Як скинути пароль Apple ID

Немає нічого прикрішого, ніж вийти з облікового запису, особливо коли ви намагаєтеся завантажити новий додаток або щось зробити. Паролі забезпечують захист нашої приватності, але втрата доступу може бути серйозною проблемою. На щастя, скидання пароля Apple ID можна здійснити кількома різними способами.

Ми покажемо вам, як це зробити, щоб ви могли відкласти цю незручність і швидко перейти до свого дня.

Як скинути пароль за допомогою сторінки облікового запису Apple ID

Забули AppleID або пароль

Крок 1: Для початку перейдіть на веб-сайт appleid.apple.com і натисніть Забули ідентифікатор або пароль Apple в центрі сторінки. Примітка. Ваш пароль може автоматично заповнити екран входу в спадному меню, особливо якщо ви позначили Пам'ятай мене так що шукайте його спочатку та клацніть, щоб перевірити, чи працює.

Крок 2: Ви потрапите на сторінку, де ви вводите свій ідентифікатор Apple (у більшості випадків це основна електронна адреса для вашого облікового запису Apple), а потім на нову сторінку, де ви введете своє ім’я та електронну адресу, пов’язану з рахунок. Клацніть Продовжуйте, потім виберіть Мені потрібно скинути пароль.

Примітка: Якщо для вашого облікового запису налаштовано двофакторну автентифікацію, ваш екран буде виглядати інакше, і вам буде запропоновано підтвердити свій номер телефону (про це пізніше).

Крок 3: Тепер ви зможете вибрати спосіб скидання пароля, будь то електронною поштою або відповівши на набір питань безпеки. Який варіант ви виберете, виходячи з ваших особистих переваг.

Крок 4: Вибір методу електронної пошти спонукає Apple надіслати інструкції на основну адресу електронної пошти, з якої ви розпочали цей процес, або на рятувальний електронний лист, якщо ви вирішили його зробити. Ви побачите, що електронний лист надіслано, коли побачите Повідомлення було відправлено сторінка з великою, зеленою галочкою. Якщо ви не можете знайти електронний лист, обов’язково перевірте його Спам, Небажана, і Сміття папки або повторіть наведені вище кроки, щоб електронний лист надіслали знову. Щоб вирішити питання безпеки, потрібно підтвердити свій день народження та відповісти на конкретні запитання, перш ніж ви зможете створити новий пароль.

Якщо ви коли-небудь забудете відповіді на свої питання безпеки

Якщо ви забули свій пароль, відповідь на питання безпеки є одним із найшвидших способів повернутися у свій обліковий запис, щоб внести зміни. Зрештою, лише ви - або хтось, хто вас дуже добре знає - знали б відповіді на запитання на кшталт «Хто був вашим улюбленим учителем?» Але що, якщо ви забули відповіді на власні питання безпеки? На щастя, якщо ви це зробите, їх зміна - це також простий процес (хоча для їх зміни вам знадобиться доступ до вашого пароля). Ось як.

Крок 1:Зайдіть на iforgot.apple.com і введіть свій ідентифікатор Apple.

Крок 2:Виберіть Мені потрібно скинути свої питання безпеки і натисніть Продовжуйте.

Крок 3:Введіть свій пароль, а потім натисніть Продовжуйте.

Крок 4:Виберіть три запитання зі спадних меню та надайте відповідні відповіді. Це воно!

Якщо ви використовуєте двофакторну автентифікацію

Якщо ви налаштували та ввімкнули двофакторну автентифікацію, яка відрізняється від двоетапної перевірки, скидання пароля буде ще простішим, оскільки ви зможете скинути пароль безпосередньо з надійного iPhone, iPad, iPod Touch або на сторінці облікового запису Apple ID. Якщо ви не впевнені, чи є у вас надійні пристрої, не будьте; налаштувавши двофакторну автентифікацію, ви створили надійні пристрої. На всіх пристроях iOS також потрібно буде ввімкнути пароль.

Використання пристрою iOS

Крок 1: Йти до Налаштування> [ваше ім’я]> Пароль та безпека.

Крок 2: Торкніться Змінити пароль на вершині.

Крок 3: Вам буде запропоновано ввести свій пароль. Після закінчення введіть новий пароль.

Використання сторінки облікового запису Apple ID

Крок 1: Зайдіть на iforgot.apple.com і введіть номер надійного телефону, який ви вказали під час налаштування двофакторної автентифікації.

Крок 2: Клацніть Продовжуйте щоб надіслати повідомлення на надійний iPhone, iPad або iPod.

Крок 3: Коли ви отримаєте сповіщення на своєму пристрої iOS, торкніться Дозвольте.

Крок 4: Виконайте наведені кроки, введіть свій пароль та скиньте пароль.

Примітка: Якщо ви більше не маєте доступу до надійного пристрою і не можете налаштувати новий, процес зміни пароля стає дещо складнішим. Обігнути двофакторну автентифікацію можливо, але це складно, і це може зайняти кілька днів, перш ніж ви зможете змінити пароль.

Як скинути пароль за допомогою відновлення облікового запису

Запит на відновлення облікового запису AppleID

Якщо поблизу немає вашого надійного пристрою iOS, ви все одно зможете скинути пароль, подавши запит на відновлення облікового запису. Це найкраще використовувати, коли пристрій втрачено або викрадено, і ви хочете отримати доступ до свого облікового запису, одночасно забороняючи доступ кожному, хто намагається видавати себе за вас. Однак цей процес може зайняти кілька днів, залежно від того, скільки інформації ви надали для підтвердження своєї особи.

Крок 1: Виконуючи кроки для скидання пароля на iForgot або iOS, ви побачите варіантПодати запит на відновлення облікового запису.

Крок 2: Введіть номер, з яким можна буде зв’язатися, коли ваш рахунок буде готовий, а потім введіть код підтвердження, який вам надіслано для підтвердження вашої інформації. Після підтвердження ви отримаєте підтвердження, що ваш запит отримано, і з вами зв’яжуться, коли ваш рахунок буде готовий.

Крок 3: Через деякий час ваш обліковий запис буде готовий, і з вами зв’яжуться за допомогою текстового або телефонного дзвінка.

Крок 4: Зайдіть на iforgot.apple.com, введіть свій ідентифікатор Apple і підтвердьте номер, який ви використали на другому кроці.

Крок 5: Вам буде надіслано код відновлення облікового запису за допомогою текстового або телефонного дзвінка, який потрібно ввести у відповідне поле на iForgot.

Крок 6: Клацніть Продовжуйте, і ви перейдете на нову сторінку, де ви зможете створити новий пароль, підтвердити свій надійний номер телефону та увійти в систему.

Однак, коли ви скидаєте свій пароль, вам слід увійти до свого облікового запису Apple за допомогою нового пароля, а також обов’язково оновити свій пароль у меню Налаштування на всіх своїх пристроях. Таким чином, вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ви втратите доступ до свого облікового запису Apple.

Останні повідомлення