Як дивитися "Вартові галактики" в Інтернеті: транслюйте фільм безкоштовно

Вартові Галактики був не тільки найкасовішим супергеройським фільмом 2014 року, але він також покращив гру Marvel Cinematic Universe завдяки своєму точковому балансу гумору та космічних пригод, на додаток до чудового саундтреку та довершених персонажів, яких зіграли дуже симпатичні виконавці. Фільм, отриманий із захопленням як шанувальниками, так і критиками, продовжує зберігати свою величезну популярність, навіть більше, ніж продовження 2017 року, яке перевершило попередника, та анімаційний серіал. Мільйони погодяться, ніколи не буває поганого часу чи причин дивитися Вартові Галактики в Інтернеті, лише якщо просто подивитися на дерево-істоту Груут і Ракетний єнот, видатні помічники, які суперничать МандалорськийBaby Yoda у відділі милості, або щоб розважати, чекаючи, поки з’явиться інший том. Третій фільм, за яким Джеймс Ганн знову повинен зняти фільм, планується зняти наприкінці цього року, очікуючи подальших затримок, пов'язаних з коронавірусом.

Режисер: Джеймс Ганн

У ролях: Кріс Пратт, Він Дізель, Бредлі Купер, Зої Салдана

Час роботи: 121 хв

Як дивитися "Вартові галактики" в Інтернеті в США

Хоча Вартові Галактики може бути легко доступним для оренди та придбання на всіх основних платформах VOD, потоковий дім Marvel, Дісней +, наразі є єдиним місцем призначення в Інтернеті, де Вартові Галактики можна дивитись безкоштовно (разом з Вартові Галактики Vol. 2 і три повні сезони мультсеріалу). Абоненти мають до них доступ цілий день, щодня, тоді як непідписані користувачі можуть скористатися перевагами безкоштовної пробної версії Disney +. Після закінчення цього безкоштовного періоду послугу можна продовжувати за 7 доларів на місяць або 70 доларів на рік.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення