Як заблокувати номер у iOS та Android

Є кілька речей, що розчаровують нескінченні спам-дзвінки. Хоча FCC робить все можливе, щоб приборкати їх, вони не можуть запобігти кожному виклику спаму. Ви навіть не можете гарантувати, що вони вам не передзвонять, оскільки вони можуть використовувати інші номери. Але ви можете, звичайно, заблокувати по одному номеру - якщо ви визначите номер як спам або когось, від кого ви не хочете більше чути, є прості способи заблокувати їх.

Незалежно від того, використовуєте ви iPhone або телефон Android, ви можете захиститися від досади небажаних дзвінків. Ми розповімо вам, як це зробити на своєму особистому пристрої.

Блокування дзвінка на iPhone

як заблокувати номер iphone 1як заблокувати номер iphone 2як заблокувати номер iphone 3

Apple робить блокування дзвінків на iPhone досить простим процесом. Поки ви використовуєте iOS 7 або новішу версію (а ви, мабуть, використовуєте), ви можете виконувати ці дії, щоб блокувати голосові дзвінки, текстові повідомлення та FaceTime.

Перейдіть до Налаштування на домашній сторінці та натиснітьТелефонякщо ви використовуєте iOS 13 або Загальне> Телефонна попередніх версіях. Виберіть Заблоковані контакти. Потім ви можете заблокувати дзвінки будь-кого зі списку контактів. Ви можете відредагувати список або прокрутити вниз, щоб додати новий номер, торкнувшись Блокувати контакт.

Якщо номер, який ви хочете заблокувати, не є відомим контактом, існує інший варіант. Просто відкрийтеТелефоні торкнітьсяОстанні. Звідси натисніть наi біля номера, який потрібно заблокувати, прокрутіть вниз, і торкнітьсяЗаблокувати цього абонента. Це корисно для негайного блокування телемаркетингу, який щойно зателефонував вам.

Якщо ви використовуєте стару версію iOS, все може працювати по-іншому. Дізнайтеся, як заблокувати дзвінки на iPhone, щоб отримати більш поглиблені інструкції.

Блокування дзвінка на телефонах Android

Як iOS, так і Android пропонують прості варіанти зупинки небажаних дзвінків, але оскільки кожен виробник смартфонів Android має можливість створити свою власну унікальну обробку для ОС Android, кроки блокування номерів можуть дещо відрізнятися залежно від конкретного телефону.

Блокування дзвінка на стандартних смартфонах Android або Android One

Блокувати дзвінки на AndroidБлокувати дзвінки на AndroidБлокувати дзвінки на Android

Якщо ви користуєтесь одним із телефонів Google Pixel або телефоном, на якому працює ОС Android або є частиною програми Android One, у вас є три різні варіанти блокування дзвінків.

Одним із методів блокування дзвінків є відкриттяТелефондодаток та натискання на Переповнення (три крапки) у верхньому правому куті дисплея. Виберіть Налаштування> Заблоковані номериі додайте номер, який ви хочете заблокувати.

Ви також можете заблокувати дзвінки, відкрившиТелефондодаток і натисканняОстанні. Виберіть номер, який ви хочете заблокувати, натиснувши його та вибравшиБлокувати / повідомити про спам.

Нарешті, ви також можете заблокувати номер безпосередньо з програми Android Messages. Просто відкрийте програму та довго натискайте контакт, якого хочете заблокувати. Після вибору контакту натисніть на Блок у верхній правій частині дисплея.

Блокування дзвінка на смартфоні Samsung

Номер блоку на Samsung Galaxy S10Номер блоку на Samsung Galaxy S10Номер блоку на Samsung Galaxy S10

Здебільшого блокування дзвінків на Samsung таке саме, як і на телефонах під управлінням Android.

Існує два способи заблокувати номер на пристрої Samsung. Якщо ви хочете ввести номер, який ви хочете заблокувати, відкрийтеТелефоні виберіть Переповнення значок. ТоркнітьсяНалаштування> Заблоковані номериі додайте номер, який ви хочете заблокувати. Ви також можете заблокувати невідомі номери з цього меню, увімкнувшиБлокувати невідомих абонентів.

Другий варіант - заблокувати дзвінки зі списку останніх дзвінків. ТоркнітьсяТелефон> Останні.Виберіть номер, який потрібно заблокувати, і торкніться значка Переповнення значок. ТоркнітьсяНомер блоку.

Блокування дзвінка на смартфоні LG

lg-v60-thinq Крістіан де Лупер / Цифрові тенденції

Порівняно з деякими іншими виробниками смартфонів, LG дозволяє досить легко блокувати номери. Просто відкрийтеТелефоні натисніть наЖурнали дзвінківвкладку. Виберіть номер, який потрібно заблокувати, і торкніться значкаПереповнення у верхньому правому куті, а потім -Номер блокузі спадного меню.

Якщо ви хочете переглянути або видалити номери зі свого списку блоків, відкрийтеТелефон, торкнітьсяЖурнали дзвінківслідом за Переповнення значок. ТоркнітьсяБлокування дзвінків та відмова з повідомленням> Заблоковані номери.

Блокування дзвінка на смартфоні HTC

Огляд HTC U12 Life Саймон Хілл / Цифрові тенденції

Що стосується блокування дзвінків на смартфоні HTC, то досвід не сильно відрізняється від того, що ви знайдете на телефоні під управлінням Android.

Якщо ви хочете заблокувати дзвінок на телефоні HTC, просто відкрийтеТелефоні перейдіть доІсторія дзвінківвкладку. Довго натискайте номер, який ви хочете заблокувати, і виберітьБлокувати контактабоБлокувати абонента.Щоб переглянути заблоковані номери, просто натисніть на Переповнення значок уТелефондодаток.

Блокування дзвінка на смартфоні Huawei

Номер блоку HuaweiНомер блоку HuaweiНомер блоку Huawei

Хочете заблокувати дзвінок на смартфоні Huawei? Справи йдуть трохи інакше. Huawei пропонує два способи блокування дзвінків.

Якщо ви хочете заблокувати певний контакт, торкнітьсяТелефоні виберітьКонтактизначок. Виберіть контакт, якого ви хочете занести в чорний список, і торкніться значкаБільшевнизу екрана. НатиснітьДодати до чорного списку.

Ви також можете заблокувати номери черезМенеджер телефонудодаток. Щоб заблокувати дзвінок, торкнітьсяМенеджер телефону> Заблоковано.Виберіть Передач у верхньому правому куті та натиснітьЧорний список номерів> Додати.

Блокування дзвінка за допомогою сторонніх програм

Якщо жоден із цих методів не працює для вас, не бійтеся: є ще інші варіанти. Дізнайтеся, як заблокувати номер в Android, щоб дізнатися про сторонні програми, які можуть допомогти вам керувати небажаними дзвінками.

Блокування абонента через вашого оператора

Verizon

Verizon пропонує клієнтам з абонентською оплатою два варіанти блокування дзвінків. Перший варіант дозволяє заблокувати до п’яти номерів протягом 90 днів або менше.

Щоб скористатися цією опцією, увійдіть до свого облікового запису Verizon і перейдіть на сторінку Блоки. Виберіть відповідний рядок і прокрутіть до Блокувати дзвінки та повідомлення. Натисніть на це і введіть номер, який ви хочете заблокувати. ТоркнітьсяЗберегти.

Якщо ви не хочете мати справу з повторним блокуванням номерів кожні 90 днів або просто маєте більше номерів для блокування, ви захочете перевірити Verizon Smart Family Premium. Плата за 10 доларів на місяць коштує дорого, але вона пропонує постійне блокування до 20 номерів, а також інші більш розширені функції блокування.

AT&T

AT&T пропонує дві послуги для блокування дзвінків: AT&T Call Protect та AT&T Call Protect Plus. Послуги є частиною додатків AT&T Call Protect (iOS та Android).

AT&T Call Protect дозволяє вручну блокувати номери з програми AT&T Call Protect. Ця послуга безкоштовна, але ви не можете заблокувати невідомі номери.

Якщо вам потрібна більша гнучкість, AT&T пропонує AT&T Call Protect Plus за 4 долари на місяць. За допомогою AT&T Call Protect Plus ви можете заблокувати невідомі номери та вибрати різні методи обробки заблокованих дзвінків.

Спринт

На відміну від інших перевізників, Sprint дозволяє досить легко блокувати номери. Щоб заблокувати номер, увійдіть у свій обліковий запис My Sprint. ВиберітьМій спринт> Дозволи> Блокувати голос.ТоркнітьсяБлокуйте лише наступні телефонні номери для вхідних та вихідних дзвінків.Потім введіть номер, який потрібно заблокуватиВиберіть Номер> Зберегти.

T-Mobile

Недоліком використання T-Mobile є те, що ви не можете блокувати телефонні дзвінки, якщо у вас немає сімейного плану. І якщо ви берете сімейний план, вам доведеться сплачувати невелику щомісячну плату із сімейними надбавками.

Щоб заблокувати номери на T-Mobile, увійдіть до свого облікового запису My T-Mobile як основний власник рахунку. Виберіть Профіль, а потім - Сімейний контроль. Виберіть "Сімейні надбавки"> "Управління" та виберіть відповідний номер у своєму плані та введіть номер, який ви хочете заблокувати.

Додавання вашого номера до Національного реєстру не дзвоніть

Якщо вам надходять дзвінки з безлічі невідомих номерів, можливо, настав час додати свій номер до Національного реєстру Федеральних комісій з питань торгівлі. Щоб додати свій номер, просто перейдіть на сторінку DoNotCall.gov і зареєструйтесь. Якщо у вас є електронна адреса для підтвердження вашої інформації, ви зможете додати до трьох номерів до реєстру.

Хоча FTC, як правило, додає ваш номер протягом 24 годин, це може зайняти до місяця, щоб телемаркетинг припинив дзвінки. Якщо ви продовжуєте отримувати небажані дзвінки через 31 день, ви можете подати скаргу до FTC.

Останні повідомлення