Як дивитися Ріка і Морті в Інтернеті: Трансляція 4 сезону безкоштовно

Вірні шанувальники Рік і Морті? Батьки в даний час надмірно схильні до домашнього програмування, орієнтованого на молодь? Любителі анімації просто хочуть розслабитися з яким-небудь непристойним, пізно вночі вмістом? Є багато таборів телеглядачів, які, мабуть, раді, що популярний серіал перебуває у процесі розгортання четвертого сезону, надаючи якийсь веселий вивернутий щотижневий комічний полегшення. Новий сезон серіалу виходить у неділю о 23:30. ET до 31 травня. І, як у багатьох телевізійних серіалах, які все ще перебувають у розпалі останніх сезонів, найпростіший спосіб перегляду Рік і Морті Інтернет здійснюється за допомогою одного з різних варіантів телевізійного прямого трансляції.

4 сезон продовжує пригоди Ріка Санчеса, божевільного вченого, частково натхненного Назад у майбутнєДок Браун - і алкоголік, і серйозно поганий приклад для наслідування - який веде свого осторонь-підлітка-підлітка Морті Сміта та іноді сестру Морті Саммер у якісь химерні, науково-фантастичні пригоди. (І немає жодного сумніву, що виїзд з дому та подорожі в часі здаються зараз особливо привабливими!)

Створено: Ден Хармон і Джастін Ройланд

У ролях: Джастін Ройленд, Кріс Парнелл, Спенсер Греммер

Кількість сезонів: 4

Дивіться безкоштовно з Хулу

Як дивитися Рік і Морті Інтернет в США

найкращий серіал Рік і Морті

Три попередні сезони шоу (31 серія, кожна тривала від 21 до 24 хвилин sans можуть сподобатися передплатникам Hulu зараз, але щоб бути в курсі сезону 4, і не потрібно чекати кінця жовтня або початку листопада, коли його планується додати до бібліотеки Hulu, їм також знадобиться Live Функція телевізора. Безкоштовна пробна версія на тиждень для цієї послуги постійно доступна, але після цього вона буде коштувати 55 доларів на місяць.

Інші варіанти телевізійного перегляду в прямому ефірі Рік і Морті Інтернет включає Sling TV, FuboTV та AT&T TV Now, раніше DirecTV Now. З них перші абоненти можуть підписатись на безкоштовні сім днів у Fubo та AT&T TV ЗАРАЗ, і після цього періоду обидва мають різні пакети тарифів на вибір, починаючи з 50 доларів.

Плавання для дорослих, зріла група глядачів Cartoon Network, яка веде мовлення Рік і Морті з моменту запуску шоу у 2013 році на їх веб-сайті ведеться безкоштовний постійний прямий ефір, але хто справді хоче дивитись шоу в довільному порядку? Кращою новиною є те, що перші п’ять серій 4 сезону з рекламою можна переглядати хронологічно та безкоштовно. Наразі епізоди 6 та 7 залишаються заблокованими, але доступ до них можуть отримати користувачі кабельних мереж, які можуть увійти в систему за допомогою даних для входу своїх абонентів.

Для серіалу ще обіцяно 60 майбутніх епізодів, але наразі всі шоу на сьогоднішній день також можна придбати епізодом або сезоном через Amazon Prime Video та Vudu у стандартній або високій чіткості.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення