Ось як і де ви можете переглянути найкращий вміст 4K

Отримати телевізор 4K за ціною менше 1000 доларів раніше було важко, але більше не було. Зараз вони доступні на чверть цього, а 8K не за горами, вони обов’язково стануть ще доступнішими. Але навіть за вигідної ціни пошук хорошого вмісту 4K для перегляду все одно може бути клопотом.

Легке читання

  • Найкращі телевізори 4K
  • 720p проти 1080p проти 4K UHD
  • Найкращі фільми на Netflix

Однак, коли ви знаєте, де шукати, доступний достатній вміст 4K. Так, вам доведеться заплатити за це, але це варто візуального досвіду. Ми знайшли всі найкращі джерела вмісту 4K і зібрали їх тут для вас.

Потокове передавання

Netflix

Вартість: 16 доларів на місяць за преміум-план, що включає вміст Ultra HD.

Вимоги: Рекомендована швидкість Інтернету 25 Мбіт / с або вище; кілька телевізорів 4K Ultra HD від виробників, включаючи Samsung, LG, Panasonic, Sony, Vizio, Philips, TCL та Hisense; або сумісний телевізор 4K Ultra HD, підключений до будь-якого з останніх стримерів Roku, що підтримує 4K, Amazon Fire TV Cube або Chromecast Ultra, серед іншого.

Netflix, постійний новатор, була однією з перших сервісів, яка запропонувала вміст 4K Ultra HD, який полетів разом із другим сезоном своєї оригінальної серії Картковий будиночок. З тих пір вміст постійно зростає - усі основні оригінальні серії сервісу зараз знімаються у форматі 4K, а деякі в HDR та Dolby Vision, включаючи останні хіти та старі улюблені. Також Netflix постійно додає до своєї бібліотеки нові оригінальні 4K-фільми та захоплюючі природні документи серед вибраних 4K-блокбастерів.

Amazon Prime Video

прем'єрне відео

Вартість: Входить до складу $ 120 на рік або $ 13 на місяць у Прем'єр-членстві; вибирайте заголовки для оренди починаючи з 6 доларів США, а заголовки для придбання коливаються від 10 до 20 доларів.

Вимоги: Рекомендована швидкість Інтернету 25 Мбіт / с або вище; виберіть телевізори Samsung, LG, Sony, Vizio та Panasonic 4K Ultra HD, а також сумісні телевізори 4K Ultra HD, підключені до стримерів Roku з підтримкою 4K, Chromecast Ultra, стример телевізора Nvidia Shield, Apple TV 4K та (звичайно) Amazon Потокові пристрої, що підтримують Fire TV 4K.

"Безкоштовна" послуга Amazon, яка постачається з підпискою Prime, запущена з версіями 4K Ultra HD деяких оригінальних серій, таких як Моцарт у джунглях іПрозорийі з тих пір розширилася, включивши більшість оригінальних серій, а також безліч інших телевізійних серіалів та фільмів. Amazon також передає багато оригінальних серій у форматі HDR, зокрема Джек Райан у Dolby Vision.

Сервіс також має обертальний вибір фільмів 4K Ultra HD у рамках своєї колекції Prime; точна кількість конкретних доступних назв буде різнитися від місяця до місяця. Що стосується не дуже вільних виборів, Amazon продає низку 4K Ultra HD назв, починаючи з приблизно 20 доларів.

Хулу

хулу

Вартість:Починаючи з 6 доларів за рекламу, 12 доларів - без реклами.

Вимоги: Рекомендована швидкість Інтернету 16 Мбіт / с або вище; Apple TV 4K, Xbox One S або Xbox One X, пристрої Roku 4K, Google Chromecast Ultra, телевізори 4K Vizio SmartCast, телевізори LG або Amazon Fire TV та Fire TV Stick.

Витягнувши весь каталог вмісту 4K, не стільки нюхаючи своїх клієнтів ще в 2018 році, Hulu знову вирушив у дивовижний світ 4K Ultra HD. Спочатку доступна лише для власників Apple TV 4K та Chromecast Ultra, підтримка 4K з тих пір була розширена до платформи Amazon Fire TV, телевізорів 4K Vizio та LG, пристроїв Xbox One X та Xbox One S та 4K Roku.

Більшість вмісту у форматі 4K ви знайдете в Hulu Originals, але не всі з них є такими чіткими. Ви також знайдете невеличку кількість фільмів у форматі 4K, але вони набагато дефіцитніші та вимагають трохи праці, щоб знайти їх. Очікуйте, що Hulu розширить свій вибір протягом 2020 року та пізніше.

Дісней +

Стиль життя Діснея Плюс

Вартість: 6 доларів на місяць

Вимоги: Виберіть телевізори Ultra HD від Samsung, Sony та LG; Потокові коробки та палички, такі як пристрої Roku з підтримкою 4K, Apple TV 4K, Chromecast Ultra, Amazon Fire TV, Nvidia Shield TV та Xiaomi Mi Box S; Xbox One та PlayStation 4.

Багато служб, представлених у цьому списку, існували до вибуху потокової передачі 4K, тому їх відповідні ін’єкції вмісту були повільними та болючими, але вам не доведеться турбуватися про це з Disney +. На вибір є понад 600 фільмів та шоу, багато з яких доступні у форматі 4K Ultra HD та HDR. Ви можете очікувати, що більшість нових речей будуть доставлені у форматі 4K, включаючи серії Spinoff Star Wars Мандалорський, Останні фільми Marvel та всі документальні фільми National Geographic, з якими ви можете працювати. Продовжуйте копати, і ви побачите, що Disney + навіть пропонує деякі ваші улюблені класики на такому рівні вірності.

iTunes

Вартість:Починаючи з $ 6 для оренди нових версій, $ 20 за покупки нових версій.

Вимоги: Apple TV 4K

Після випуску Apple TV 4K iTunes розпочав додавати до свого магазину вибір вмісту 4K та HDR. Ці назви можна придбати або взяти в оренду. Пошук вмісту в магазині iTunes легко - піктограми позначають вміст як 4K, HDR та / або Dolby Vision (власний формат HDR від Dolby). Однією з переваг iTunes є те, що 4K-версії назв коштують стільки ж, скільки версії HD, що значно дешевше, ніж більшість інших послуг.

Вуду

Вартість: Деякі оренди безкоштовні (з рекламою); платна оренда 4K починається від $ 3, або від $ 10 до $ 20 для покупки.

Вимоги: Рекомендована швидкість Інтернету від 10 до 11 Мбіт / с або вище; Виберіть телевізори 4K, оснащені Sony, Samsung, Vizio, LG та Roku, а також програвачі Blu-ray; Xbox One X або Xbox One S; Стримери Roku з підтримкою 4K, Apple TV 4K, Chromecast Ultra або телевізор Nvidia Shield у поєднанні з сумісними телевізорами 4K Ultra HD; ПК з Windows 10

Послуга прокату фільмів / завантаження фільмів Vudu спокійно вкладається в розмову 4K Ultra HD. Послуга повільно розширила кількість підтримуваних пристроїв і постійно додає більше. Бібліотека Vudu постійно оновлюється багатьма останніми випусками фільмів UHD, і тепер це одна з кращих послуг для пошуку фільмів UHD, щоб показати можливості вашого 4K TV. Це також частина Movies Anywhere, яка дозволяє зберігати цифрове сховище з кількох служб.

YouTube

YouTube TV

Вартість: Безкоштовно; 12 доларів на місяць за підписку на YouTube Premium; Від 2 до 15 доларів за прокат / покупку фільмів.

Вимоги: Рекомендована швидкість Інтернету 25 Мбіт / с або вище; Телевізор Ultra HD з ОС Android TV та окремими телевізорами Samsung та LG; Xbox One S та Xbox One X; Стрімер Roku з підтримкою 4K, Amazon Fire TV, Nvidia Shield TV або Chromecast Ultra підключений до телевізора 4K. Пам’ятайте, що кількість телевізорів, які підтримують бренд YouTube 4K, все ще змінюється - те, що існує додаток YouTube, ще не означає, що воно буде в 4K, - тому перед покупкою проконсультуйтесь із продавцями.

Багато в чому завдяки своїй величезній армії авторів відео та безлічі камер 4K, які зараз представлені на ринку, YouTube швидко став одним з найкращих джерел вмісту 4K Ultra HD. Ви не знайдете великого каталогу фільмів або серіалів, але ті, хто шукає блискучих сцен, щоб продемонструвати шалені навички 4K Ultra HD свого телевізора, знайдуть їх тут - все - від відеороликів на природі до високих трюків. І, мабуть, краще за все, більшість із них є безкоштовними - наприклад, популярний канал HDR.

UltraFlix

ультра флікс

Вартість: Від 1 до 10 доларів за оренду.

Вимоги: Рекомендована мінімальна швидкість завантаження 10 Мбіт / с або вище; додаток, доступний на вибраних телевізорах Samsung, Hisense, Vizio та Sony Bravia Ultra HD, пристроях Roku з підтримкою 4K, Apple TV 4K, Amazon Fire TV, потоковому вікні Nvidia Shield TV або ПК з Windows 10.

Як самопроголошений ведучий найбільшої доступної бібліотеки потокового контенту 4K Ultra HD, Ultraflix проводить кілька сотень годин 4K документальних фільмів про природу (включаючи кілька назв, спочатку створених для IMAX), десятки концертів, відео з музичних актів та сотні годин науково-фантастичного, бойовика, комедії та драми - все для прокату в 48-годинних блоках.

Відео PlayStation від Sony

Вартість: Починаючи з 2 доларів за прокат телевізійних серій, 3 долари за фільм за цілодобову оренду та від 10 до 35 доларів за покупки.

Вимоги: Телевізор Sony 4K Ultra HD; Телевізор 4K Ultra HD із захистом авторських прав HDCP 2.2 та PlayStation 4 Pro для відтворення 4K Ultra HD (підтримуються інші пристрої Sony, але вони не відтворюють 4K).

Послуга Sony на замовлення відео (VOD) дозволяє придбати та взяти в прокат понад 200 фільмів та телешоу. Це одна з найпоширеніших служб у цьому списку, оскільки сумісні лише вибрані пристрої 4K Sony - телевізори, програвачі Blu-ray та PlayStation 4 Pro. Це не найкраща ситуація, якщо у вас не все в Sony, але PlayStation Video має значну бібліотеку вмісту 4K. Sony регулярно проводить рекламні акції для фільмів, що виходять із його власних студій, таких як Людина-павук: Повернення додому або Темна вежа. Якщо ці бонуси важливі для вас, PlayStation Video є чудовим джерелом для 4K-розваг.

Фанданго зараз

Фанданго ЗАРАЗ

Вартість: Прокат починається з 5 доларів (залежно від назви), а фільми коштують від 15 до 35 доларів.

Вимоги: Рекомендована мінімальна швидкість завантаження 10 Мбіт / с; виберіть телевізори Samsung та LG Ultra HD, ПК або стример Roku з підтримкою 4K, підключений до телевізора 4K Ultra HD.

Ця послуга спочатку була відома як M-Go, перш ніж Фанданго придбав та змінив її. Він пропонує фільми 4K UHD як для покупки, так і для прокату, а також здоровий вибір фільмів, які також пропонуються з HDR. На відміну від деяких інших служб, на своєму веб-сайті FandangoNow має список, який дозволяє легко побачити, які фільми доступні з HDR, а які доступні лише у стандартній 4K.

Google Play Фільми та ТБ

Вартість: Оренда 6 доларів, від 10 до 30 доларів на покупку.

Вимоги: Інтернет-з'єднання 20 Мбіт / с; Телевізори Android з підтримкою 4K від Samsung, Sony або LG; Chromecast Ultra, Nvidia Shield TV або RoK-стример із підтримкою 4K, підключений до телевізора 4K, серед інших пристроїв Google.

Google має власний 4K-пристрій для потокового передавання Chromecast Ultra, а Google Play Store пропонує вибір 4K-фільмів, доступних для прокату або придбання. Однак ця послуга не просто віднесена до Chromecast Ultra. Будь-який стример із підтримкою 4K, який підтримує Google Play, - наприклад, пристрої Roku або Nvidia Shield - може отримати доступ до цих фільмів через додаток Google Play.

FuboTV

баскетбол

Вартість: Починається з 55 доларів на місяць.

Вимоги: Рекомендована швидкість 30 Мбіт / с; Потокові пристрої, такі як Chromecast Ultra, Fire TV, Roku або Apple TV; Виберіть телевізори Ultra HD Android TV від Sony, Sharp, Hisense; Android TV box Nvidia Shield; Xiaomi Mi Box

У липні 2018 року FuboTV став першою послугою потокового телепередачі в прямому ефірі, яка пропонує програмування у форматі 4K з HDR. Спочатку єдиними іграми, які скористалися цією візуальною вірністю, були матчі ЧС-2018, але пізніше служба додала деякі футбольні ігри NCAA також у форматі 4K. Незважаючи на те, що вміст 4K все ще досить обмежений, служба обладнана для показу Fox і FS1 у форматі 4K з HDR10, тому, якщо нічого іншого, сподівайтесь побачити більше живих видів спорту, що використовують ці технології. Сервіс також заявив, що цієї осені почне пропонувати деякі розважальні програми (не лише спортивні) у форматі 4K з HDR. Fubo також має обмежений вибір вмісту 4K на вимогу, тому перевірте його, якщо ви хочете попередній перегляд того, як можуть виглядати події в прямому ефірі.

Трансляція, Blu-ray та ігри

DirecTV

логотип direct-tv

Вартість: Від 4 до 16 доларів за назву 4K Ultra HD на вимогу; для прямого каналу потрібен пакет DirecTV Choice або вище.

Вимоги: На вимогу: сертифікований виробником DirecTV 4K-телевізор (або стандартний телевізор 4K та 4K Genie Mini) та відеореєстратор Genie HD від DirecTV (модель 530 та новіші). Прямий ефір: Попередні вимоги плюс останній відеореєстратор Genie HD.

Починаючи першою послугою 4K Ultra HD для будь-якого провайдера кабельного чи супутникового телебачення, DirecTV з 2014 року представив кілька фільмів VOD у форматі 4K. Зоряний шлях (2009) та Трансформери: Вік вимирання, а також кілька документальних фільмів про природу та деякі старіші фільми, як Форест Гамп і Амістад. Зараз канал пропонує програмування в режимі реального часу за обмеженим графіком подій, який можна переглянути у будь-який час прямо тут.

Мережа страв

Вартість: 8 доларів за назву 4K Ultra HD на замовлення, поточні пакети починаються від 60 доларів; 10 доларів на місяць плата за доступ;

Вимоги: Dish Hopper 3, 4K Joey (додатковий додаток для більш ніж одного телевізора) та сумісний телевізор 4K Ultra HD, пакет програм Dish Network.

Представляючи апаратне забезпечення Hopper 3 та 4K Joey, Dish приєднується до зростаючого списку кабельних провайдерів, що пропонують 4K-вміст як в режимі реального часу, так і на вимогу. Поки у вас є обладнання, гроші та можливість витратити два роки на його оплату, програмне забезпечення 4K у прямому ефірі доступне на будь-якому каналі, що пропонує 4K, хоча на даний момент це, правда, невеликий список. Оскільки більше каналів додає програмування 4K, ви теоретично зможете отримати до нього доступ, доки канал є у вашому програмному пакеті. Також на замовлення доступна чимала кількість фільмів у форматі 4K за ціною 8 доларів за прокат порівняно з 3 доларами для стандартної чіткості та 7 доларів для високої чіткості.

У серпні 2018 року Dish додав до свого каталогу повний каталог 4K-фільмів Epix. Це принесло такі назви, як Прибуття, Чудова сімка, Зоряний шлях поза, іТрансформери: Останній лицар до служби в 4K. Вам потрібно буде або передплатити Epix за 7 доларів на місяць, або Dish Movie Pack за 10 доларів на місяць, але загалом більше вмісту 4K краще, ніж менше вмісту 4K.

Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте в 4K, за допомогою пропозицій Dish у прямому ефірі або на замовлення, апаратне забезпечення компанії також підтримує потокове передавання Netflix та Amazon Prime Video у 4K, хоча для доступу до них вам потрібні відповідні підписки.

Comcast

Вартість: Безкоштовно для клієнтів телевізора Xfinity.

Вимоги: Xfinity XG1v4, Xi6 або вибрані пристрої Roku, виберіть телевізори 4K від LG, Samsung та Sony.

Компанія Comcast вперше представила власну послугу 4K у грудні 2014 року за допомогою програми для потокового передавання. На даний момент доступні обмежені назви, більшість з яких потрапляють під парасольку бібліотеки дочірньої компанії Comcast NBCUniversal. Спочатку вміст 4K був доступний лише з програми VOD для телевізорів Samsung UHD, але врешті-решт служба випустила приставки 4K з підтримкою прямих трансляцій, хоча ви ще не можете записувати канали з більшою роздільною здатністю. Послуга також пропонує інтеграцію Netflix і навіть включає підписку на деякі пакети, що дозволяє переглядати Netflix у форматі 4K через вашу приставку Xfinity.

Blu-ray Ultra HD

Blu-ray Ultra HD

Вартість: Програвачі Blu-ray Ultra HD коштують від 80 до 1000 доларів; Blu-ray Ultra HD у середньому становить від 15 до 30 доларів за фільм.

Вимоги: Blu-ray плеєр 4K Ultra HD, диски та сумісний телевізор 4K Ultra HD.

Фізичний формат, який деякі вважали застарілим в епоху потокового передавання, диски Blu-ray Ultra HD та відповідні програвачі пропонують найкращий спосіб перегляду вмісту 4K Ultra HD з точки зору якості. Платформа демонструє менше артефактів, ніж сильно стислі 4K-потоки, і підтримує підтримку HDR10 та Dolby Vision (разом із захоплюючим звуком Dolby Atmos та DTS: X). Тільки зауважте, що для їх перегляду вам знадобиться програвач перегляду Blu-ray Ultra HD або Xbox One S або Xbox One X.

Ігри

 

Вимоги: Консоль PlayStation 4 Pro (400 доларів США) або Xbox One X (400 доларів США) та телевізор 4K UHD.

Ціна: Приблизно від 20 до 60 доларів за гру, плюс плата за додатковий вміст та преміум-послуги в Інтернеті.

Незважаючи на те, що є багато для перегляду послуг та платформ, про які йдеться в цій статті, це не єдиний вид розваг, який може покращити ваш телевізор 4K. Для ігрової аудиторії на ринку зараз є дві консолі, сумісні з 4K та HDR: PlayStation 4 Pro та Xbox One X. Обидві пропонують помітне візуальне оновлення порівняно з аналогами 1080p HD, хоча слід зазначити, що PS4 Pro робитьні підтримує 4K Ultra HD Blu-ray, тоді як Xbox One X і Xbox One S - це. Побачити, що Sony винайшла Blu-ray, це дивна помилка, хоча PS4 Pro відтворює HD Blu-ray і підтримує потокове передавання 4K на Netflix та Amazon Prime Video.

Обидві консолі мають власні списки назв 4K та HDR (PS4, Xbox), а також власні преміум-сервіси в Інтернеті з пільгами, такими як онлайн-гра та безкоштовні ігри щомісяця.

Усі консолі PS4 - Pro чи іншої версії - підтримують HDR, як і Xbox One S та Xbox One X. Не забудьте ознайомитися з нашими посібниками, як увімкнути HDR як для консолей Xbox One X, так і для PS4. Не забувайте, що Xbox Series X і PlayStation 5 мають вийти в 2020 році, і обидва, як очікується, матимуть 4K Ultra HD Blu-Ray-накопичувачі.

Останні повідомлення