Як конвертувати MKV в MP4

Незважаючи на те, що він не такий популярний, як файли MOV або навіть FLAC, іноді ви можете зустріти файл MKV або Matroska. Коли ви маєте справу з субтитрами на аудіо- чи відеодоріжці, файл MKV може стати в нагоді.

Коли настає час перетворити файл MKV у те, що ваш ноутбук насправді підтримуватиме, наприклад у файл MP4, важливо обов’язково дотримуватися цих кроків, щоб запобігти втраті даних.

VLC (Windows / MacOS)

Медіаплеєр VLC може розпізнавати та відтворювати майже будь-який формат відео, включаючи MKV. А ще краще - він також може перетворити їх на щось більш універсальне, як MP4. Ось як.

Крок 1: Зайдіть на веб-сайт VideoLAN і завантажте VLC. Обов’язково читайте дрібний шрифт під час встановлення, щоб ви не знайомили свій комп’ютер із вірусами.

Крок 2: Відкрийте програмне забезпечення та натисніть ЗМІ у верхньому лівому куті та виберіть Перетворити / Зберегти з випадаючого меню, що з’явиться.

Крок 3: Клацніть на Додати і знайдіть файл, який ви хочете конвертувати, на своєму ПК. Після вибору натисніть кнопку Перетворити / Зберегтивнизу вікна.

Додавання файлів для перетворення у VLC

Крок 4: Вкажіть бажаний формат відео - у цьому випадку ми рекомендуємо H.264 + Mp3 (MP4) - за допомогою випадаючого меню поруч Профіль. Натискання значка інструменту (поруч із випадаючим меню) також дозволить вам додатково налаштувати свої налаштування.

Завантажити конвертований файл VLC

Крок 5: Вкажіть під Пункт призначення куди ви хочете, щоб VLC експортував ваш файл. Потім натисніть Почніть. Графік перетвориться на індикатор виконання, і після закінчення ваше відео буде готове. Пам'ятайте, що старий файл MKV все ще існує. Якщо ви більше не хочете старий файл і бажаєте більше місця на комп’ютері, вам слід видалити всі старі файли MKV, коли закінчите.

Cloud Convert (на основі Інтернету)

Знімок екрана веб-сторінки в хмарі скріншот

Якщо ви не хочете встановлювати будь-яке програмне забезпечення для конвертації ваших файлів, ви можете скористатися веб-службою. Є кілька, але Cloud Convert є нашим улюбленим, оскільки він простий і підтримує широкий спектр форматів файлів.

Важливим застереженням є те, що вам потрібно буде вручну завантажувати свої відеофайли на сервер, щоб це працювало. Незважаючи на те, що в Політиці конфіденційності Cloud Convert чітко видно, що вона не розглядає файли, важливо це врахувати, перш ніж використовувати її службу для конвертації будь-чого, чого б ви не хотіли, у відкритому Інтернеті. Після завершення конвертації Cloud Convert негайно видаляє ваші файли, тож тут менше ризику для безпеки.

Крок 1: Перейдіть на домашню сторінку Cloud Convert і завантажте файл. Ви можете знайти його за допомогою кнопки Вибрати файл. Ви також можете імпортувати з Google Drive, Dropbox та інших хмарних служб зберігання, натиснувши стрілку вниз на кнопці Вибрати файл.

Крок 2: Натисніть кнопку зі стрілкою вниз поруч із пунктом Конвертувати, а потім виберіть MP4 зі списку відеоформатів. Ви не повинні пропустити велику червону кнопку "Конвертувати", яка розташована внизу сторінки.

Хмарне перетворення Крок 2 Знімок екрана Знімок екрана

Крок 3: Ви будете знати, що процес перетворення відео завершено, оскільки з’явиться велика зелена кнопка Завантажити. Клацніть на нього, щоб завантажити ваше новоперетворене відео. Зверніть увагу: якщо ви плануєте часто перетворювати файли в MP4, ви можете завантажити Cloud Convert як розширення Chrome або як додаток для iOS.

Знімок екрана хмари перетворення кроку 3 скріншот

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found