Як змінити курсор миші в Windows

Курсор миші є одним із стовпів сучасного дизайну інтерфейсу користувача. Навіть якщо ви перейшли на планшет або пристрій із сенсорним екраном, як чудова лінія Microsoft Surface Pro, іноді вам просто потрібен надійний старий курсор, особливо в операційній системі, яка все ще сильно перекошується до звичайного робочого столу (наприклад, Windows).

Але це не означає, що вам потрібно дотримуватися опції за замовчуванням. Користувачі, які шукають різні кольори та розміри курсору, чи то для кращої видимості, чи просто на основі косметичних уподобань, можуть слідувати нашому простому посібнику про те, як змінити курсор миші в Windows. Змінити курсор на різноманітні вбудовані "теми" Windows 10 - які функціонують як колекції курсорів для нормальної роботи, виділення тексту, гіперпосилань тощо - досить просто, але користувачі можуть також налаштувати окремі зображення або встановити тематичні пакети.

Зміна курсора за замовчуванням

Крок 1: Змініть налаштування миші

Клацніть або натисніть кнопку Windows, а потім введіть “миша”. Клацніть або торкніться Змініть налаштування миші з отриманого списку параметрів відкрити основне меню налаштувань миші. (Це також доступно в основному Налаштування Потім виберіть Додаткові параметри миші.

У старих версіях Windows ярлик налаштувань миші або сенсорної панелі зазвичай знаходиться в Панель управління.

меню пристроїв Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Крок 2: Виберіть схему

В Властивості миші вікно, що з’явиться, виберіть Покажчики вкладку. Перший варіант є Схема, і це все, що знадобиться більшості користувачів. Натисніть спадне меню, і ви побачите приблизно десяток різних схем курсору. Це колекції статичних та анімованих зображень, які повністю замінюють курсор "стрілка" за замовчуванням та пов'язані з ним інструменти. Більшість з них нудні, але функціональні, і вони набувають звичайного вигляду Windows. Варіації бувають білого та чорного кольорів для найкращого контрасту та у різних розмірах, що підходять для різних роздільних здатностей екрану та тих, що погано бачать.

схеми Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Крок 3: Виберіть та застосуйте схему

Клацніть на будь-яку із схем, щоб переглянути попередній перегляд відповідних курсорів у нижній половині вікна. Ви можете переміщатися між ними, щоб порівняти колір і розмір. Перевернутий схеми особливо корисні для тих, хто важко бачить стандартний білий курсор.

Знайшовши такий, який вам здається гарним, натисніть Подати заявку для впровадження змін. Потім поверніться до Властивості миші меню для будь-яких додаткових змін у майбутньому. Увімкнути тінь вказівника варіант додає курсору косметичну тінь - це цікаво, але не все так корисно.

Налаштування курсорів

Якщо ви хочете змінити один або кілька індивідуальних курсорів, це теж легко зробити.

Крок 1: Виберіть курсор

В Налаштувати частини вікна, виберіть курсор, який ви хочете змінити. Існує 15 різних курсорів, які можуть застосовуватися до різних ситуацій у Windows 10, хоча більшість часу основний покажчик, покажчик посилання, вибір тексту та розмір вікна - це все, про що вам потрібно турбуватися.

Щоб вибрати власний курсор для виділеного окремого елемента, натисніть Перегляньте. Після цього відкриється папка курсорів за замовчуванням „C: WindowsCursors”, де доступні сотні різних параметрів курсору.

меню перегляду Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Крок 2: Виберіть функцію

Клацніть той, який відповідає функції (а не схемі) поточного курсора, а потім клацніть відчинено застосувати його до поточної схеми. Ви можете повторити цей крок стільки разів, скільки потрібно для отримання бажаного результату або клацання Використовувати за замовчуванням щоб повернутися до стандартного курсору для розглянутої схеми.

Повторіть процес з будь-якими іншими індивідуальними курсорами, які ви хочете змінити, а потім натисніть Подати заявку щоб активувати їх.

Завантаження пакетів курсору

Налаштування елементів інтерфейсу Windows останнім часом стає менш популярним, але це все ще можливість для більш досвідчених користувачів. Є багато програм, які встановлюватимуть додаткові схеми курсорів або окремі курсори до меню за замовчуванням, наприклад, CursorFX від Stardock, а на таких сайтах, як Open Cursor Library, є спеціальні розділи для спеціальних курсорів. Після встановлення вони вибираються у згаданому вище процесі.

Якщо ви знайшли один або кілька окремих курсорів, які потрібно встановити вручну, вам потрібно буде скопіювати файли їх зображень безпосередньо в папку курсорів. У Windows 7, 8 та 10 це знаходиться в папці встановлення Windows за замовчуванням, яка зазвичай знаходиться за адресою “C: WindowsCursors”. Перегляньте Функція, яку ми раніше описали, насправді може перейти до будь-якої папки на вашому ПК, але, як правило, найкраще зберігати всі файли курсору в папці за замовчуванням для зручного доступу.

Завантажуючи окремі файли курсору або додаткові програми, будьте обережні, як і при будь-якому завантаженні - програми-викупники та інші шкідливі програми стають дедалі серйознішими проблемами і не можуть сприйматися легковажно. Не завантажуйте файли чи програми з сумнівних джерел, а перед тим, як їх відкривати, перевіряйте файли за допомогою антивірусного сканера.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found