Як відновити заводські налаштування iPhone

Час від часу ви виявляєте, що для вашого улюбленого iPhone необхідний жорсткий скидання заводських налаштувань і новий старт. Можливо, ваш iPhone потребує повного видалення даних, тому що ви продаєте його, або щось серйозно пішло не так, і вам потрібно починати спочатку. У цих випадках корисним варіантом є скидання до заводських налаштувань. Однак, якщо ви не зробите цього належним чином, ви можете втратити всі свої дані, а в гірших випадках зламати свій iPhone.

Існує правильний і неправильний спосіб скинути налаштування телефону. Ми покажемо вам, що саме вам потрібно зробити, щоб не втратити все.

Ваш iPhone замерз чи не відповідає? Дотримуйтесь нашого посібника про те, як скинути налаштування iPhone, щоб ви могли відновити роботу. Ви також повинні ознайомитися з нашим посібником з усунення несправностей, оскільки є багато кроків, які ви можете зробити, щоб вирішити проблеми з вашим iPhone, навіть якщо скидання до заводських налаштувань не вирішить вашу проблему.

Як відновити заводські налаштування iPhone за допомогою iCloud

Як відновити заводські налаштування iPhone

Незалежно від того, чи є у вас iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPhone 7 або 7 Plus або ще старшої моделі, наприклад iPhone 4 або 5, найпростіший спосіб відновити заводські налаштування iPhone - це використовувати iCloud.

Крок 1: Підготуйте iPhone, зробивши резервну копію

Налаштуйте iCloud на iPhoneНалаштуйте iCloud на iPhoneНалаштуйте iCloud на iPhone

ICloud від Apple сьогодні ввімкнено за замовчуванням, коли ви входите за допомогою свого ідентифікатора Apple. Щоб вирішити, для чого потрібно створити резервну копію, перейдіть до Налаштування> [Ваше ім'я]> iCloud - або перейти до Налаштування> iCloud у деяких старих версіях iOS - і перемикайте елементи, для яких ви хочете створити резервну копію. Ми рекомендуємо вам вибрати для резервного копіювання майже все, але особливо ваші фотографії, пошта, контакти та нотатки, оскільки скидання до заводських налаштувань буде стерто.

Створити резервну копію iCloud на iPhoneСтворити резервну копію iCloud на iPhone

Після того, як ви ввімкнули вибір, прокрутіть вниз і натисніть Резервне копіювання iCloud потім перемкніть його Увімкнено (якщо це ще не зроблено) і торкніться Резервне копіювання зараз. Пам’ятайте, що вам потрібно буде під’єднатися до Wi-Fi, і резервне копіювання може зайняти деякий час.

Щоб отримати докладніші вказівки, перегляньте наш посібник із використання iCloud для резервного копіювання iPhone.

Крім того, ви можете використовувати свій ПК або ноутбук. Підключіть iPhone до комп’ютера через USB і клацніть сіримРезервне копіювання заразпід час перегляду Резюме вкладку для вашого пристрою в iTunes. Якщо у вас Mac працює під управлінням Catalina, шукайте у Finder під Пристрої або Місцезнаходження вкладку.

Крок 2: Відкрийте меню Скидання

Скинути iPhone до заводських налаштуваньСкинути iPhone до заводських налаштуваньСкинути iPhone до заводських налаштувань

Торкніться головного Налаштування під час перегляду головного екрана виберітьЗагальнів меню, що вийшло, і натисніть наСкинутивнизу сторінки.

Крок 3: Скиньте налаштування iPhone

Скинути iPhone до заводських налаштуваньСкинути iPhone до заводських налаштувань

Торкніться синьогоСтерти весь вміст і налаштуванняваріант вгорі. Якщо ви не створили резервну копію, як ми запропонували, вам буде запропоновано це зробити. Після цього вам буде запропоновано ввести свій пароль. Торкніться червоного Стерти iPhoneу спливаючому вікні, щоб підтвердити своє рішення.

Крок 4: Відновіть iPhone

Після завершення процесу скидання - процес, який може зайняти до кількох хвилин - переконайтеся, що телефон відновлений до початкових заводських налаштувань. Якщо все зроблено правильно, під час запуску ви знову отримаєте Помічника з налаштування iOS.

Вам доведеться увійти в систему та налаштувати iPhone з нуля, як тільки його буде скинуто до заводських налаштувань. Підказки запитають вас, чи хочете ви відновити з облікового запису iCloud, налаштувати абсолютно свіжий телефон без будь-яких попередніх налаштувань або скористатися програмою iTunes та ПК, щоб знову помістити старий вміст на телефон.

Якщо вас цікавить, що означають усі параметри скидання iPhone, перейдіть до останньої сторінки цієї статті. Якщо ви хочете виконати скидання до заводських налаштувань за допомогою iTunes, читайте далі.

Як відновити заводські налаштування iPhone за допомогою iTunes (по-старому)

Як відновити заводські налаштування iPhone _0012

Зробити заводські скидання на iPhone - будь то 4S або iPhone 11 Pro Max - простіше, коли ви використовуєте iCloud і скидаєте дані безпосередньо з пристрою, але ви все одно можете використовувати застарілий iTunes від Apple із ПК. Це корисно, якщо ви традиційно використовували цей метод і є давнім власником iPhone.

Apple скасувала iTunes для MacOS, тому, якщо у вас MacOS Catalina або пізнішої версії, синхронізація на комп’ютерах Mac здійснюватиметься за допомогою Finder. Підключений iPhone ви знайдете під Пристрої або Місцезнаходження вкладку. Макет майже такий самий, як вкладка вашого iPhone в iTunes, тому наступні інструкції повинні працювати чудово. Ви все ще можете використовувати iTunes на комп’ютерах Windows або старіших Mac.

Крок 1: Підготуйте iPhone до відновлення

По-перше, запустіть iTunes, як зазвичай. Якщо ви на Mac, натисніть iTunes меню, розташоване ліворуч на головній панелі інструментів, і якщо ви працюєте в Windows, натисніть Допомога меню праворуч. Виберіть Перевірити наявність оновленьз випадаючого меню, що з’явилося, і переконайтесь, що у вас остання версія iTunes. Якщо ні, завантажте та встановіть останню версію. Якщо ви використовуєте Mac під управлінням Catalina, відкрийте Finder. Потім підключіть iPhone до комп’ютера через USB і клацніть сірим Резервне копіювання заразпід час перегляду Резюме для даного пристрою. Крім того, дотримуйтесь нашого керівництва щодо використання iCloud для резервного копіювання пристрою на віддалені сервери Apple. Незважаючи на те, що резервне копіювання вашого пристрою не є необхідним, це буде зберігати ваші фотографії, програми, контакти, налаштування та інші дані, щоб ви могли автоматично відновити інші пристрої iOS із резервної копії.

Знімок екрану 26.05.2016 о 2.53.21 PM

Якщо ви використовуєте iPhone 4S або новіший пристрій, вам доведеться вимкнути йогоЗнайди мій iPhone. Для цього торкніться головного Налаштування під час перегляду головного екрана виберітьiCloudта торкнітьсяЗнайди мій iPhone. Потім перемкніть повзунок у верхній частині, щоб вимкнути функцію, якщо ви цього ще не зробили.

Крок 2: Відновіть iPhone

Після завершення резервного копіювання клацніть сірим кольоромВідновіть iPhoneпід час перегляду Резюме вкладку для даного пристрою. Клацніть наВідновлюватиу спливаючому вікні, щоб підтвердити своє рішення, і, якщо буде запропоновано, натиснітьПогодьтесяприйняти ліцензійну угоду на програмне забезпечення та розпочати завантаження необхідного файлу програмного забезпечення iOS перед відновленням.

Крок 3: Переконайтеся, що телефон відновлено

Після завершення процесу відновлення - процес, який може зайняти до кількох хвилин - переконайтеся, що телефон відновлено до початкових заводських налаштувань. Якщо все зроблено правильно, під час запуску вам знову буде представлений помічник налаштування iOS, за допомогою якого ви зможете відновити телефон із резервної копії або продовжити процес, як ніби налаштовуючи його заново. Це ніби щойно зійшло з конвеєра знову і знову.

Що означають усі ці різні варіанти скидання?

Коли ви перезавантажуєте iPhone, iOS пропонує вам безліч різних опцій, і це може викликати заплутаність, вирішуючи, які вибрати. Зазвичай вам потрібно виконати вищезазначене скидання до заводських налаштувань, але ось пояснення, що роблять інші варіанти, щоб ви могли вибрати найкращий скидання для своїх потреб.

Примітка. Якщо ви продаєте свій телефон або передаєте його комусь іншому, єдиним, хто безпечно стирає все і повертає ваш телефон у початковий стан, є Erase All Contents and Settings.

продати смартфон скидання iphone Женев'єва Поблано / Цифрові тенденції

Скинути всі налаштування

Якщо ви оберете цей параметр, ви не втратите всі свої дані, але втратите свої налаштування та паролі Wi-Fi. Налаштування вручну зникнуть, звичайно, але ви все одно матимете свої фотографії, програми та інший вміст.

Стерти весь вміст і налаштування

Це варіант, який ми описали на початку цього допису, який стирає все з вашого пристрою. Ваші налаштування, зображення, програми та інші дані назавжди зникнуть - якщо ви не створили резервну копію свого вмісту.

Скиньте налаштування мережі

Іноді вам просто потрібно оновити налаштування мережі, щоб налаштувати краще з’єднання. Вибір цієї опції скидає налаштування мережі, очищає кеш-пам’ять та видаляє всі тимчасові файли, які ви зберегли на своєму пристрої. Це чудово для тих, хто відчуває проблеми з різними з’єднаннями Wi-Fi.

Скинути словник клавіатури

Іноді автовиправлення може завдати більше шкоди, ніж користі. Якщо вам здається, що ваш iPhone завжди пропонує вам друкарські помилки та неправильні слова на основі ваших попередніх повідомлень, ви завжди можете скинути словник клавіатури.

Скинути макет головного екрана

Хоча більшість людей любить налаштовувати домашній екран свого смартфона за допомогою своїх улюблених програм, іноді приємно трохи змінити ситуацію. Якщо ви коли-небудь захочете повернутися до початкового макета головного екрану, який постачався з вашим телефоном, ви можете вибрати цю опцію скидання.

Скиньте розташування та конфіденційність

Іноді, коли ви починаєте натискати в налаштуваннях, ви можете зіпсувати речі. Якщо ви хочете повернутися до початкових налаштувань конфіденційності та розташування телефону, це скидання для вас. Вся інша інформація залишатиметься цілою.

Останні повідомлення