Як здійснити пошук по всьому Craigslist за один раз

Незалежно від того, продаєте ви старий повітряний компресор або намагаєтеся торгуватися на м’ясорубці, Craigslist - це один із найкращих способів знайти б / у товари у вашому районі. Людям, які просто переглядають Craigslist, можливо, не доведеться розширювати пошук, але якщо ви шукаєте конкретний елемент, можливо, вам доведеться дослідити інші області.

Зазвичай це не стандартне налаштування, але є спосіб, як ви можете розгалужитись і розширити пошук у Craigslist в інших місцях.

SearchCraigslist.org - веб-додаток

Знімок екрана веб-сайту SearchCraigslist скріншот

Одним з найпростіших та найефективніших пошукових агентів Craigslist в Інтернеті, SearchCraiglist повертає швидкі та повні результати для будь-якого пошукового терміна, який ви хочете (пам’ятайте, перші кілька результатів будуть оголошеннями, як і в Google). Ви можете шукати свої результати за релевантністю або датою. Дата часто краща для простих термінів, які дають багато результатів, тоді як актуальність краща для більш конкретних пошукових запитів, що мають важливі деталі.

SearchTempest - веб-додаток

Якщо ви не живете в США або хочете здійснити пошук у більшій кількості онлайн-оголошень, SearchTempest пропонує все, крім кухонної мийки. Він може здійснювати пошук у Craigslist у повному обсязі, а також на аукціонах eBay та в списках Amazon Marketplace. Ви можете налаштувати свій пошук за сайтом, містом та відстанню від будь-якого конкретного поштового індексу, або ви можете просто здійснити пошук по всьому світу.

Обсяг Search Tempest може бути трохи залякуючим, і якщо ви не хочете сплачувати міжнародну доставку за товари, ви хочете обмежити місце пошуку, але для тих, хто хоче зробити найширшу мережу, SearchTempest може це зробити.

CPlus для Craigslist - iOS та Android

Якщо ви не впевнені, наскільки широкий для пошуку, CPlus для Craigslist має широку підтримку геолокації. Це дозволяє швидко і легко знаходити сусідні міста, в яких може бути те, що ви шукаєте. Щойно ви розпочали пошук, існують вдосконалені системи фільтрації та сортування, які значно полегшують розбір результатів. Насправді ви можете зберегти свої пошукові запити, щоб переконатися, що не будете шукати однакові речі знову і знову. Будь-які публікації, які вас цікавлять, можна зберегти у списку обраного.

Додаток повністю безкоштовний у використанні, хоча є додаткові функції, за які ви можете заплатити. За $ 1,99 ви можете покращити функцію попередження, тоді як про-версія розблоковує можливість використовувати кілька облікових записів Craigslist та частіше публікувати повідомлення. Неважливо, чи шукаєте ви розпродаж гаражів чи подвір’я, рекламу знайомств чи продаж автомобілів - якщо це там, CPlus для Craigslist може знайти це для вас.

Шукати в усіх сміттях - веб-програмі

Вас в першу чергу цікавлять речі? Search All Junk - це інструмент, спеціально розроблений для тих, хто шукає певні деталі, моделі, меблі та просто загальні речі, які вони хочуть. Він охоплює не тільки Craigslist, але й інші популярні сайти продажу, такі як Recycler та Pennysaver. Ви можете звузити область за загальним регіоном після того, як шукали термін, і вибрати впорядкування за датою, щоб отримати більше шансів бути першим, хто претендує на певний товар. Також є окремий розділ, який посилає вас на інструменти для пошуку конкретних моделей автомобілів, якщо ви не можете знайти потрібний транспортний засіб. Ви також можете переглянути популярні пошукові запити, останні пошукові запити та коментарі. Загалом, сайт чудово підходить для пошуку всього - від коміксів до таблиць, тому, якщо ви щось шукаєте - незалежно від того, що це - зробіть постріл на цьому сайті.

Останні повідомлення