Як видалити програми в Android

налаштування пирога для android 9 - Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Ми бачили звіти: Millennials не мають лояльності до програм. Коли ви подивитесь на звички середньої людини до додатків, легко зрозуміти, чому. У магазині Google Play доступно близько 3 мільйонів додатків, включаючи безліч найкращих ігор, і не кожна програма буде ідеальною для вас. Пам'ять вашого пристрою обмежена, тому настав час очистити програми, якими ви ніколи не користуєтесь. Як ви очищаєте пристрій від непрограваних ігор та програм? Не бійтеся! Ми почули вашу жахливу долю, і ми підготували цей простий посібник про те, як видалити програми в Android.

Перш ніж ми почнемо, якщо ви не збираєтеся переінсталювати видалену програму, знайдіть час, щоб натиснути Очистити дані варіант для будь-якої програми, яку ви видаляєте. Зазвичай цю кнопку ви можете знайти в Зберігання ділянка біля Видаліть у кожному з наших посібників. Це гарантує, що на вашому пристрої після видалення залишиться якомога менше даних із програми. Якщо ви просто тимчасово видаляєте програму, наприклад, щоб звільнити місце для оновлення операційної системи, сміливо залишайте дані там, щоб вони все ще були доступними, коли ви знову встановите програму на пристрій.

Нарешті, деякі програми неможливо видалити. Зазвичай це трапляється з програмами, що мають вирішальне значення для щоденної роботи вашого пристрою, або - у більш підступних випадках - із програмами, доданими оператором або телефоном. На щастя, незважаючи на те, що ви не можете видалити ці програми, не вкорінивши телефон, ви зазвичай можете їх відключити, і ми додали невеликі примітки до кожного з наших посібників, щоб підкреслити, як ви можете це зробити. Будьте попереджені - обов’язково знайте, що ви відключаєте. Незважаючи на те, що складно змусити телефон вимкнути програми, ніколи не завадить бути впевненим, що ви вимикаєте те, що вам насправді не потрібно. Якщо вам потрібен більш поглиблений посібник із очищення телефону від цих програм, перегляньте наш посібник із видалення вірусів.

Як видалити програми на складі Android

Попередня Наступна 1 з 2 як видалити програми в android видалення акцій - -Як видалити програми в Android для видалення акцій 2

Фондовий Android - базовий рівень Android, створений Google. Хоча цей рівень Android знайдений переважно на пристроях Google Pixel та Nexus, ви побачите, що багато виробників телефонів накладають на свої пристрої легкі модифікації (зазвичай їх називають "скінами"). Оскільки стандартний Android є основним скелетом більшості телефонів Android, вам зазвичай потрібно дивитись далі, ніж цей запис, лише якщо ваш телефон має більш сильно модифіковану обробку Android, як Samsung Experience (останній раз перейменований One UI).

Видалити програми зі складу Android просто:

 1. Виберіть програму Налаштування у шухляді програми або на головному екрані.
 2. Торкніться Програми та сповіщення, потім вдарити Переглянути всі програми.
 3. Прокрутіть список, поки не знайдете програму, яку потрібно видалити, і торкніться її.
 4. Виберіть Видаліть.

Якщо ви натрапили на програму, яку неможливо видалити, просто виконуйте ті ж інструкції, що й вище, просто замінивши Вимкнутидля Видалітьна завершальному етапі. Це повинно гарантувати, що порушник програми, хоча і не видалений повністю, не може бути активований або вплинути на вашу щоденну діяльність.

Як видалити програми в Samsung Experience та One UI

Як видалити програму Android на телефоні Samsung Саймон Хілл / Цифрові тенденції

Модифікована обробка Android від Samsung за ці роки значно змінилася. Раніше відомий як TouchWiz, його називали одним з найгірших скінів Android у світі - до того моменту, коли Google ледь не вступив, щоб зробити його кращим. Один користувальницький інтерфейс - це остання операційна система Samsung, і вона, разом із давнішим Samsung Experience, набагато плавніша та витонченіша.

Як не дивно, видалити програми на One UI або Samsung Experience насправді простіше, ніж на звичайному Android. Хоча ви все ще можете перейти до програми «Налаштування», до списку програм тощо - Samsung надав людям ще швидший ярлик для видалення або відключення небажаних програм.

 1. Знайдіть програму, яку ви хочете видалити.
 2. Довго натискайте (торкніться і утримуйте палець) на програмі та зачекайте, поки з’явиться спливаюче меню.
 3. Торкніться Видаліть.
 4. Якщо ви хочете видалити кілька програм на S8 або новішій версії, ви можете торкнутися Виберіть кілька елементів з того самого спливаючого меню виберіть кожну програму, від якої хочете позбутися, а потім торкніться Видаліть угорі ліворуч. Ця опція недоступна на старих телефонах Samsung, таких як S7 Edge на фото.

Щоб вимкнути програми, які неможливо видалити, просто повторіть ті самі дії, лише торкнувшись Вимкнути замість Видаліть.

Як видалити програми в EMUI від Huawei

EMUI від Huawei - це ще одна версія Android, яка вносить суттєві зміни в основну формулу Android. EMUI багато в чому схожий на iOS, ніж на Android, але видалити програму так само просто, як на будь-якому іншому пристрої Android.

 1. Знайдіть програму, яку ви хочете видалити, на домашній сторінці або в шухляді програми.
 2. Довго натискайте (торкніться і утримуйте палець) на програмі, доки телефон не завібрує і не з’явиться спливаюче меню
 3. Торкніться Видаліть.

Huawei попереджає, що деякі програми не зможуть бути видалені, щоб забезпечити безперебійну роботу вашої системи, але деякі програми також будуть збережені там через домовленості з Huawei. Однак ви повинні мати можливість вимкнути ці програми; просто натисніть Вимкнути замість Видаліть коли меню спливає.

Останні повідомлення