Ось як перетворити VHS на DVD, Blu-ray або Digital

Спогади мають тривалість життя. Ось чому ми робимо все можливе, щоб зафіксувати найцінніші моменти, від народження до випускних, за допомогою фото та відео. Що стосується старіння, старі фотографії досить легко оцифрувати. Скануйте, завантажуйте та зберігайте на своєму комп’ютері, флеш-накопичувачі або хмарі. З іншого боку, оцифровка старого відео може бути дещо складнішою, принаймні, коли мова йде про кадри, зняті на цілком мертвому носії, який називається Video Home System, він же VHS.

Формат ніколи не передбачався тривати вічно і з часом погіршується. Якщо ваші дорогоцінні домашні відео вдалося вижити дотепер, можливо, ви захочете усунути кадри, поки час не зробить свого. Перетворення зношених відео ніколи не буде бездоганним - найменша гикавка може перервати передавальний сигнал - але це можна зробити за невеликий бюджет за допомогою декількох основних інструментів.

Нижче ми покажемо вам, як зберегти ваші моменти цифровим способом у декількох форматах, включаючи DVD, Blu-ray або цифровий файл. Якщо ви просто занадто зайняті, ми також отримали перелік різних послуг з перетворення VHS, включаючи ціни, щоб допомогти вам зберегти ці 20-річні кадри, коли ви тримаєтесь на своєму першому велосипеді. Якщо не для вас, зробіть це заради нащадків.

Застереження. Виробництво копій комерційних фільмів та вмісту, захищеного авторським правом, заборонено, проте копіювання домашніх відео не обмежується. Крім того, ви зазвичай можете забрати використану копію Top Gun або Клуб для сніданків в Інтернеті майже ні до чого.

Роздрібна торгівля послугами перетворення VHS на DVD

Для тих, хто воліє відмовитися від технічного практичного процесу, багато відомих роздрібних корпорацій пропонують послуги перетворення VHS на DVD (а в деяких випадках VHS на цифровий) через свої фотовідділи. Такі магазини, як Costco, CVS, Walmart та Sam’s Club, пропонують конвертацію відео, і багато з них використовують для конверсії одну компанію: YesVideo. Якщо ви перейдете на веб-сайт YesVideo, ви знайдете послуги перетворення від 26 доларів за стрічку протягом перших двох годин, а потім додаткові 26 доларів за кожні двідодатковігодин конвертації. Але ціна, яку ви платите в Walmart або Target, може бути нижчою. Ці ціни останніми роками зростали, тому, якщо ви чекали на конвертацію ваших стрічок, можливо, ви захочете отримати на це.

Доступні формати передачі включають все, від VHS до Betamax, і більшість послуг дозволять вам перенести до двох стрічок на один DVD, перш ніж заряджати. Крім того, є кілька чудових веб-сайтів, які пропонують ту саму послугу за більш доступну ціну, якщо вам зручно самостійно доставляти касети VHS.

Такі компанії, як Legacy Box, пропонують подібні послуги. Просто надішліть свої касети VHS, і вони нададуть вам DVD-диски, цифрові файли, що завантажуються, або флешку, заповнену всіма вашими спогадами, а також оригінальні касети. Ціни починаються від 59 доларів, що включає конверсію двох стрічок.

Використання комбінованого VHS-DVD або окремого записуючого відеомагнітофона та DVD

Якщо у вас є маса відео для передачі, можливо, ви захочете взятися за роботу самостійно, щоб заощадити трохи зеленого. Найкращий спосіб конвертувати самостійно - це комбінований програвач / рекордер VHS-DVD. Сьогодні вони застаріли і їх важко знайти. Ви можете знайти моделі динозаврів в Інтернеті, якщо ви досить старанно виглядаєте - спробуйте шукати “комбіновану колоду” або “VHS DVD-рекордер” на таких сайтах, як Amazon чи eBay, або навіть Craigslist - але вони, як правило, заробляють вам 100 доларів або більше (і вічно доставлять ), тож воно того варте, лише якщо у вас значна колекція стрічок.

Ви також можете придбати потрібні вам предмети поштучно. Якщо у вас ще немає відеомагнітофона, можливо, ви зможете знайти його в Інтернеті за ціною від 70 до 100 доларів, але знову ж таки, це не найпростіше завдання. Ви можете спробувати подивитися на Amazon (більшість варіантів там будуть із секонд хенду), але, можливо, вам доведеться вдатися до eBay або навіть до місцевого Craigslist, хоча ми рекомендуємо бути обережними, якщо ви йдете цими маршрутами - завжди переконайтеся, що ваш продавець eBay має високі оцінки перед тим, як продовжуючи. Тоді вам знадобиться автономний DVD-рекордер, який сьогодні також може бути складно знайти. Захист одного, швидше за все, вимагатиме тих самих методів, що описані вище.

Отримавши товар, ви можете підключити DVD-програвач до відеомагнітофона, підключивши аудіо / відеокабель RCA від виходу RCA відеомагнітофона до входу RCA DVD-програвача. У деяких моделях вам може знадобитися конвертер RCA-to-HDMI для підключення двох. По суті, це той самий процес, який вам потрібно буде використати зі старою відеокамерою, яка використовує касети - просто підключіть вихід камери до DVD-рекордера за допомогою кабелю RCA або, якщо потрібно, перетворювача RCA в HDMI, про який ми щойно згадали. З комбінованим програвачем, звичайно, процес простіший.

Далі йде процес передачі. Вставте касету у відеомагнітофон і порожній DVD + R або DVD + RW (деякі пристрої приймають лише один із цих форматів, тому перевірте це) у програвач DVD, а потім розпочніть процес передачі. Метод відрізняється між моделями, але він повинен бути відносно простим. Можливо, вам доведеться слідувати інструкціям виробника, але більшість посібників можна знайти за допомогою пошуку Google, якщо ваші компоненти не постачаються з ними.

Порада професіонала: Завжди розумно чистити обладнання та стрічки, які ви будете передавати. Ефективність різних методів очищення є суперечливою, але найпростіший спосіб - відкрити корпус касети та обережно видалити будь-який видимий пил або бруд за допомогою м’якої тканини або ватного тампона. Ви також можете подумати про очищення головки відеомагнітофона за допомогою засобу для очищення голови VHS.

Перенесення на DVD, Blu-ray або цифровий файл у Windows та Mac

Лоток програвача Blu-ray Panasonic DMP-BD91 BD

Цей процес є більш залученим і вимагає кількох додаткових матеріалів, але він має свої переваги. Зокрема, ви зможете передавати свої касети безпосередньо з відеомагнітофона у цифрові файли на відміну від іншого фізичного формату, що дозволяє зберігати їх на жорсткому диску або навіть у хмарі. Потім ви можете скопіювати та зберегти файли, де завгодно, і перенести їх на DVD або Blu-ray.

Якщо припустити, що у вас вже є відеомагнітофон, першим кроком є ​​придбання цифро-аналогового перетворювача, якщо у вас немає доступу до нього. Існує багато моделей, але такі моделі, як UCEC USB 2.0 Video Audio Capture Card, виготовляються спеціально з урахуванням передачі VHS.

Розривання

Отримавши його, підключіть цифро-аналоговий адаптер до комп’ютера та відеомагнітофона чи камери. Більшість адаптерів постачаються з програмним забезпеченням, яке проводить вас через весь процес передачі, включаючи імпорт отриманих кадрів у більш повний редактор відео або запис безпосередньо на DVD. Докладнішу інформацію про встановлення програмного забезпечення та завантаження необхідних драйверів див. На інсталяційному диску, в інструкції з експлуатації або на веб-сайті виробника.

Як і у попередньому способі, ми пропонуємо переглянути вашу касету та відеомагнітофон, щоб переконатися, що кожен із них чистий. Частинки на стрічці можуть спричинити плями на відео під час передачі, тоді як брудні голови можуть зіпсувати весь проект.

Тепер про головну подію. Вставте касету у відеомагнітофон, а порожній DVD або Blu-ray - у комп’ютер (або зовнішній програвач / конфорку). Точні кроки перетворення залежать від того, який пристрій та яке програмне забезпечення ви використовуєте для зйомки відео. Запис і оцифровка відбуватимуться в режимі реального часу, тобто вам доведеться ретельно просидіти всю довжину кадру (або піти робити щось інше деякий час), перш ніж закінчити проект. Однак після цього вміст назавжди збережеться у цифровому форматі.

Горіння

На цьому етапі, якщо все, що вам потрібно, це цифровий файл, ви закінчили; Ви можете редагувати, переміщувати та називати файл як завгодно. Якщо ви плануєте записати файл на DVD або Blu-ray, звичайно, у вас є ще один крок. Більшість програм для перетворення матимуть можливість записати DVD або Blu-ray після завершення передачі кадру. Якщо ні, знайдіть отриманий файл на своєму комп’ютері та відкрийте його в iMovie, Windows Movie Maker, VLC або подібній програмі, яка може записати ваші кадри на DVD. (Ви також можете використовувати ці програми для редагування тривалості ваших відео.) Процес запису залежить від вибраного вами програмного забезпечення, тому зверніться до інструкцій для подальшого роз’яснення.

Крім того, ви можете спробувати скористатися інструментом прямого цифрового перетворення, щоб легко скопіювати матеріали VHS безпосередньо на карту microSD для цифрового використання. Однак пам’ятайте - вам можуть знадобитися додаткові кабелі та більша SD-карта (спробуйте 64 ГБ).

VHS на Blu-ray

Перетворення з VHS на Blu-ray може ускладнитися. Вам знадобиться комп’ютер із записаним дисководом Blu-ray - або зовнішній, якщо у вашому ПК відсутній вбудований диск. Для завершення перетворення вам також знадобиться сторонне програмне забезпечення. Користувачі Windows можуть запустити безкоштовну програму ImgBurn, яку ми все ще рекомендуємо, незважаючи на її багаторічну відсутність оновлень. Альтернативою є плата за невільну опцію, таку як Opencloner або BurnAware. Для Mac ми віддаємо перевагу Leawo Blu-ray Creator за зручність використання.

Однак ми маємо зауважити, що конвертувати VHS (або будь-яку іншу стрічку) зазвичай не варто. Якість зображення VHS, як правило, є низькою, тому ваша конверсія не призведе до значного підвищення якості перегляду. Майте на увазі, що програвачі Blu-ray та програвачі записів, як правило, працюють і на DVD-дисках, тому вам не обов’язково витрачати там свої гроші.

Останні повідомлення