Як конвертувати файли M4A в MP3

Ви, мабуть, знайомі з форматом файлу M4A, якщо коли-небудь завантажували пісні з iTunes або Apple Music. Ви також, мабуть, добре знайомі з обмеженнями формату. Хоча треки M4A можуть бути зручними у використанні, вони також можуть бути дещо вузькими, коли справа стосується їх загальної сумісності з музичними програвачами. Як результат, вам може знадобитися перетворити файли M4A у більш універсальний та широко підтримуваний формат, такий як MP3.

Пов’язаний вміст

  • Apple Music проти Spotify
  • Як завантажити музику з YouTube
  • Кращі MP3-плеєри

Ось як конвертувати файли M4A у MP3-доріжки, щоб ви могли відтворювати свою музику за допомогою різноманітних пристроїв.

Крок 1: Виберіть файл M4A

Знімок екрана хмарного перетворення 1 скріншот

Існує ряд сайтів для перетворення хмар, але улюбленим для цього конкретного завдання є CloudConvert. Перейдіть на його домашню сторінку та натисніть червоний Виберіть Файл , а потім виберіть потрібний файл M4A, який потрібно конвертувати. Клацнувши на Виберіть Файл Кнопка відкриє вікно File Explorer вашої системи, з якої ви зможете вибрати файл. Якщо натиснути Стрілка вниз кнопки, ви можете вибрати з ряду інших джерел, таких як Dropbox, Google Drive, OneDrive або URL-адресу.

Одним із можливих альтернативних онлайн-конвертерів є Інтернет-аудіоконвертер. Ви можете дізнатись більше про цей метод у нашому посібнику з перетворення FLAC у MP3.

Крок 2: Налаштуйте параметри виводу

Знімок екрана перетворення хмарного перетворення скріншот

Вибравши свій файл, ви побачите екран параметрів перетворення. Клацніть на Формат файлу і виберіть MP3 опція зі списку аудіоформатів.

Ви можете натиснути Гайковий ключ біля спадного меню, щоб налаштувати налаштування виводу файлу. Звідти ви можете змінити бітрейт, обрізати аудіофайл тощо. Коли ви задоволені своїми налаштуваннями, натисніть червоний Гаразд в правому нижньому куті.

Крок 3: Перетворіть файл

Перетворити скріншот кнопки скріншот

Клацніть червоним Перетворити праворуч. Коли процес перетворення завершиться, ваш файл буде доступний для завантаження.

Крок 4: Завантажте новий MP3

Знімок екрана сторінки "Хмарне перетворення" скріншот

Попередній перегляд вашого нового MP3-файлу може автоматично відтворитися для вас, коли файл завершить перетворення. У будь-якому випадку, зелений Завантажити З'явиться кнопка, яка вказує, що ваш файл MP3 доступний. Натиснувши кнопку, ваш файл автоматично завантажується та зберігається у папці завантажень за замовчуванням.

Альтернатива: додаток Apple Music для MacOS

Як альтернативу вищезазначеним методам, користувачі MacOS також можуть використовувати програму Apple Music для конвертації своїх файлів M4A у MP3-композиції. Ось як це зробити.

Для початку відкрийте Преференції меню та налаштуйте параметри імпорту для використання MP3-кодер . Потім виберіть файл, який потрібно перетворити у своїй музичній бібліотеці. Клацніть Файл , тоді Перетворити , після чого Створити MP3-версію . Після цього додаток Apple Music зробить все важке за вас.

Хоча обмеження M4A можуть засмутити, коли ви завантажуєте нові мелодії, конвертувати файли неможливо. Хоча користувачі Mac мають швидкий і простий ярлик, перетворення файлів в будь-якій операційній системі не вимагає багато зайвої праці. Незалежно від системи, якою ви користуєтесь, для перетворення M4A в MP3 потрібно лише кілька простих кроків.

Після того, як ви закінчите створювати свої MP3-файли, вам може знадобитися спеціальний пристрій для їх відтворення. Ознайомтеся з нашими пропозиціями щодо найкращих сучасних MP3-програвачів, як тільки закінчите завантажувати нові та вдосконалені музичні файли.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found