Як завантажити фільми з Amazon Prime для перегляду в режимі офлайн

Передплатники Amazon Prime мають доступ до величезної бібліотеки фільмів та шоу, доступних для потокового передавання, але що ви можете зробити, якщо ви будете без хорошого підключення до Інтернету і хочете наздогнати Чудова пані Мейзел? Незалежно від того, чи попереду у вас довгий політ, чи ви опинитесь на вихідних у кабіні в лісі, ви можете бути спокійні - можна завантажити відео Amazon Prime (деякі з них, у будь-якому випадку) для перегляду в режимі офлайн. Ось як.

Подальше читання

  • Як завантажити фільми з Netflix
  • Найкращі фільми на Amazon Prime
  • Найкращі шоу на Amazon Prime

Процес

Крок 1: Встановіть програму Prime Video та увійдіть

Перш за все, вам знадобиться передплата на Amazon Prime. Крім того, вам знадобиться додаток Prime Video, тобто вам знадобиться сумісний пристрій Fire, Android або iOS. Після встановлення запустіть програму та увійдіть у свій обліковий запис Amazon Prime.

Крок 2: Виберіть відео

Далі виберіть фільм чи шоу, які потрібно завантажити, та відкрийте деталі відео. Зверніть увагу, що не всі відео доступні для завантаження, і ви можете завантажувати вміст, лише якщо ви перебуваєте в певних районах (наприклад, США). Вибравши фільм чи шоу, торкніться значка Завантажити кнопка - для шоу можна також завантажувати окремі епізоди.

Крок 3: Виберіть, де зберігати файл

Якщо у вас у телефоні є SD-карта, вам буде запропоновано вирішити, чи потрібно завантажувати на нього відео, чи використовувати внутрішню пам’ять телефону. Майте на увазі, що відеофайли можуть стати досить великими, тому, якщо це можливо, ви можете встановити SD-карту. Компанія SanDisk щойно випустила таку, яка вміщує терабайт даних - це багато розваг.

Крок 4: Виберіть якість відео

Далі виберіть бажану якість відео. Чим вища якість, тим більший розмір файлу. Торкніться Почніть завантаження.

Крок 5: Перегляньте свої завантаження

Щоб переглянути завантажені раніше фільми та шоу, виберіть Мої речі внизу.

Ваші завантажені заголовки з’являться тут. Торкніться потрібного, а потім торкніться Дивитися зараз.

Хоча програма Prime Video доступна лише для мобільних пристроїв, таких як планшети та телефони, ви все одно можете переглядати завантажений вміст на більшому екрані. Ось як:

Трансляція вашого вмісту

Крок 1: натисніть "Watch On"

Якщо ви хочете це зробити, виберіть відео, яке ви хочете переглянути, а потім натисніть на Більше кнопку.

Потім виберіть Дивіться далі.

Крок 2: Виберіть місце

Потім додаток перевірить наявність пристроїв, на яких можна транслювати відео, наприклад, флешку Fire TV.

Скільки місця мені потрібно?

Місце зберігання файлу залежить від якості. Ми завантажили фільм Анігіляція при налаштуванні «Найкраща якість» він зайняв 1 Гб пам’яті, тоді як при «Хорошій якості» (другий за низьким рівнем) він зайняв лише 308 Мб. 1 сезон Провід, Всього 13 серій, зайнявши 3,5 Гб при завантаженні в хорошій якості.

Що доступно?

Amazon заявляє, що для завантаження доступні лише вибрані заголовки. У наш час, коли ми переглядали добірку Prime Video, кожен заголовок, доступний передплатникам Prime, який ми розглядали, можна було завантажити. Користувачі можуть розраховувати на те, що оригінали Amazon будуть доступні для завантаження, нібито. Зазвичай користувачі можуть завантажувати відео лише в США та на територіях США, хоча, завантаживши їх, ви можете переглядати їх, перебуваючи за кордоном.

Як видалити заголовки?

Видалення одного заголовка

Крок 1: Щоб видалити окремий фільм, перейдіть до вашого Мої речі знайдіть фільм, який потрібно видалити, і торкніться Три крапки.

Крок 2: Далі торкніться Видалити Завантажити.

Видалення шоу

Крок 1: Щоб видалити ціле шоу, перейдіть до Завантаження, знайдіть шоу, яке потрібно видалити, і торкніться Редагувати.

Крок 2: Торкніться значка Коло поруч із шоу, а потім торкніться Видалити.

Видалення окремих епізодів

Крок 1: Йти до Завантаження, знайдіть шоу, де ви хочете видалити епізоди, і торкніться значка Стрілка значок.

Крок 2: Знайдіть епізод, який потрібно видалити, і торкніться значка Три крапки, потім натисніть Видалити.

Завантаження вмісту з Amazon Prime є зручною функцією, але є кілька недоліків. Amazon не дозволяє завантажувати вміст на ПК чи ноутбук, а деякі заголовки мають часові обмеження для їх перегляду. Ви не зможете зберегти жоден із назв, які ви завантажили, якщо скасуєте підписку. Це все ще корисна функція, якщо ви хочете наздоганяти свої улюблені шоу, не переїдаючи тарифний план телефону або не працюючи з повільним підключенням до Інтернету.

Останні повідомлення