Найкращі безкоштовні сайти для ведення блогу

найкращий заголовок безкоштовних веб-сайтів для ведення блогів Дін Дробот / 123RF

Ми можемо лише припустити, наскільки глибоким розумом буде зіткнення, якби Йоганнес Гутенберг зміг би стати свідком нестримного розмаху та простого охоплення навіть найпохмуріших веб-журналів. Хоча їх сучасна форма не була осмислена та впроваджена до середини 90-х, їх коріння сягають революційного появи Інтернету та наступних технологічних досягнень, що послідували за ними. Сьогодні існує, здавалося б, веб-журнал - він же "блог" - і охоплює кожну тему, яку ви можете подумати.

Незважаючи на те, що "ведення блогу" стало трохи брудним словом у Росії професійний ЗМІ в останнє десятиліття більшість Інтернету все ще сприймає цю практику. Таким чином, кількість платформ, що пропонують творцям побудувати та розмістити місце для публікації їхнього вмісту майже за будь-які гроші, зросла в геометричній прогресії. У той час, як раніше існувала кілька основних виробників блогів, зараз існує багато-багато варіантів.

Завдяки потоку контенту - як особистого, так і професійного - щодня щодня публікуються в Інтернеті, найкращі служби ведення блогів не лише пропонують інструменти для розміщення ваших записів, фотографій та відео, але й допомагають знайти для них аудиторію. Насправді це не повинно дивувати, але головний відмітний фактор між "блогом" та "соціальною мережею" в сучасну епоху - це кількість контролю, який ви маєте над тим, як це виглядає. І цей розрив скорочується. Швидко. Функції, які колись вважалися основними торговими точками, такі як вбудована аналітика та настроювані домени, зараз є майже стандартними.

Тим не менш, нижче наведено кілька наших улюблених сервісів ведення блогу. Здебільшого ми рекомендуємо найкращі варіанти на основі балансу між точним контролем та розширеним соціальним охопленням. Оскільки це послуги ведення блогу, імовірно для особистого користування або для демонстрації своєї професійної роботи на індивідуальному рівні, все, що ми рекомендуємо, є простим у використанні. Жодна з платформ також не вимагає кодування.

Середній

Середній став місцем, куди йдуть люди, коли хочуть поглиблено писати на тему. Спочатку створена як відносно мінімалістична платформа для нарисів, довших історій та контенту, який, як правило, не можна було б оголосити “блогом”, ця платформа поступово нарощувала своє багатство функцій у розгалужену видавничу платформу.

Запорукою його успіху є інтерфейс без тертя. Просто натисніть кнопку «написати історію» у верхньому правому куті, увійдіть через Twitter, Facebook або Google і починайте друкувати. Платформа використовує інтуїтивно зрозумілу систему у стилі WYSIWYG, щоб дозволити користувачам додавати підзаголовки, розриви рядків, фотографії та відео де завгодно. CMS - вона ж система управління контентом - просто приємна для написання.

Подібним чином Medium пропонує плавний підхід, коли мова заходить про написання творів та про те, як вони збираються. Після того, як ви закінчите писати свою публікацію, ви можете опублікувати її як разовий матеріал або надіслати до публікації. Окрім публікації через власні канали, ви можете надсилати історії до колекцій інших користувачів, багато з яких приймають подання. На платформі існують також редакційні системи для співпраці з іншими авторами, а також інструменти для призначення авторів та редакторів, завдяки яким власники блогів можуть працювати з друзями (або незнайомцями), зберігаючи при цьому стільки контролю, скільки хочуть. Платформа також пропонує налаштування для вбудованих прав ліцензування - на додаток до стандартних налаштувань публікацій, таких як планування, - так що автори можуть легко вказати, що інші користувачі можуть і не можуть робити зі своєю роботою.

Однак спільнота Medium може бути її найпривабливішою особливістю. Читачі та письменники, які користуються платформою, схильні шукати та піднімати написане, що їм подобається (або ненавидить). Незалежно від того, чи це особиста історія, відкритий лист, що відповідає на щось у новинах, чи оригінальна журналістика, платформі вдалося встановити культуру, де автори не лише зацікавлені у створенні власної роботи, але й споживанні праці інших.

Як наслідок, нині існує кілька професійних засобів масової інформації, які використовують його як свою основну видавничу платформу, включаючи друковані журнали, такі як Pacific Standard, та нові наряди, як наступник Білла Сіммонса в Грантленді, The Ringer. Білий дім навіть використовує його для публікації повнотекстових версій найважливіших публічних звернень президента.

Однак є один невеликий мінус середнього. Хоча платформа пропонує можливість створювати та налаштовувати фотогалереї або додавати відео, це, безумовно, перша платформа для тексту (більшість платформ контенту, створених для "ведення блогу"). Візуальні блогери не матимуть проблем з обміном своєю роботою через Medium, але вони можуть не вважати її такою привабливою, якщо в їхній роботі не вистачає письмової частини.

Інтернет Android iOS

Tumblr

Tumblr, навпаки, ідеально підходить для блогів без тексту взагалі!

Будинок, приємний для спільного користування, щоденників GIF та мемів, створений як полегшена версія традиційного веб-журналу, і тому він явно не вимагає тексту. Зараз, як минув час, і визначальні характеристики блогів змінилися - найголовніше те, що кожен блог повинен бути своїм власним веб-сайтом - Tumblr відчуває себе як найближче до сучасного стандарту ведення блогів.

Щоб створити публікацію, натисніть один із семи типів форматування - текст, фото, цитата, посилання, чат, аудіо чи відео - і вставте вміст, який ви хочете опублікувати. Однак нехай кількість варіантів вас не лякає. «Текстовий» допис - це просто стандартна порожня сторінка, яку ви можете обладнати як зображеннями, так і текстом. Хоча форматування може обмежити ваші варіанти дизайну для окремих публікацій, написання та публікація стандартного допису в блозі відбувається швидко і легко.

Краса Tumblr - це його випадковий характер. Вам не хочеться писати довгий пост сьогодні? Просто опублікуйте фото. Не маєте оригінальної фотографії, яка вам подобається? Просто зробіть реблог чужого! Багато найпопулярніших блогів Tumblr взагалі не створюють нового вмісту - вони просто складають цікавий вміст.

Як і Medium, Tumblr також надає блогерам вбудоване співтовариство на будь-яку тему, про яку вони вирішили писати. Якщо ви любитель блогів, пишучи глибоко про певну тему, хоч би якою нішевою чи неясною, на Tumblr вже існує спільнота блогерів та читачів, до якої ви можете приєднатися.

Поки ви створюєте власний настроюваний блог Tumblr, який функціонує як простий будинок на основі стрічок для вашого письма, більшість користувачів Tumblr бачитимуть ваш вміст через власні канали. Вони нагадують стрічку новин Facebook, але з більшими зображеннями. Шанувальники всіх смуг читають стрічки на основі тегів та спеціальні розділи, підготовлені співробітниками Tumblr, які, в свою чергу, ведуть їх до нових творців, таких як ви.

Звичайно, платформа не позбавлена ​​проблем. У той час як Medium - це платформа, орієнтована переважно на текст, Tumblr більше орієнтована на зображення та gif-файли. Хоча читачі натискатимуть і читатимуть текстові повідомлення, автори можуть з трудом знайти аудиторію для своїх довгих форм. У цьому ж ключі природа культури обміну Tumblr також може бути проблематичною для творців, які захищають свій вміст. Повторно зареєстровані публікації вказуватимуть на вихідну публікацію, але, на жаль, атрибуція часто може загубитися в перетасовці, коли публікація стає вірусною.

Інтернет Android iOS

Facebook Notes

Гаразд, ми зробимо сміливу пропозицію. Якщо ви не професіонал, то насправді не справді потрібно щоденник, щоб регулярно писати в Інтернеті - принаймні, не окремий щоденник із власною дискретною маркою та URL-адресою. Читачі зазвичай більше не шукають вміст, вони дозволяють їм надходити через канали соціальних мереж, такі як Twitter та Facebook.

Останній у 2015 році переглянув свою платформу «нотаток» і перетворив рудиментарну функцію на легку платформу для ведення блогів, яка знаходиться всередині соціальної мережі. Він пропонує простий інтерфейс написання зі стандартизованим та настроюваним форматуванням. Кожна нотатка має велике свинцеве зображення, але ви можете додати більше внизу сторінки, використовуючи контекстний дизайн, дуже схожий на Medium CMS. Примітки, проте, не мають такої кількості налаштувань, як інші платформи, і ви не можете вставити відео в нотатку. Технічно, якщо ви створюєте професійну «сторінку», яка відокремлена від вашого особистого кабінету, ви можете отримати доступ до статистичних даних, хоча вони не такі детальні, як те, що ви знайдете в інших службах.

Незважаючи на те, що платформа використовує менше можливостей налаштування, ніж інші спеціальні служби ведення блогу, є одна річ, яку Facebook має у порівнянні з усіма іншими платформами; ваш персоналізована аудиторія. Коли ви публікуєте примітку, вона живе як рідна сторінка у Facebook. Його надсилають ваші друзі, друзі ваших друзів та будь-хто інший, хто може зіткнутися з ним. Ви можете робити різні дописи приватними, напівприватними або загальнодоступними за бажанням.

Якщо ви просто хочете регулярно писати і мати місце, де люди, яких ви знаєте, можуть знайти вашу роботу, я можу подумати про куди гірші місця.

Інтернет Android iOS

Почесні відзнаки: Atavist (Інтернет) та Adobe Spark (Інтернет / iOS)

Довгоформатна видавнича платформа Atavist насправді не створена для ведення блогів, але це потужна система управління вмістом для створення цифрового журналу або спеціальних частин Інтернет-контенту. Як приклад, один із наших письменників використав це, щоб скласти своє журналістське портфоліо після закінчення школи.

Користувачі можуть публікувати окремі історії на веб-сайті Atavist безкоштовно, але вам потрібно буде створити обліковий запис "Pro" (8 доларів на місяць), щоб встановити власний домен та налаштувати логотип. Обліковий запис преміум-класу також розблоковує корисну функцію, унікальну для Atavist, а саме можливість розміщення ваших проектів за платнею. Платформа отримує значні 20 відсотків прибутку - або менше, якщо ви платите вищу щомісячну плату, - але вона залишається однією з єдиних існуючих платформ, яка полегшує авторам стягнення плати за їх роботу.

У тому ж ключі нещодавно Adobe випустила нову платформу для створення сторінок під назвою Spark, яка пропонує подібний набір інструментів, але з акцентом на фотографію та візуальні проекти. На додаток до інтуїтивно зрозумілого веб-додатку на основі браузера, який функціонує схоже на Atavist, Adobe змінив бренд трьох своїх мобільних додатків - Adobe Post, Slate та Voice - як інструменти для створення вмісту для проектів Spark. З тих пір їх перейменовано на “Spark Post”, “Spark Page” та “Spark Video”. Всі троє підключаються до платформи, хоча блогери можуть почати з Spark Page, яка спеціально спрямована на створення "веб-історій" і є найбільш орієнтованою на текст із трьох. Це не типовий формат блогу, але це місце, де можна скинути свої роздуми та зробити його гарним.

Якщо ви хочете, щоб ваш блог жив на вашому власному веб-сайті ...

Хоча сучасна павутина дозволила (і часто переважно) створити будинок для вашого вмісту, не створюючи абсолютно нового веб-сайту, цілком зрозуміло, якщо ви хочете створити власний сайт. Незалежно від того, чи є ваш блог просто частиною більш широкого плану особистої цільової сторінки, чи ви просто почуваєтесь комфортніше, працюючи у власному просторі, це можуть бути ваші найкращі варіанти для швидкого створення приємного веб-сайту з нуля.

Однак ця незалежність має ціну. Хоча деякі з наших виборів пропонують безкоштовний варіант, блогери, які планують будувати свої сайти, як правило, повинні готуватися платити щомісячну або річну плату. Сайти, які пропонують безкоштовний хостинг, часто змушують користувачів показувати рекламу для отримання привілею, одночасно стримуючи корисні функції.

WordPress

Згідно з дослідженням 3Tech 2015 року, понад 25 відсотків активних веб-сайтів були побудовані за допомогою WordPress. Система управління вмістом з відкритим кодом залишається однією з найбільш спроможних платформ ведення блогів, коли-небудь побудованих. Хоча такі послуги, як Tumblr, можуть краще відображати чутливість сучасного споживача онлайн-вмісту, який взаємозамінно ділиться та споживає медіа, WordPress пропонує набагато більше контролю. Розширений серверний сервер платформи дозволяє вам налаштувати будь-які аспекти вашого сайту.

Створення блогу, розміщеного на WordPress.com, також є простим і зрозумілим, незалежно від того, чи ви обираєте розгорнуту преміальну тему, чи вибираєте одну з сотень пропозицій фрієвіуму. Додавання додаткових елементів, таких як інструмент архівування, настільки ж просто, як перетягування наявного компонента на з’єднану бічну панель.

Незважаючи на круту криву навчання, пов’язану з деякими вдосконаленими функціями налаштування платформи, розміщення повідомлень на сьогодні є найпростішим завданням на платформі. Як і Tumblr та Blogger, користувачам потрібно лише трохи ввести заголовок, додати свій вміст та натиснути кнопку «опублікувати». І хоча він не настільки активний або яскраво виражений, як Medium і Tumblr, WordPress має внутрішню соціальну мережу, нашарувану всередині системи, яка може підштовхнути колег-блогерів на ваш сайт.

WordPress, безперечно, є головним, коли справа доходить до чистої настройки та вдосконалених рівнів управління. Крута крива навчання платформи, однак, лякає, і для її засвоєння може знадобитися багато часу. Тим не менше, користувачі можуть по суті зробити сайт виглядати та виконувати його, як завгодно, з певною винахідливістю, детально ознайомившись із різноманітними підручниками в Інтернеті та деякою допомогою з боку його спільноти активних користувачів. Якщо Digital Trends працює на платформі, чому б вам не?

Інтернет Android iOS

Weebly

Weebly - ще один варіант створення веб-сайтів, який пропонує гнучку структуру та широку привабливість завдяки набору простих, але надійних варіантів налаштування. І CMS для ведення блогу, і налаштування бекенда використовують простий інтерфейс платформи, що перетягує, і мають великий вибір параметрів шаблону та доступ до пакетного редактора HTML та CSS. WordPress може запропонувати більшу глибину, але Weebly відчуває себе легше впоратися, якщо ви новачок у світі веб-дизайну та систем управління контентом.

Як і WordPress, обліковий запис freemium має обмежений набір функцій, поряд із брендингом Weebly. Було б розумно, як мінімум, весна для початкового рахунку, який коштує 8 доларів на місяць.

Інтернет Android iOS

Квадратний простір

Горезвісний підкаст коміка Марка Марона, WTF, використовує Squarespace.

У двох словах, Squarespace пишається тим, що пропонує гладкі та універсальні шаблони веб-сайтів, які роблять веб-сайти професійного вигляду доступними для приватних осіб та малого бізнесу. Платформа також виграє від модульної будівельної системи, яка спрощує створення естетично приємного сайту, який виходить далеко за межі того, що ви очікували б досягти без будь-якого досвіду CSS або кодування.

Хоча багато функцій та шаблонів Squarespace спеціально розроблені для розміщення веб-сайтів електронної комерції, платформа пропонує надійні варіанти як для ведення приватних блогів, так і для командних блогів. Послуга також пропонує віджети, які дозволяють реалізовувати все - від Twitter та RSS-каналів у реальному часі до пошуку утиліт та контактних форм.

Імпорт та проста синхронізація з хмарними службами, такими як Dropbox, також є вітальним доповненням для ветеранів-блогерів, які хочуть перейти від WordPress, Blogger або Tumblr. Веб-сайт з блогом буде заробляти вам 12 доларів на місяць, але ви можете почати створювати свій сайт і грати з інструментами перед тим, як зробити комісію, якщо ви вирішите безкоштовно пробну версію.

Інтернет Android iOS

Останні повідомлення