Як дивитися Зоряні війни в Інтернеті

Є випадкові шанувальники фільмів "Зоряні війни", а потім є ті, для яких "Зоряні війни" - це більше, ніж кінофільм - це спосіб життя. Незалежно від того, потрапляєте ви в той чи інший табір, досить великі шанси, що ви хочете спостерігати за ними не раз.

Якщо у вас є фільми на Blu-ray або UHD Blu-ray, це не проблема, але що, якщо ви вважаєте, що ваші фільми не займають місця у вашій вітальні? Був час, коли було важко дивитись що-небудь із «Зоряними війнами» від її імені в Інтернеті, але все змінилося, і тепер можна переглядати всі «Зоряні війни», які ви могли б захотіти, за допомогою телевізора та підключення до Інтернету. Давайте розглянемо ваші варіанти.

(Примітка: Ці рекомендації призначені для жителів США. Міжнародна доступність залежить від регіону.)

Ще Зоряні війни

  • Найкраще замовлення для перегляду Зоряних воєн у
  • Усі майбутні фільми та шоу "Зоряні війни"
  • Найкращі ігри "Зоряні війни" всіх часів

Трансляція через передплату

Дісней +

Дісней має власний сервіс потокового передавання, Disney +, який запустився в листопаді 2019 року і вже став напрямком потокового передавання для всіх речей Star Wars.

Оригінальну трилогію, трилогію приквелу та перші дві частини трилогії продовження можна знайти у потоковому центрі Діснея разом із фільмом про спінофф Негідник Один а також кілька спектаклів та документальних фільмів "Зоряні війни". По суті, це єдиний магазин для шанувальників "Зоряних воєн", лише Solo: Історія "Зоряних воєн", кілька фільмів, створених для телебачення, і найновіший фільм,Зоряні війни: Схід Скайуокера, відсутній у службі. (Схід Скайуокера буде доступний 4 травня - так, День зоряних воєн - на Disney +, поки Індивідуальний приєднається до потокової служби 9 липня.)

Бібліотека назв "Зоряних воєн" на Disney + не менш обширна і з боку телевізора.

Популярний мультсеріал Sсмоляні війни: Війни клонів, Зоряні війни: Повстанці, іЗоряні війни: опір доступні в цілому на сервісі, а також деякі менш відомі шоу. "Дісней" також пропонує кілька нових серіалів у прямому ефірі, що розробляються або розробляються для "Дісней +", включаючи перший сезон Мандалорський та майбутні шоу за мотивами Обі-Вана Кенобі та шпигуна повстанців Касіяна Андора зНегідник Один.

Netflix

Було б чудово, якби ми могли всі просто увійти в наші акаунти Netflix і поставити в чергу наші улюблені фільми "Зоряних воєн". На жаль (для абонентів Netflix), Дісней / Лукасфільм знає, наскільки цінна франшиза, і зробив Disney + науково-фантастичну сагу потоковою.

Якщо ви хочете подивитися Соло: Історія "Зоряних воєн", вам пощастило. Фільм про випуск 2018 року буде доступний на сервісі до 9 липня 2020 року.

Що стосується основних потокових платформ, це все. На жаль, жоден із фільмів "Зоряних воєн" не доступний за передплатою на Hulu, Amazon Instant Video або Sling TV.

Дісней XD

Якщо ви клієнт кабельного або супутникового телебачення, є ще один варіант перегляду мультсеріалу Опір "Зоряних воєн" і Зоряні війни: Галактика пригод. Зайдіть на сторінку XD Діснея, увійдіть у свій оператор кабельного або супутникового телебачення (за умови, що ви платите за пакет, який отримує канал XD), і ви зможете переглянути деякі (але не всі) серії обох шоу.

Купівля цифровим способом

Тепер, коли ми розглянули всі (обмежені) варіанти потокового вмісту "Зоряних воєн", перейдемо до найбільш здійсненного методу: просто придбати його. Якщо ви великий шанувальник, купувати фільми цифровим способом не така вже й погана ідея - якщо ви збираєтеся їх дивитись щороку або близько того, інвестиція з часом окупиться. Деякі фільми та серіали можна взяти в прокат, але не всі.

Тим не менш, ініціатива Movies Anywhere дозволяє користувачам переглядати будь-які фільми Діснея, придбані цифровим способом на одній платформі, незалежно від того, де ви їх купуєте. Це крута програма для консолідації бібліотек, хоча ми сподіваємось, що якщо ви купуєте один фільм у Amazon, ви, ймовірно, купуєте більшість фільмів у Amazon. Тим не менше, якщо Microsoft приєднується до Movies Anywhere, це означає, що ви можете купувати з будь-якого з наведених нижче сайтів, за винятком YouTube, і дивитися, де завгодно.

Амазонка

Amazon - це перше місце, де більшість людей купують речі в Інтернеті, і це прекрасний вибір для шанувальників "Зоряних воєн".

Кожен з дев’яти повнометражних фільмів доступний для цифрового придбання; ціни на покупки у форматі HD коливаються від 15 до 20 доларів, залежно від того, який фільм ви хочете і яку версію ви хочете (бонусний вміст тощо). Повні сезони та окремі епізоди Війни клонів , Повстанці , і Опір також можна придбати.

YouTube

Розділ "Фільми" YouTube також пропонує весь офіційний вміст "Зоряних воєн" для придбання. Ви також можете взяти напрокат деякі фільми "Зоряних воєн" на YouTube - на жаль, це включає лише VII епізод, VIII епізод, Негідник Один, іІндивідуальний від 4 до 6 доларів. В іншому випадку вам доведеться сміливо купувати. Як і в Amazon, ціни варіюються від 15 до 20 доларів.

Якщо ви хочете подивитисяПовстанці, YouTube є хорошим місцем для його отримання - цілу серію можна придбати або за сезоном, або за епізодом. Висока роздільна здатність трохи дорожча, як можна було очікувати.Війни клонів також тут, як і перший сезон Опір.

Google Play

Ефекти "Оскар" ізгою одного

Як і Amazon, і YouTube, у Google є всі фільми, які ви можете придбати. Ви можете придбати окремі фільми за $ 3,99 кожен, або отримати трилогію продовження за $ 39,99. Шанувальники, мабуть, віддадуть перевагу колекції з дев'ятьма фільмами у розмірі 99,99 доларів із усією сагою Skywalker.

Google Play також має Опір за $ 1,99 за серію або $ 29,99 за сезон, Війни клонів і Повстанці за трохи нижчою ціною за сезон.

iTunes

Як і інші варіанти вище, ви можете взяти напрокат або придбати всі фільми через iTunes, а також Війни клонів , Повстанці , і Опір. Ви також знайдете пакет із сагою Skywalker із дев'яти фільмів. Однак не весь вміст доступний у стандартній роздільній здатності.

Microsoft

Як ви вже напевно здогадалися, більшість варіантів тут досить подібні - це просто залежить від того, в яку екосистему ви віддаєте перевагу інвестувати. Магазин Microsoft насправді дещо обмеженіший; жоден з мультсеріалів тут недоступний, хоча ціни на всі фільми подібні до варіантів, згаданих вище. Магазин Microsoft - цікавий варіант, оскільки у вас є можливість придбати фільми самостійно або витратити трохи більше, щоб отримати бонусний вміст. Також у Microsoft є трилогічний комплект із трьома фільмами за 39,99 доларів та дев’ять фільмів із цілою сагою Skywalker.

Останні повідомлення