Як отримати спеціальні предмети в Pokémon Go

Вирушайте на вулицю, щоб зібрати свої улюблені речі Покемон Го Раніше це був чудовий спосіб трохи позайматися і подихати, але нові вказівки щодо соціального дистанціювання ускладнюють багато людей грати у свою улюблену гру з доповненою реальністю.

Хоча ви не зможете грати та досліджувати так само, як раніше, процес отримання та збору спеціальних предметів у Покемон Го залишається відносно незмінним.

Отже, в чому особливі предмети Покемон Го? Вони є предметами, які тренери можуть використовувати для розвитку своїх покемонів. Спеціальні предмети набагато рідше і їх важче знайти, ніж типове зілля чи ультра куля.

Хоча в іграх першого покоління є покемони, які можуть розвиватися з каменів, таких як Eevee, спочатку цього не було Покемон Го оскільки спеціальні предмети не були представлені до випуску покоління 2. З тих пір Niantic продовжує додавати ще більше спеціальних предметів для гравців на полювання, причому найновіші були додані нещодавно у вересні 2019 року.

Список усіх спеціальних предметів у Покемон Го

Ось повний перелік усіх доступних на даний момент спеціальних предметів:

 • Предмети
  • Dragon Scale: Еволюціонує Сеадра в Кінгдру
  • Кінгз Рок: Еволюціонує Poliwhirl у Politoed та Slowpoke у Slowking
  • Металеве пальто: Еволюціонує Онікса в Steelix, а Scyther в Scizor
  • Сонячний камінь: Еволюціонує Похмурість у Белоссом, а Сункерн - у сонячну флору
  • Вищий клас: Еволюціонує Поригона в Поригон 2
 • Камені
  • Камінь Синного: Еволюціонує покемони 1-го та 2-го покоління у свої еволюції 4-го покоління зі 100 цукерками. Див. Таблицю нижче для всіх покемонів, які в даний час еволюціонують разом із каменем Сінно
  • Камінь Unova:Еволюціонує покемони 5-го покоління, які в іншому випадку еволюціонували б через камінь, недоступний у Pokémon GO (як камінь грому)
 • Приманки
  • Магнітна приманка: Використовується замість звичайної приманки Poke Stop. Дозволяє покемонам, таким як Магнетон та Носепас, переростати в Магнезон та Пробопас, коли знаходиться в межах зони дії
  • Мшиста приманка: Використовується замість звичайної приманки Poke Stop. Дозволяє Eevee еволюціонувати до Leafeon, коли знаходиться в радіусі дії
  • Льодовикова приманка: Використовується замість звичайної приманки Poke Stop. Дозволяє Eevee еволюціонувати в Glaceon, коли знаходиться в радіусі дії
Покемон Цукерки

ЕлементЕволюція 
Айпом100Камінь СинногоАмбіпом
Сутінки100Камінь СинногоСутінки
Electabuzz100Камінь СинногоВиборчість
Глігар100Камінь СинногоГліскор
Кірлія (м)100Камінь СинногоГалладе
Лікітунг100Камінь СинногоЛіклічний
Магмар100Камінь СинногоМагмортар
Misdreavus100Камінь СинногоМісмагій
Муркроу100Камінь СинногоХончкоу
Пілосвін100Камінь СинногоMamoswine
Поригон2100Камінь СинногоPorygon-Z
Ргідон100Камінь СинногоRhyperior
Розелія100Камінь СинногоРозарад
Sneasel100Камінь СинногоНеміцний
Snorunt (f)100Камінь СинногоФрослас
Тангела100Камінь СинногоТангрост
Тогетичний100Камінь СинногоТогекіс
Янма100Камінь СинногоЯнмега
Лампент100Камінь УноваЛюстра
Еелектрік100Камінь УноваEelektross
Мінчіно50Камінь УноваЧинчіно
Мунна50Камінь УноваМушарна
Pansear50Камінь УноваSimisear
Пансаж50Камінь УноваСимісаж
Панпур50Камінь УноваSimipour
Eevee50Мохова приманкаЛіафеон
Eevee50Льодовикова приманкаGlaceon
Магнетон100Магнітна приманкаМагнезон
Носовий прохід50Магнітна приманкаПробопас

Як отримати спеціальні предмети в Покемон Го

Існує кілька різних способів отримати спеціальні предмети, такі як King’s Rock, Metal Coat, Dragon Scale, Up-Grade, Sun Stone, Unova Stone та Sinnoh Stone у Покемон Го. Важливо зазначити, що всі вони отримуються однаково, тому, поки Ніантик не змінить це, спеціальних методів для придбання конкретних еволюційних предметів не існує. Ось найкращі варіанти отримання цих надзвичайно рідкісних предметів.

1. PokeStops

Оригінальний метод отримання спеціальних предметів, таких як металеве пальто та ваги драконів. Будь-який PokeStop має шанс упустити предмет еволюції 2-го покоління при обертанні, але шанси неймовірно маленькі. Додаткові методи, додані з часом, зробили це трохи меншим головним болем, але якщо вам абсолютно потрібні предмети еволюції 2-го покоління, прямування в щільну зону PokeStop, як місто чи місто, допоможе пришвидшити ситуацію.

2. Подарунки

Ще один спосіб отримати спеціальні предмети Покемон Го через подарунки. Подарунки - це предмети, які гравці можуть надсилати та отримувати від друзів, а також через Poke Stops. Подарунки - це як безкоштовна Poke Stop, пропонуючи нагороди, як спеціальні предмети. Якщо у вас є одна з них, обов’язково надішліть їх своїм друзям, і можливо, ви отримаєте її взамін.

3. Нагороди за 7-денний PokeStop Spin

Інший спосіб отримати спеціальні предмети - це щотижневі винагороди. Наприклад, якщо ви крутите щонайменше одну Poke Stop на день протягом семи днів поспіль, ви будете отримувати щотижневу винагороду. Яка винагорода? Ну, це гарантований спеціальний предмет еволюції. Це, безумовно, один з найпростіших методів, але він вимагає терпіння, і ви можете отримати лише один на тиждень.

4. Польові дослідження

Час від часу нове завдання польових досліджень може містити спеціальний предмет. Це може бути „Кількість тренажерних залів у битві X” або „Прогулянка 10 кілометрів”. Нагороди за польові дослідження завжди однакові для кожної окремої мети місії, тому варто перевірити збірник в Інтернеті, щоб побачити, на який (якщо такий є) ви повинні звертати увагу для.

5. Тренерські бої

Тренерські битви - один із найкращих способів отримати спеціальні предмети Покемон Го. Нещодавно представлений, тепер ви можете битися проти своїх друзів та керівників команд NPC. Ви можете отримувати винагороди за ці битви до трьох разів на день для реальних гравців та один раз на день для NPC.

У День громади, як правило, ви можете заробити хорошу кількість Каменів Синнох, б’ючись із іншими тренерами, тому обов’язково перевірте сторінку подій, щоб побачити, коли відбудеться наступна. Якщо на дні громади є покемони, для розвитку яких потрібен спеціальний предмет, очікуйте способу отримати кілька халяв протягом відведених годин.

6. Дослідження проривів

Прорив у дослідженні - єдиний шлях до отримання нового предмету Unova Stone. На вкладці дослідження ви знайдете сім слотів для штампів.

Ви заробляєте один із них на день, коли здаєте завдання польових досліджень. Після того, як ви повернете свою сьому (не обов’язково поспіль), вікно «Прорив досліджень» можна відкрити, даючи вам шанс отримати камінь Unova, камінь Sinnoh або деякі нееволюційні предмети, такі як Рідкісні цукерки та Pokeballs.

7. Мікротранзакції

Хоча в основному це було нечувано до розкриття події, що відбулася в Регіджігасі, тепер можна отримати кілька рідкісних предметів еволюції, таких як Unova та Sinnoh Stones, відкривши свій гаманець в потрібний час.

Хоча це не завжди можливо на подіях, що продаються на білети, ви завжди можете отримати в руки ігрові, льодовикові та магнітні приманки в ігровому магазині, щоб успішно розвивати конкретних покемонів до їх форм 4-го покоління.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found