Як дивитися ігри NFL в Інтернеті, з кабелем або без нього

У 2020 році у вас є безліч варіантів для перегляду екшнів НФЛ в Інтернеті. Майже всі вони вам певним чином обійдуться, але є кілька способів зловити майже будь-яку гру, яку ви хочете. Щоб допомогти вам бути в курсі подій, ми склали цей вичерпний посібник про те, як транслювати сімейні розваги в Інтернеті.

Переможцем Super Bowl LIV було визначено 2 лютого 2020 року, і ми не будемо грати в спойлер, якщо ви цього ще не бачили. Незважаючи на те, що гра закінчена, ви все ще можете переглянути перегляд на NFL Game Pass, який ми виділимо нижче як найкращий спосіб ловити неживі ігри НФЛ. Сезон 2020 закінчився, і заморожування свинячої шкіри відновлюється у вересні цього року, тому не поспішайте переглядати найкращі варіанти налаштування.

Варіанти нарізки шнура

Футбол у ніч на четвер

як дивитися ігри НФЛ онлайн - -

Футбол у ніч на четвер графік завжди складний для потокового передавання. Поки мережа NFL отримує всі ігри, 11 з них доступні у багатьох торгових точках.

У 2018 році Fox заплатив, як повідомляється, 3,3 мільярда доларів за передачу прав на телетрансляцію за ці 11 ігор протягом п'яти років та тих, що доступні в майбутньому. Тим часом Amazon виплатила великі гроші TNF права на трансляцію, розмістивши ті самі 11 ігор для своєї послуги Amazon Prime Video, а також для своєї відеослужби Twitch.

На жаль, футбол у ніч на четвер у сезоні НФЛ 2019 закінчився, тож вам доведеться знайти щось інше, щоб заповнити вашу порожнечу в середині тижня. Як зазначалося вище, Fox та NFL пов’язані між собою на пів десятиліття щодо цієї угоди, і ми поділимось повним графіком на 2020 рік, як тільки нам стане відомо.

Недільний квиток НФЛ (по меню)

nfl-неділя-квиток

Якщо ви живете в гуртожитку, житловому комплексі чи місті, де немає доступу до DirecTV, ви можете придбати заповітний пакет квитків на неділю компанії NFL без необхідності підписуватись на супутник. Стандартний пакет потокового передавання, який наразі починається з 73,49 дол. США на місяць протягом чотиримісячного рекламного періоду, дозволяє транслювати ігри поза ринком на комп’ютері, смартфоні, ігровій консолі чи смарт-телевізорі, супутник не потрібен. Ви можете дізнатись більше про цей пакет та про те, чи маєте Ви право, за посиланням вище.

Хоча цей варіант представляє один із найповніших способів перегляду НФЛ, він має кілька застережень. По-перше, квитки на неділю лише надають користувачам можливість переглядати ігри в неділю, не маючи доступу до недільних вечорів, вечорів у четвер або понеділка ввечері. Місцеві ігри також піддаються затемненню, а це означає, що DirecTV "заборонено показувати події поблизу місця, де грається або транслюється локально".

Дивитися зараз

Слінг-телевізор

слінг-телевізор

Sling TV пропонує, мабуть, найкращий удар для вашого бакалавру в Інтернеті, включаючи опції для ESPN, мережі NFL та найважливішого каналу RedZone - але, як і в багатьох онлайн-стосунках, це складно.

Пакет розбитий на два сегменти, включаючи Sling Orange і Sling Blue. За допомогою Sling Orange ви можете дивитись гри в понеділок на ESPN за 30 доларів на місяць, однак вам буде обмежено потокове передавання з одного пристрою за раз, і немає мережі NFL або можливості придбати NFL RedZone. За тією ж ціною користувачі Sling Blue отримують доступ до мережі NFL,і можливість трансляції на кілька пристроїв, а також, можливо, перегляд ігор на NBC і Fox (залежно від того, де ви живете), але ви не отримуєте доступу до ESPN. Однак ви можете придбати пакет Sports Extra за 10 доларів на місяць і мати NFL RedZone. Так, це спантеличено, але ось де ми зараз.

Для найкращого пострілу в сезоні НФЛ ми рекомендуємо взяти пакет за 45 доларів, який дасть вам як Sling Blue, так і Orange, а потім додати Sports Extra для RedZone. Ви також отримуєте хмарний відеореєстратор, але він недоступний для мереж ESPN. Звичайно, це стає трохи дорогим, але ви отримуєте майже все, що потрібно для трансляції в НФЛ (звичайно, соромлячись повного пакету квитків на неділю), і ви завжди можете відмовитись після сезону.

Дивитися зараз

AT&T TV Now (раніше DirecTV Now)

AT&T знає, що перерізання шнурів є популярним, тому компанія наслідувала приклад з конкурентами у створенні ТВ-сервісу, що працює лише в Інтернеті, AT&T TV Now (раніше DirecTV Now). Ціни починаються з 65 доларів на місяць для пакету початкового рівня, який дає вам більше 45 каналів, включаючи ESPN для вашого Футбол у ніч на понеділок виправити.

Якщо вам пощастить, ви також зможете дивитись недільний футбол у прямому ефірі на CBS та Fox, футбол у неділю на NBC та ігри в четвер на Fox, але прямі місцеві канали пропонуються лише у деяких містах - ви можете дізнатись, чи отримати їх за допомогою цього зручного інструменту. У пакет також входить хмарний відеореєстратор. На жаль, ексклюзивні ігри від NFL Network не будуть доступні, оскільки AT&T вирішила відмовитись від NFL Network та NFL RedZone з усіх пропозицій DirecTV та U-Verse.

Дивитися зараз

YouTube TV

Наразі він доступний лише у деяких містах, але якщо ви перебуваєте в одній із цих областей, можливо, ви захочете поглянути на YouTube TV. За 50 доларів на місяць у вас гарантовано є CBS, NBC і Fox, тож ви зможете отримати виправлення NFL у неділю (звичайно, на основі ваших ігор на ринку), у неділю ввечері та ввечері в четвер для більшості ігор цього сезону. Він також має ESPN для Футбол у ніч на понеділок, але немає мережі NFL або RedZone. Послуга також постачається із хмарною системою відеореєстратора, але з деякими обмеженнями.

Дивитися зараз

Хулу з прямим телебаченням

Логотип Hulu

Підписка на телевізор Hulu у прямому ефірі виявляється улюбленою серед багатьох шнурів. За 55 доларів на місяць ви отримуєте доступ до Футбол у ніч на понеділок на ESPN, Футбол у ніч на неділю на NBC та інші ігри, що транслюються на національному рівні протягом тижня на CBS та Fox. Як і більшість інших підписок на Інтернет, ваші ігри на місцевому телебаченні можуть виходити в ефір, а можуть і не виходити, залежно від того, де ви живете. На відміну від більшості інших служб, ви також отримуєте доступ до оригінальних програм Hulu та вмісту на вимогу як частина вашого пакету. Тим не менше, ти не отримуєш доступу до мережі NFL або RedZone, і якщо ти хочеш записати відеореєстратор у гру, то повинен платити додатково 15 доларів на місяць за перемотування вперед реклами.

Дивитися зараз

Fubo TV

Ще одна послуга трансляції телевізійних передач у прямому ефірі, FuboTV - це все про спорт, тому є сенс, що це послужить деяким заходам НФЛ. Тим не менш, незважаючи на те, що його пакети стартують від 55 доларів на місяць, у покритті є величезна діра: відсутність ESPN. Однак він має мережу NFL, і залежно від вашої місцевості, місцеві філії для недільних ігор, а також можливість додавати NFL RedZone ще за 9 доларів на місяць через пакет Sports Plus. Ця послуга в основному сподобається тим, хто займається усіма видами спорту, зокрема горіховими футбольними коледжами, але перед реєстрацією ви можете перевірити, що є у вашому районі. Підтримувані пристрої включають комп’ютери, Roku, Apple TV, Fire TV, пристрої Android та iOS та Chromecast.

Дивитися зараз

CBS Повний доступ

Якщо ви не прихильні до фантастичної команди або лише недбало дивитесь НФЛ, можливо, для вас буде доступ CBS All Access. За 6 доларів на місяць ви отримуєте прямий доступ до ігор AFC по неділях. Це найдешевша підписка у списку, але це тому, що ви втрачаєте набагато більше ігор, ніж отримуєте, і більшість людей у ​​будь-якому випадку можуть отримати доступ до ігор на ринку за допомогою простої антени HD. Тим не менше, якщо ви хочете навшпиньках увійти у футбольний фендом, Повний доступ є гідною відправною точкою, і показує, як Зоряний шлях: Відкриття сам по собі може зробити це для когось корисним.

Дивитися зараз

Мобільний додаток NFL

nfl товари

Раніше було так, що лише ті, хто щомісяця сплачує здоровенний рахунок Verizon, можуть отримувати потокове передавання NFL на своїх телефонах, але станом на 2017 рік кожен може отримати на нього незалежно від оператора. Мобільний додаток NFL та портфоліо потокових властивостей Verizon, включаючи Yahoo Sports та його послугу go90, передаватимуть "вбудовані та національні ігри, включаючи національний передсезон, регулярний сезон, ігри плей-офф та Суперкубок по всій країні для любителів спорту, ”На мобільних пристроях, разом із основними моментами та іншим вмістом. Найбільший недолік полягає в тому, що якщо ви не знайдете обхідного шляху, ви застрянете, спостерігаючи на своєму телефоні, коли програма блокує дзеркальне відображення на вашому телевізорі з більшості пристроїв.

Дивіться зараз на iOS або Android

NFL GamePass (вид)

nfl-game-pass

Запущений у 2015 році, NFL.com пропонує опцію потокового підписки під назвою GamePass, але це не так бажано, як ви можете подумати. Підписка на GamePass за 100 доларів США або чотири платежі по 30 доларів дозволяє транслювати будь-яку гру регулярного сезону після він виходить в ефір і дозволяє переглядати ігри, що повертаються до 2009 року. Найбільше привабливість для перегляду спортивних змагань - це перегляд гри в режимі реального часу, тому ця опція не пропонує багато для більшості шанувальників. Але GamePass - чудовий вибір для вболівальників, які не можуть дивитись ігри в прямому ефірі або просто для студентів гри, а також це чудове місце для лову живих передсезонних ігор напередодні сезону.

Дивитися зараз

Потрібна підписка на платне телебачення

Ці параметри вимагають від вас (або когось, хто вам дуже подобається) мати активну підписку на платне телебачення у одного з декількох провайдерів, який (як зазначив Кріс Брентон від Streaming Observer), включає деякі з поточних сервісів потокового телебачення, згаданих вище, наприклад як Слінг-телевізор.

Fox Sports Go

loading_screen_bg

Вболівальники футболу, які мають передплату на платне телебачення, оцінять додаток Fox Sports Go, який надає доступ до десятків бездротових ігор НФЛ. Сумісні пристрої включають Chromecast, Apple TV, Roku, пристрої Amazon Fire TV, Android TV та мобільні пристрої iOS та Android. Ви також можете дивитись у своєму браузері.

Дивитися зараз

NBC Sports

nfl-неділя-ніч-футбол

Ефір NBC Футбол у ніч на неділю ігри (включаючи відкриття сезону в четвер, 5 вересня) протягом регулярного сезону, а мережа також транслює ігри в Інтернеті через свій додаток та NBCSports.com, доступні з вашими обліковими даними платного телебачення. Додаток NBC Sports доступний на пристроях, що підтримують Chromecast, Roku, Amazon Fire TV, Xbox, PlayStation 4, iOS та Android. Додаток NBC Sports насправді дуже солодкий, якщо ваші інтереси виходять за рамки футболу. PGA, футбол Прем'єр-ліги та Олімпійські ігри транслюються на NBC, тому додаток є досить цінним навіть після футбольного сезону.

Дивитися зараз

Мережа НФЛ онлайн

nfl-мережа

Якщо ви хочете перейти прямо до джерела, мережа NFL пропонує потоковий доступ до своїх трансляційних ігор та RedZone, залежно від вашого провайдера кабельного або супутникового телебачення. Як вже згадувалося вище, забивний шторм RedZone, який показує будь-яку команду, близьку до виставлення очок, часто розділяючи екран між кількома іграми, є головним елементом. Якщо ви гуру фентезі, це також чудовий спосіб бути в курсі всіх своїх гравців. Вам (або комусь із ваших знайомих) потрібно буде придбати мережу NFL у свого кабельного або супутникового оператора, щоб отримати її.

Дивитися зараз

WatchESPN

WatchESPN - це лише супутникова послуга в Інтернеті, яка дозволяє транслювати в прямому ефірі Футбол у ніч на понеділок. Наразі для використання програми у вас повинна бути платна передплата на сумісну послугу платного телебачення, але хороша новина полягає в тому, що за останні роки додаток набагато покращився, втративши багато способів заїкання. ESPN має лише права на ефір Футбол у ніч на понеділок ігор, це означає, що він не буде працювати для недільних ігор, і якщо вам було цікаво, автономний додаток ESPN + не містить NFL.

Дивитися зараз

Останні повідомлення