Як підключити контролер PlayStation 4 до ПК

PlayStation 4 був у люті пару років тому. Тепер, коли випуск PS5 швидко наближається, може пройти недовго, перш ніж ви почнете розглядати можливість виходу з експлуатації PS4.

Перш ніж ви вирішите позбутися цього, ви, можливо, захочете зберегти його у своїй ігровій ротації, використовуючи його разом із вашим ПК. Підключення контролера PS4 до ПК вимагає лише трохи часу, кабелю mini-USB та цих кількох простих кроків.

Варіант 1: Підключення до Steam

Додаток Steam Link

Steam, найпопулярніший ігровий портал для ПК, пропонує підтримку вбудованого контролера для DualShock 4. Використовувати DualShock 4 неймовірно просто для гри в Steam - все, що вам потрібно зробити, це:

Крок 1: Переконайтеся, що ваш клієнт Steam оновлений.

Крок 2: Pпідключіть контролер до ПК.

Проблема вирішена! Ну, майже. Навіть якщо Steam оновлений, під час налаштування контролера ви можете зіткнутися з кількома проблемами. Steam підтримує DS4 як платформу, але це не означає, що кожна гра на ПК працює з контролером автоматично. Якщо ви розпалитесяDark Souls III, ви побачите, що ми маємо на увазі. Steam виявляє контролер, алеТемні душі III ні. Якщо ви опинилися в цьому човні або просто хочете бездротово використовувати свій контролер, не використовуючи Steam, вам не пощастило. DS4Windows може бути рішенням для вас.

Варіант 2: Підключіться за допомогою DS4Windows

Це рішення вимагає певної настройки, але це все-таки найкращий спосіб змусити ваш ПК та контролери DualShock 4 говорити без особливих головних болів. Ви можете підключити контролер DualShock 4 до ПК за допомогою сторонніх програм DS4Windows, в дротовому або бездротовому режимі (якщо ваш ПК має Bluetooth). Якщо ви не придбали адаптер, це найкращий варіант, якщо ви плануєте грати в ігри через Origin, UPlay, GoG або інші ігрові портали для ПК.

DS4Windows по суті обманює вашу систему, вважаючи, що вона використовує контролер Xbox 360, але ви все одно матимете доступ до елементів керування рухом і навіть до тачпада для багатьох ігор.

Крок 1: Завантажте останню версію DS4Windows, яку можна знайти на офіційному веб-сайті програми.

Крок 2:Витягніть його за допомогою диспетчера архівів, такого як WinRAR або 7Zip. Тоді у вас буде два файли, DS4Windows і DS4Update.

Крок 3:Подвійне клацанняDS4Windows, щоб запустити інсталятор, який запропонує таке діалогове вікно:

встановити драйвер Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Крок 4:Дотримуйтесь інструкцій на екрані, починаючи з встановлення драйвера. Встановлення відбувається швидко, тому вам не доведеться довго чекати. Натисніть на Встановіть драйвер 360 якщо у вас Windows 7 або старіша версія - драйвер поставляється попередньо завантаженим на машинах Windows 8 і 10.

Крок 5:Після завершення обох інсталяцій ваш контролер готовий до підключення. Просто підключіть DualShock 4 до ПК за допомогою кабелю Micro USB (того самого типу, що використовується для більшості телефонів Android). Це також зарядить акумулятор DualShock 4, але для того, щоб використовувати DualShock 4 бездротово, вам потрібно буде з'єднати контролер із ПК за допомогою Bluetooth.

Крок 6: Утримуйте кнопку PS на своєму DualShock 4 протягом трьох секунд або до тих пір, поки індикатор не почне блимати.

Крок 7:Відкрийте налаштування Bluetooth на ПК.

Крок 8:Підключитися до Бездротовий контролер.

Крок 9:Якщо буде запропоновано ввести код сполучення, введіть “0000”.

Крок 10:Клацніть Готово на інсталяторі DS4Windows.

Налаштування налаштування

Основний інтерфейс DS4Windows дозволяє гравцям регулювати майже всі аспекти контролера, аж до кольору світлодіодної панелі. Профіль контролера за замовчуванням повинен працювати для більшості останніх ігор для ПК, особливо якщо вони вже призначені для роботи з контролером Xbox.

Для ігор, які нелегко адаптувати до контролерів, користувачі можуть вибрати конкретні заздалегідь створені профілі або створити власні, призначивши більш-менш будь-яке натискання клавіші будь-якій кнопці DualShock. Підтримуються чутливість сенсорної панелі, макроси та спеціальні профілі гри - просто озирніться навколо, щоб побачити, що вам найкраще підходить.

Вирішення проблем

Якщо під час використання контролера DualShock 4 у вас виникають проблеми, у вас є кілька варіантів.

Крок 1:По-перше, на вкладці налаштувань є опція Сховати контролер DS4. Це зручно, якщо ваш DualShock 4 має пріоритет перед іншими підключеними контролерами - наприклад, контролером Xbox 360 - або якщо ви хочете переконатись, що ваші налаштування DS4Windows мають перевагу над конфігурацією DualShock 4 Steam.

Крок 2:Подібним чином, якщо DualShock 4 не працює належним чином, коли підключено інші пристрої введення, у нижній частині DS4Windows є кнопка, яку ви можете вибрати для підключення DualShock 4 виключно, що робить його основним джерелом вводу для ігор.

Крок 3:Інший файл, що входить до інсталяції DS4Windows, DS4Update, перевірить і автоматично завантажить останню версію DS4Windows. Обов’язково запускайте це раз у раз, щоб підтримувати програму актуальною, що допоможе забезпечити належну роботу DualShock 4 з вашим ПК.

Варіант 3: Підключення за допомогою бездротового адаптера Sony

Хоча ми завжди були прихильними до цього варіанту, ми більше не можемо називати його нашим улюбленим. Хоча це все ще найшвидший спосіб підключення контролера, Sony більше не виробляє бездротовий адаптер Sony. GameStop навіть має його в списку (але недоступний) за контрольну ціну випущеного з виробництва товару (будь-яка ціна продукту, яка закінчується 97 центами на GameStop, припинена). Ви все ще можете знайти бездротовий адаптер Sony для продажу в Інтернеті, але не за його стандартною ціною 25 доларів. Якщо вам вдалося натрапити на одного, ось як його налаштувати:

Крок 1:Підключіть адаптер до ПК.

Крок 2:Увімкніть контролер DualShock 4, і вони повинні автоматично визначати один одного.

Це воно! Незважаючи на те, що це трохи незручно виконувати, це також найпростіший спосіб встановити зв’язок. Також майте на увазі, що адаптер має довжину близько 2 дюймів, тобто він буде стирчати з ПК або ноутбука як велика флешка. На щастя, у вас є інші варіанти.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found