Відчуваєш жаль? Snapchat нарешті додає інструмент "Відправити" та "Видалити повідомлення"

Заклик Snapchat частково походить від ефемерних, самовидаляючих повідомлень та Історій - і тепер мережа соціальних мереж має спосіб видалити те повідомлення, про яке Ви шкодуєте, надіславши самі. У понеділок, 11 червня, Snapchat запустив функцію Clear Chats, яка видалить повідомлення, навіть ті, які ще не прочитані. Оновлення Snapchat надходить, оскільки материнська компанія також розширює раніше ексклюзивні продажі Spectacles 2.0, включаючи нову доступність на Amazon.

Clear Chats працює як для групових повідомлень, так і для приватних розмов. Оскільки інструмент працює для видалення непрочитаних повідомлень, Clear Chats схожий на кнопку відправлення, якщо одержувач фактично ще не відкрив повідомлення. Користувачі в чаті будуть повідомлені про те, що повідомлення було видалено.

Щоб видалити повідомлення, торкніться всередині чату та утримуйте, поки не з’явиться спливаюче меню. У кінці цього списку з’являється опція видалення. Після натискання опції інше спливаюче вікно попросить підтвердити, нагадуючи також, що всі все одно зможуть побачити, що ви видалили повідомлення.

Snapchat показує інструмент, який використовується для видалення спойлера фільму, але причини, через які ваш палець може навести на цю кнопку видалення, нескінченні - від помилок друку та автовиправлення підробок до жалю за тим, що ви спочатку надіслали повідомлення.

Опція Clear Chats з’явиться протягом наступних кількох тижнів, і, як і більшість Snapchat, це функція, прихована за допомогою жестів. Ця функція є першим інструментом, який дозволяє користувачам видаляти надіслані повідомлення - попередні інструменти лише видаляли повідомлення з вашого додатка, але не з одержувача, хоча існували деякі обхідні шляхи, включаючи рішучий захід фактичного видалення вашого облікового запису, щоб позбутися цього повідомлення.

Поки рідна програма Snap Inc. отримує функцію видалення, окуляри компанії отримують новий роздрібний будинок. Snap Inc. нещодавно розпочала продаж окулярів другого покоління на Amazon. Раніше носіння окулярів було доступне лише на веб-сайті Snapchat. Перше покоління повинно було пройти через торгові автомати перед доступністю в Інтернеті, що надає оновленим і тепер водонепроникним відтінкам ширшу доступність швидше, ніж оригінальна пара.

Друге покоління окулярів доступне на Amazon приблизно за 150 доларів. В даний час Інтернет-магазин продає окуляри для камер у кольорах Onyx Moonlight (чорний), Ruby Daybreak (червоний) та Sapphire (синій).

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found