Як скинути налаштування iPhone

Ми провели роки з iPhone і відкрили незліченну кількість порад та підказок, щоб отримати від нього максимум користі, але завжди добре отримувати нагадування про основи. Кожне, що потрібно знати, це те, як скинути iPhone. Кроки були однаковими на всіх пристроях аж до iPhone 6S Plus, але з випуском iPhone 7 і 7 Plus ситуація трохи змінилася, а потім знову змінилася з iPhone X.

Якщо ви оновили попередню модель iPhone до iPhone 8 або останньої версії iPhone 11 Pro Max, але вам ніколи не потрібно було її скидати, можливо, ви втрачаєте питання щодо початку процесу. Не хвилюйтеся - ми тут, щоб пояснити, як скинути налаштування iPhone, коли слід перезапустити його, і як примусити перезапустити телефон, коли телефон не відповідає. Ми також викладемо відмінності між перезапуском, м’яким скиданням та заводським скиданням.

У чому різниця між м’яким скиданням, примусовим перезапуском та заводським скиданням?

Як скинути iPhone

Перезапуск iPhone за допомогою програмної опції - м’який скидання - не призведе до втрати даних. Те саме стосується примусового перезапуску, який дозволяє використовувати апаратні клавіші для перезапуску iPhone, коли сенсорний екран не реагує. Однак відновлення заводських налаштувань - це зовсім інший звір. Це по суті повертає ваш iPhone таким, яким він був, коли він вперше вийшов з коробки: він видаляє весь вміст, налаштування та особисту інформацію з пристрою.

Ми часто рекомендуємо відновити заводські налаштування вашого iPhone як останній притулок якщо у вас є проблеми, які ви не можете вирішити, але їх також слід використовувати, коли ви торгуєте на своєму iPhone, передаєте його другові або якщо телефон загублений або викрадений. Однак це не обов’язково постійний процес, оскільки попередня резервна копія може бути використана для відновлення всього, що колись було на вашому телефоні. Якщо вам потрібно виконати скидання до заводських налаштувань, прочитайте наш посібник із відновлення заводських налаштувань iPhone, який також включає розбивку параметрів скидання, що Налаштування> Загальне> Скинути.

Як м’яко скинути iPhone

Найпростіший спосіб м’якого скидання налаштувань iPhone - це його вимкнення. Цей метод часто називають "м'яким скиданням", тобто ви не втратите жодних даних і нічого не видалите з телефону. Найкращий час для м’якого скидання - це коли ваш телефон працює трохи повільніше, ніж зазвичай, програма не відкривається або працює належним чином, або виникає якась інша відносно невелика проблема, але ваш iPhone все ще реагує.

Apple змінила спосіб здійснення м’якого перезавантаження на iPhone X, XS та 11-ї серії, і м’який скидання (також відоме як вимкнення iPhone) тепер завершено, утримуючи дві кнопки.

Як скинути iPhone

Крок 1: Натисніть і утримуйте Сон / неспання і Нижній обсяг кнопку. На iPhone X та пізніших моделях ви знайдете кнопку Sleep / Wake у правій частині телефону.

Крок 2: Впертеся пальцем у повзунок, а потім проведіть праворуч.

Крок 3: Коли на екрані нічого немає, і він стає чорним, натисніть і утримуйте кнопку Сон / неспання ще раз, поки не з'явиться логотип Apple.

Якщо ви використовуєте новий iPhone SE або iPhone 8 або старіший, ви можете замість цього вимкнути iPhone, просто утримуючи кнопку Сон / неспання , поки не з'явиться повзунок.

Як скинути iPhone

Крім того, якщо у вас встановлена ​​iOS 11 або пізнішої версії, ви можете перейти до Загальне> Налаштування і прокрутіть до кінця, де ви знайдете Закрити. Коли ви натискаєте Закрити, ви побачите Посуньте, щоб вимкнути живлення повзунок. Потім можна перейти до кроку 2 вище.

Як змусити перезавантажити iPhone

Інший спосіб скинути налаштування iPhone - це зробити те, що Apple офіційно називає «примусовим перезапуском». Ще раз, важливі дані не будуть втрачені. Рекомендується перезапустити примусово, коли ваш iPhone повністю не реагує. Наприклад, екран вашого iPhone стає чорним (незважаючи на те, що він увімкнений), екран замерзає або ваш iPhone стикається з проблемою під час запуску.

Точний спосіб примусового перезапуску відрізняється між старими моделями iPhone та iPhone 7 та пізнішими версіями. Замість традиційної кнопки додому, новіші iPhone мають датчик Home / Touch ID, якийне є використовується для активації перезапуску сили. Як ми вже обговорювали у нашому випуску функцій iPhone X, Apple позбулася датчика Home / Touch ID в iPhone X на користь Face ID.

На iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone SE, iPhone 11 та iPhone 11 Pro

Як скинути iPhone

Крок 1: Натисніть і швидко відпустіть Збільшення гучності кнопку.

Крок 2: Натисніть і швидко відпустіть Зменшення гучності кнопку.

Крок 3: Натисніть і утримуйте Сон / неспання , поки не побачите логотип Apple.

На iPhone 7 і iPhone 7 Plus

Крок 1: Натисніть і утримуйте Сон / неспання і Зменшення гучності , поки не з'явиться логотип Apple.

На iPhone 6S і раніше

Як скинути iPhone

Крок 1: Натисніть і утримуйте Сон / неспання і Додому , поки не з'явиться логотип Apple.

Що робити, якщо перезапуск не працює? Використовуйте примусовий перезапуск, щоб увійти в режим DFU

як знизити рівень iOS з 11

Режим оновлення мікропрограми пристрою (DFU) дозволить iPhone взаємодіяти з iTunes без завантаження операційної системи. Якщо ОС вашого iPhone перебуває у стані збою, коли ви дійсно не можете нічого зробити зі своїм телефоном, а iPhone повністю не реагує, вхід у режим DFU повинен дозволити вам відновити його.

Цей процес видалить все, що було у вас на пристрої, але іноді це єдиний спосіб повернути ваш пристрій iOS до життя. Сподіваємось, ви дотримувались наших посібників щодо резервного копіювання iPhone із iTunes або без нього, щоб ви могли відновити дані після стирання iPhone. Ось як увійти в режим DFU.

Для iPhone 7 та новіших версій

Як скинути iPhone

Крок 1: Підключіть iPhone до комп’ютера та відкрийте iTunes.

Крок 2: Виконайте перезапуск сили, утримуючи кнопку Сон / неспання і Зменшення гучності одночасно на 10 секунд.

Крок 3: Відпустіть кнопку Sleep / Wake.

Крок 4: Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності ще 10 секунд.

Крок 5: Екран вашого iPhone повинен залишатися чорним.

Крок 6: На екрані комп’ютера ви побачите повідомлення: “iTunes виявив iPhone у режимі відновлення”.

Крок 7: Клацніть гаразд у цьому повідомленні, щоб розпочати відновлення вашого iPhone.

Для iPhone 6S і раніше

Як скинути iPhone

Крок 1: Підключіть iPhone до комп’ютера та відкрийте iTunes.

Крок 2: Натисніть кнопку Сон / неспання кнопку і Додому одночасно на кілька секунд. Ця дія спричинить перезапуск сили.

Крок 3: Відпустіть Сон / неспання , але продовжуйте натискати кнопку головного.

Крок 4: iTunes відобразить повідомлення про те, що виявив телефон у режимі відновлення.

Крок 5: Клацніть добре, і iTunes розпочне процес відновлення вашого iPhone.

Останні повідомлення