії з програми "Фотографії" і мати доступ до них для 30-денного зворотного відліку, який записується безпосередньо на ескіз фотографії.

Видаліть фотографії з нещодавно видаленого альбому

Нещодавно видалені фотографіїЯк видалити та відновити фотографії на вашому iphone нещодавнояк видалити та відновити фотографії на вашому iphone нещодавно3як видалити та відновити фотографії на вашому iphone останні 4

Цей спосіб видалення корисний, якщо у вас мало місця для зберігання, і ви вже створили резервну копію своїх фотографій. Позбувшись видалених фотографій з альбому "Нещодавно видалені фотографії", це назавжди.

 • Йти до Нещодавно видалено у вашому додатку Фотографії.
 • Торкніться Виберіть у верхньому правому куті.
 • Виберіть Видалити все у нижньому лівому куті або торкніться зображень, від яких потрібно позбутися, а потім торкніться Видалити.
 • З’явиться попередження, яке вказує, що цю дію не можна відмінити, і коли будете готові, виберіть Видалити фотографії.

Видалити серійні фотографії

Як видалити та відновити фотографії на вашому iPhoneЯк видалити та відновити фотографії з вашогояк видалити та відновити фотографії на вашомуiPhone знімає фотографії

Іноді ваш палець просто застрягає на кнопці спуску камери, і ви ненавмисно знімаєте серію фотографій, коли вам потрібен лише один знімок. Такі серійні фотографії є ​​результатом дії натискання та утримання, яка робить швидку серію фотографій. Потім операційна система вашого iPhone автоматично вибирає найкращу фотографію із серії, або ви можете вибрати найкращу фотографію вручну. Спроба видалити 24 або 100 зайвих фотографій не така проста або очевидна, як це повинно бути. Ви можете зберегти свій улюблений знімок, не займаючи місця на телефоні із випадковими серійними зображеннями. Ось як це зробити.

 • Запустіть Фотографії додаток.
 • Торкніться серійної фотографії (тієї, що має піктограму з накопиченим зображенням).
 • Торкніться Виберіть.
 • Торкніться однієї фотографії як улюбленого, щоб зберегти.
 • Торкніться Готово.
 • Торкніться Зберігайте лише 1 вибране.

Відновити видалені фотографії

Якщо ви випадково видалили неправильну фотографію або групу фотографій або передумали щодо видаленої фотографії та хочете її відновити, повернути її легко. Нижче наведено три варіанти відновлення видалених фотографій на вашому iPhone.

Відновити фотографії з нещодавно видаленого альбому

Якщо ви не видалили свої фотографії з папки "Нещодавно видалені", iOS збереже ці фотографії протягом 30 днів. Ось як їх відновити.

 • Перейдіть до Фотографії додаток.
 • Перейдіть до Нещодавно видалено папку.
 • Торкніться Виберіть у верхньому правому куті.
 • ТоркнітьсяОдужайтеабо виберіть окремі фотографії, які потрібно відновити, та виберіть Одужайте.
 • Якщо у вас увімкнена бібліотека фотографій iCloud, ви можете використовувати її для переходу до свого облікового запису iCloud і виконувати ті самі дії.

Використовуйте свій Mac для відновлення з резервної копії (iOS 13 та macOS Catalina)

Використовуйте свій Mac для відновлення з резервної копії (iOS 13 та macOS Catalina)

Якщо ви зазвичай виконуєте резервне копіювання iPhone на своєму комп’ютері, ваші фотографії вже мають бути створені резервні копії, що означає, що ви можете відновити втрачені зображення. Оскільки ви відновлюєте весь iPhone з резервної копії, фотографії, які знову з’являються на вашому iPhone, є тими самими, що були на вашому iPhone у день, коли ви створили резервну копію. Тож спочатку переконайтеся, що спершу створили резервну копію своїх нових фотографій, якщо хочете їх зберегти, перед тим, як відновити з попередньої резервної копії.

 • Підключіть iPhone до комп’ютера та виберіть iPhone.
 • В Резюме вкладку, виберіть Відновити з цієї резервної копії і виберіть потрібну резервну копію, якщо їх більше одного.

Резервне копіювання за допомогою сторонніх додатків

Резервне копіювання за допомогою сторонніх додатків, таких як Google Desktop

Використання сторонніх додатків збільшує захист ваших фотографій. Ви ніколи не можете мати надто багато резервних копій чогось такого незамінного, як ваші фотографії, оскільки системи резервного копіювання можуть вийти з ладу в будь-який час. Ви ніколи не хочете опинитися в положенні, коли немає подальших варіантів відновлення втрачених знімків. Завжди майте як резервну копію жорсткого диска, так і резервну копію в Інтернеті - або декілька.

Якщо у вас є обліковий запис Google і Gmail, резервне копіювання безкоштовне, загалом до 15 ГБ. Для iPhone використання iCloud - це завжди варіант, як і використання Airdrop від Apple для завантаження фотографій на комп’ютер. Ви також можете зберігати фотографії в Dropbox, хоча ємність безкоштовного зберігання обмежена, як і в iCloud.

Google Фото

Резервне копіювання та синхронізація Google для фотографій

Google Photos - це один з найкращих способів автоматично створити резервну копію всього вашого рулону камери, одночасно усуваючи безлад старих знімків на вашому iPhone. Також завантажте програму Google Backup & Sync для комп’ютера Mac або Windows і запрограмуйте програму для автоматичної синхронізації зображень із комп’ютера в Інтернет-програмі Фото. Після запуску програма перебуває у верхній панелі меню на робочому столі, і ви керуєте нею за допомогою налаштувань. На телефоні торкніться, щоб запустити Google Фото, а потім проведіть пальцем вниз. Додаток одразу починає створювати резервні копії фотографій у вашому рулоні камери та повідомляє вас, коли воно завершено. Потім він пропонує можливість видалити фотографії з телефону. Ви можете це зробити, а можна спочатку створити резервну копію фотографій на жорсткому диску, імпортуючи їх у Apple Photos на вашому Mac. Виберіть параметр Висока якість, який буде стискати фотографії розміром більше 16 мегапікселів та відео з роздільною здатністю вище 1080p, економить ваш простір, але зберігаючи високий рівень якості.

Dropbox

Завантаження фото Dropbox

Dropbox пропонує зручний спосіб резервного копіювання фотографій та спосіб відновлення фотографій, випадково видалених із вашої камери. За допомогою функції «Завантаження камери» ваш телефон або планшет автоматично додаватиме фотографії рулону камери до Dropbox, а фотографії копіюються з камер, карток пам’яті або мобільних пристроїв кожного разу, коли ви підключаєте їх до комп’ютера. Dropbox починається з 2 ГБ безкоштовного сховища, і коли вам потрібно більше, платні тарифи пропонують більше місця для ваших фотографій, відео та інших файлів. Індивідуальні плани складають 2 ТБ і 3 ТБ, вартість яких становить 10 і 17 доларів на місяць, включаючи 30-денне та 180-денне резервне копіювання та відновлення відповідно.

iCloud

як видалити та відновити фотографії з iphone iloud фотографії1як видалити та відновити фотографії на вашому iphone icloud photos2як видалити та відновити фотографії на iphone iloud фотографії3як видалити та відновити фотографії з iphone iCloud фото 4Кроки зберігання фотографій iCloud

За допомогою iCloud Photos ви можете зробити більше місця на своєму пристрої та мати доступ до всієї своєї колекції, куди б ви не пішли. Якщо ввімкнено функцію Optimize Storage, на вашому пристрої можуть залишатися менші фотографії та відео, що економить простір, а всі оригінальні фотографії з повною роздільною здатністю зберігаються в iCloud. Поки у вас є достатньо місця в iCloud, ви можете зберігати скільки завгодно фотографій та відео. Apple надає вам 5 ГБ безкоштовно, і ви можете придбати більше місця, якщо потрібно. Ось як розпочати.

 • Торкніться Налаштування> Ваш Apple ID> iCloud> Фотографії.
 • Ввімкнути Фотографії iCloud.
 • Виберіть Оптимізуйте сховище iPhone щоб звільнити більше місця на пристрої.

AirDrop

як видалити та відновити фотографії на вашому iphone airdropяк видалити та відновити фотографії на вашому iphone airdrop howto 2AirDrop, як це зробити

AirDrop, частина MacOS та iOS, є одним із найбільш зручних та безпосередніх способів завантаження фотографій з iPhone на жорсткий диск. Спочатку переконайтеся, що ви перебуваєте в діапазоні Bluetooth та Wi-Fi, і вимкніть свою особисту точку доступу, якщо вона увімкнена. Потім відкрийте Фотографії , торкніться значка Поділитися , проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб вибрати одну або кілька фотографій, і торкніться користувача AirDrop, до якого ви хочете поділитися, або використовуйте AirDrop між власними пристроями Apple. Зберігання на жорсткому диску або підключеному диску, очевидно, абсолютно безкоштовне.

Останні повідомлення