Як видалити обліковий запис Kik

Видалити Кік

Якщо ви хочете взяти під свій контроль обліковий запис Kik або обліковий запис вашої дитини, вам, мабуть, цікаво, як ви можете назавжди видалити програму зі свого пристрою. Деякі програми ускладнюють або неможливо видалити ваш обліковий запис, але як щодо Kik? Які обручі вам потрібно перестрибнути, щоб позбавити програму від телефону?

У цьому посібнику ми покажемо вам усе, що вам потрібно зробити, щоб назавжди або тимчасово видалити свій обліковий запис у цій популярній програмі обміну повідомленнями.

Тимчасова і постійна деактивація

Існує різниця між деактивацією облікового запису та його видаленням - яку Кік називає тимчасовою дезактивацією та постійною деактивацією. Тимчасова деактивація означає, що ви тимчасово припините отримувати повідомлення та електронні листи Kik, ваше ім'я користувача буде недоступним для пошуку, а ваше ім'я буде видалено зі списків ваших контактів. Але ви можете заново активувати свій рахунок, увійшовши знову. Щоб деактивувати або остаточно видалити свій обліковий запис, перейдіть на веб-сайт Kik у своєму телефоні або на комп’ютері. Ви можете отримати доступ до відповідної веб-сторінки на своєму телефоні, скориставшись розділом довідки програми та ввівши у вікно пошуку «Видалити обліковий запис».

Тимчасова деактивація Кікяк видалити свій акаунт kik деактивувати2

Щоб тимчасово деактивувати свій обліковий запис Kik, натисніть на це посилання, щоб отримати електронний лист, надісланий вам.

Постійна деактивація означає назавжди видалення облікового запису Kik. Після видалення його неможливо відновити. Ви більше ніколи не отримуватимете повідомлень та не отримуватимете електронні листи від Kik. Ніхто не зможе шукати вас на платформі, і ваше ім’я користувача та профіль назавжди буде видалено зі списків контактів ваших друзів. Після остаточного вимкнення або видалення свого облікового запису ви більше не зможете ввійти назад або отримати доступ до контактної інформації чи історії повідомлень. Якщо ви коли-небудь захочете скористатися послугою в майбутньому, вам доведеться зареєструватися знову за іншою електронною адресою.

Щоб назавжди деактивувати свій обліковий запис Kik, натисніть це посилання, щоб отримати електронний лист, надісланий вам.

Kik видалити рахунокяк видалити свій обліковий запис kik, деактивувати підтверджено

Кік дозволяє легко кинути

  • Переконайтеся, що ви знаєте електронну адресу, за якою ви зареєструвались у послузі.
  • Введіть правильну інформацію на веб-сайті постійної деактивації Kik.
  • Kik надішле вам електронний лист із посиланням на остаточну деактивацію вашого облікового запису.
  • Якщо ви або хтось із ваших знайомих шукав або надсилав повідомлення у ваш обліковий запис, ваш профіль буде кешовано на їх пристрої, тому може знадобитися кілька днів, щоб зникнути з пристрою.
  • Хтось, хто шукає ваше ім’я користувача, вас не знайде.
  • Видаліть або видаліть програму зі свого телефону, як і будь-яку іншу програму.

Батьки можуть деактивувати рахунок підлітка

Деактивація облікового запису підлітка означає, що його більше не можна буде шукати в Kik, а обліковий запис буде видалено зі списків контактів Kik усіх супутників чату підлітка. Батьки повинні знати ім’я користувача своєї дитини та електронну адресу, за якою вони реєструвались в обліковому записі. Ось як знайти ім’я користувача підлітка.

  • Ім'я користувача підлітка доступне на їх смартфоні, запустивши Kik, який відкриває програму до основного списку чатів.
  • Торкніться піктограми у верхній частині екрана, щоб відкрити налаштування, де ви зможете побачити як ім’я користувача підлітка, так і відображуване ім’я жирним шрифтом.
  • Якщо ви спілкуєтеся з підлітком із власного пристрою, легко побачити ім’я користувача в чаті.

Імена користувачів Kik не мають пробілів і можуть містити великі та малі літери, цифри та спеціальні символи. Якщо підліток скинув свій обліковий запис Kik, батьки можуть знайти своє ім’я користувача на екрані входу. Кік рекомендує батькам використовувати пристрій свого підлітка, щоб дізнатись інформацію про їх зв'язок з Кіком, і не слід розраховувати на читання чатів підлітка зі свого власного пристрою - в основному стороннього пристрою. Це тому, що функції конфіденційності Kik автоматично очистять історію їхніх чатів. Kik не бачить і не зберігає чати між користувачами.

Батьки можуть попросити Кік деактивувати для них рахунок свого підлітка. Для цього вони повинні подати запит на дезактивацію до Kik електронною поштою на адресу [email protected] із запитом батьків у рядку теми. Запит повинен містити ім’я користувача Kik для підлітка та вік.

Є багато причин, чому ви можете вирішити кинути Кік, і компанія спростила відмову для всіх, хто вирішить це зробити. Кік також надає батькам ресурси, щоб перервати зв’язок Кік для своїх підлітків, якщо вони вважають це доречним.

Останні повідомлення