Як транслювати на Twitch з ПК, Mac, PlayStation 4 або Xbox One

Ваші улюблені геймери Twitch надихнули вас на створення власного каналу? Грати в популярні ігри в Інтернеті - це чудовий спосіб завести друзів та взаємодіяти з людьми, які мають схожі інтереси, але хитра частина - це налаштування вперше.

На жаль, трансляція на Twitch може зажадати трохи зусиль, і перед початком роботи вам потрібно переконатися, що у вас є все необхідне програмне забезпечення та обладнання. У цьому посібнику ми розповімо вам про все, що вам потрібно знати про потокове передавання з ПК або сучасних консолей, таких як PS4 та Xbox One.

Рекомендована література:

  • Що таке Twitch?
  • Як завантажити кліпи Twitch
  • Як «модифікувати» когось на Twitch
  • Як налаштувати пожертви на Twitch

Створення облікового запису Twitch

Перш ніж розпочати трансляцію свого ігрового процесу, вам доведеться створити обліковий запис Twitch. Перейдіть на офіційний веб-сайт Twitch, натисніть фіолетовий Зареєструйтесь посилання у верхньому правому куті та введіть потрібні дані для входу, перш ніж клацнути фіолетовим Зареєструйтесьвнизу. Після цього натисніть своє ім’я користувача у верхньому правому куті.

Перш ніж розпочати трансляцію, перейдіть на сторінку рекомендацій спільноти Twitch, щоб прочитати про порушення правил. Сюди входять пропаганда расистських, гомофобських та егеїстичних поглядів, а також висловлення зневажливих зауважень щодо військових ветеранів та осіб з інвалідністю. Оголене тіло в потоці також заборонено, і, як очікується, ви зробите все можливе, щоб не дозволити своїм глядачам брати участь у ненависних висловлюваннях і переслідуваннях.

screen-shot-2016-12-14-at-2-10-12-pm

Потокове передавання з Windows або MacOS

Потокове передавання ігор з ПК або Mac є складнішим, ніж потокове передавання з Xbox One або PS4, оскільки більшість систем не мають вбудованого програмного забезпечення для початку. Існують продукти на основі передплати, такі як XSplit, якщо ви хочете контролювати кожен аспект вашої трансляції, але якщо ви лише вивчаєте основи потокового передавання, радимо завантажити Open Broadcaster Software (OBS). Програмне забезпечення є абсолютно безкоштовним, використовується як для Windows, так і для MacOS, а також схвалено Twitch. Якщо ви просто хочете розпочати трансляцію з найменшою кількістю налаштувань, тоді додаток Twitch Studio - ще один чудовий вибір. Однак ця програма все ще знаходиться в бета-версії і доступна лише у Windows.

У цьому посібнику ми зосередимося на тому, як транслювати на Twitch з Windows та MacOS за допомогою OBS, оскільки він пропонує простий спосіб трансляції без купу зайвого пуху.

Крок 1: Завантажте OBS

Завантаження OBS не може бути простішим. Для початку натисніть на своє ім'я користувача в основному інтерфейсі Twitch і натисніть C.приладова панель посилання. Оновлення Twitch змінило порядок роботи, тож ви опинитеся, дивлячись на сторінку, яка виглядає так:

Вперед і знайдіть три смуги у верхньому лівому куті екрана. Клацніть на це спадне меню, щоб показати список інших опцій, з яких ви можете вибрати. Ви захочете натиснути на Sінструменти для обробки варіант. Це перенесе вас на сторінку з кількома посиланнями для завантаження різних потокових програм, таких як OBS. Знайдіть OBS у списку та натисніть завантажити або перейдіть на офіційний веб-сайт тут. Опинившись на веб-сайті OBS, виберіть версію OBS, яку потрібно завантажити. Ви можете вибрати з Windows, Mac та Linux.

Як завантажити OBS

Крок 2: Налаштування потокової передачі

Існує безліч довідників про те, як отримати максимальну віддачу від OBS, однак є лише декілька речей, про які вам доведеться турбуватися, якщо ви тільки починаєте. Єдиними варіантами, на яких вам дійсно потрібно зосередитися, є ваша швидкість передачі відео, звукова швидкість і ваш кодер.

Клацніть на Вихідні дані після натискання на Налаштування в OBS, і переконайтеся, що швидкість передачі вашого відео встановлена ​​приблизно на 2500. Це має дозволити вам транслювати вміст із роздільною здатністю 720p, але ви можете збільшити це число, якщо хочете транслювати з більш високою роздільною здатністю. Якщо ви хочете вести трансляцію з роздільною здатністю 720p зі швидкістю 60 кадрів в секунду, то, мабуть, варто продовжувати і піднімати швидкість передачі даних до щонайменше 3500. Бітрейт аудіо повинен бути встановлений на 128 незалежно від вашої роздільної здатності, хоча ви також можете зменшити його, якщо швидкість вашого Інтернету менше ідеальної. Якщо у вас є відеокарта Nvidia за останні пару років, ви можете скористатися вбудованим кодером NVENC. В іншому випадку вам доведеться дотримуватися програмного кодування x264 OBS за замовчуванням. Переконайтеся, що вдарили Подати заявку для підтвердження змін.

Як встановити параметри потоку в OBS

Крок 3: Введіть ключ потоку

Поверніться на веб-сайт Twitch і поверніться до інформаційної панелі творця. Натисніть на Преференції а потім виберіть C.хеннель з випадаючого меню. Це переведе вас на сторінку з вашим Primary Stream Key, а також інші варіанти. Знайдіть область ключа потоку, а потім натисніть кнопку копіювання поруч із нею. Якщо ваш ключ потоку ділиться десь там, де він не повинен, ви також можете завжди скинути його тут. Вперед і введіть ключ потоку в OBS, натиснувши Налаштування внизу праворуч, а потім - Потік, і ви побачите, де ввести ключ. Обов’язково натисніть Подати заявку внести зміни.

Як знайти ключ потоку на Twitch

Крок 4: Підключіть мікрофон і налаштуйте гру

Тепер настав час налаштувати аудіопристрої для вашого потоку. Погляньте на Звуковий мікшер площа в ОБС. На ньому вже повинна бути принаймні панель гучності, налаштована для робочого столу. Якщо цього не сталося, ви можете додати його вручну, дотримуючись тих самих вказівок, які ви будете використовувати для додавання мікрофона. Знайдіть у OBS файлНалаштування в нижній правій частині програми.

Натиснувши це, відкриється вікно налаштувань. Вперед і перейдіть до пункту Audio вкладку. Тут ви можете додавати або видаляти аудіопристрої за необхідності. Переконайтеся, що Аудіо для робочого столу встановлено на правильну апаратну частину, а потім знайдіть Мікрофон / Доп аудіо опції. Ви можете встановити свій мікрофон тут. Вибравши звук мікрофона та настільного комп'ютера, поверніться до головного вікна OBS, і ви побачите, як звук надходить у мікшер внизу.

Як додати аудіопристрої до OBS

Спочатку OBS не пропонував власну підтримку звуку для настільних комп’ютерів Mac. Однак ця проблема вирішена оновленнями.

Далі відкрийте гру, яку ви хочете транслювати, і подивіться на Джерела меню внизу OBS. Знайдіть кнопку + внизу Джерела області та натисніть її. Це повинно скласти список предметів. Найпростіший спосіб зафіксувати геймплей - використовувати Відображення захоплення варіант. Це дозволяє захопити весь екран робочого столу. Однак це також означає, що будь-яка конфіденційна інформація на цьому екрані може бути спільною, тому будьте обережні, використовуючи цю опцію. Якщо ви хочете просто захопити гру, ви можете вибратиGame Захоплення варіант. Однак слід зазначити, що деякі ігри - особливо ті, що працюють на Vulkan - не працюватимуть належним чином із вбудованою системою захоплення ігор OBS.

Як додати джерело до OBS

Крок 5: Потік!

Це все! Хіт Sтерпкий Sна головному екрані OBS, і ви миттєво почнете трансляцію зі свого облікового запису Twitch. Коли закінчите, просто натисніть Sвгору Потокове передавання.

Потокове передавання з PlayStation 4

Огляд PlayStation 4 Pro Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Процес потокової передачі на Twitch з консолі PS4 простий. Вам не доведеться використовувати будь-яке зовнішнє програмне забезпечення, і ви навіть можете використовувати камеру PlayStation як мікрофон та “камеру обличчя” для своїх трансляцій!

Якщо у вас є камера PlayStation і ви хочете її використовувати, розгляньте можливість підключення. Просто переконайтеся, що мікрофон вашої камери не вимкнено з швидкого меню на консолі, інакше ви не зможете використовувати її зі своїм потоком.

Крок 1: зіграйте в гру

На відміну від Windows та MacOS, вам слід відкрити будь-яку гру, яку ви плануєте транслювати, перш ніж змінювати будь-які налаштування трансляції. Запустивши гру, натисніть кнопку Поділитися поруч із тачпадом на контролері PS4, щоб відкрити налаштування трансляції.

Крок 2: Змініть налаштування та починайте трансляцію!

Звідси виберіть трансляція геймплея і вам буде надана можливість трансляції через три різні сервіси потокового передавання. Виберіть Twitch, і послуга надасть вам ключ потокового передавання. Потім перейдіть до twitch.tv/activate і введіть ключ. Ваш PS4 буде готовий до початку трансляції через кілька хвилин, але давайте спочатку змінимо ще кілька налаштувань.

Від трансляція геймплея меню, ви можете змінити заголовок вашого потоку, його якість та те, чи хочете ви використовувати камеру та / або мікрофон. Коли ви задоволені своїми налаштуваннями, натисніть розпочати мовлення і покажіть свої навички світові!

Потокове передавання з Xbox One

Xbox One S Білл Роберсон / Digital Trends Streaming з Twitch на Xbox One майже такий же простий, як і на PS4. Однак кілька технічних проблем означають, що вам потрібен ще один предмет обладнання. Якщо ви хочете мати “камеру для обличчя”, застарілі власники Xbox One можуть використовувати Xbox Kinect. (Технічно Xbox One підтримує всі веб-камери USB, але лише Kinect сумісний із додатком Twitch від Xbox One). Якщо ви це зробите, не забудьте з’єднати його з гарнітурою для запису вашого голосу: мікрофон Kinect схильний до переривчастого вирізання під час трансляції через Twitch. Якщо у вас підключена гарнітура, потік використовуватиме цей мікрофон замість мікрофона на Kinect. Якщо у вас немає Kinect, камеру та відповідний адаптер припинено, тому вам доведеться дотримуватися лише голосу.

Крок 1: зіграйте в гру

Як і PS4, запустіть гру на своєму Xbox One, перш ніж розпочати трансляцію. Twitch автоматично визначає гру, коли вона розпочинає трансляцію, полегшуючи пошук вмісту для майбутніх глядачів.

Після цього завантажте та відкрийте офіційну програму Twitch та увійдіть у службу. Вам буде надано ключ трансляції, який потім потрібно активувати на twitch.tv/activate за допомогою мобільного пристрою або комп’ютера.

Крок 2: Змініть налаштування та починайте трансляцію!

Перш ніж розпочати трансляцію на Xbox One, у вас є можливість змінити назву та якість потоку. Ще одна хитрощі - це можливість переміщення дисплея камери вашого Kinect в один із чотирьох кутів дисплея. Коли ви транслюєте на своєму телевізорі, це не відображатиметься, але глядачі можуть це побачити.

Нарешті, вдарив розпочати трансляцію щоб транслювати свій геймплей у світ. У нижній частині екрана ви помітите галочку, яка показує, скільки глядачів у вас. До того ж, якщо ви використовуєте функцію Xbox One's Snap, щоб Twitch залишався видимим збоку, ви можете спостерігати, як ваші шанувальники спілкуються в чаті в режимі реального часу.

Однак пам’ятайте, що більшість ігор не мають можливості вимкнути мікрофон у грі, не вимикаючи його в іншому місці. Подумайте про те, щоб створити вечірку Xbox Live, коли ви будете єдиним учасником, щоб інші гравці не мали потреби чути ваші коментарі. Якщо ви запросите на вечірку інших гравців, їх чат також транслюватиметься в режимі реального часу, тому обов’язково повідомте їх заздалегідь!

Останні повідомлення