Як грати YouTube у фоновому режимі на Android та iOS

YouTube є однією з найрізноманітніших платформ вмісту у світі, і тут легко знайти навчальні посібники, телевізійні шоу та навіть найновіші музичні відео. Але справа не лише в перегляді - іноді все, що ви хочете, - це слухати YouTube у фоновому режимі, займаючись чимось іншим на телефоні. Закриття програми YouTube зупинить відтворення відео, але є кілька простих обхідних шляхів, які дозволять вам слухати відео у фоновому режимі. А ще краще - є способи отримати міні-спливаючий плеєр YouTube під час перегляду в іншому місці. Це наш простий посібник щодо відтворення YouTube у фоновому режимі як для пристроїв iOS, так і Android.

Шукаєте музику на YouTube для прослуховування у фоновому режимі? Можливо, вам варто поглянути на наш путівник про те, як завантажувати музику з YouTube і слухати на будь-якому пристрої.

YouTube Premium (Android, iOS)

як грати в YouTube на фоновому скріншоті 20200526 144058 -як грати в YouTube на фоновому скріншоті 20200526 144215як грати в YouTube на фоновому скріншоті 20200526 145114 Nova Launcher

Червоний мертвий - Преміум - це майбутнє. Раніше YouTube Red був офіційним способом YouTube дозволяти вам закрити програму та продовжувати слухати, але ця послуга змінилася на користь YouTube Premium. На щастя, між нашими потребами не існує великої різниці. Він все ще позбавляється від реклами на настільному та мобільному пристроях, відкриває доступ до ексклюзивних відео та дозволяє завантажувати відео. Але що важливо для наших цілей, це також дозволяє продовжувати слухати після вимкнення екрана телефону або переходу до іншої програми.

YouTube Premium також має доступ без реклами до YouTube Music - заміни Google Play Music - і Premium дає вам можливість вимкнути екран у цьому додатку. У чому улов? Як ви могли очікувати, це гроші. YouTube Premium коштуватиме вам 12 доларів на місяць або 18 доларів за сімейну підписку до шести членів. Як відомо, додаток YouTube доступний як для Android, так і для iOS.

Відтворення відео в певних браузерах (iOS)

Незважаючи на те, що вимкнення екрану та продовження прослуховування YouTube є забороною у Safari та Chrome, можна використовувати Центр управління Apple з деякими іншими браузерами, щоб обійти обмеження YouTube. Firefox та Opera Touch - це два браузери, які безумовно працюють із цим методом, і ми рекомендуємо протестувати будь-які інші браузери iOS, які вам більше подобаються.

Ось як ви можете змусити цей метод працювати.

  1. Спочатку перейдіть на YouTube із вибраного браузера.
  2. Потім знайдіть вибране відео.
  3. Знайшовши та відкривши своє відео, перейдіть на настільну версію сайту. Примітка. Це може залежати від того, який браузер ви використовуєте, але зазвичай доступ до нього здійснюється з Варіанти у верхньому правому куті, а потім натисніть на Сайт на робочому столі варіант.
  4. Почніть відтворення відео.
  5. Тепер поверніться на головний екран і проведіть пальцем вгору, щоб відкрити Центр керування.
  6. Ви повинні мати можливість натиснути Грати , щоб продовжувати відтворювати відео, навіть коли екран вимкнено.

Зауважте, ви, ймовірно, не зможете знову вимкнути його з Центру керування, але ви можете знову отримати доступ до браузера, щоб зупинити відео.

Відтворення відео за допомогою Firefox та Chrome (Android)

Відтворення відео YouTube у фоновому режимі в Android можна виконувати як за допомогою Firefox, так і Google Chrome. Ви можете використовувати будь-який браузер, але ваша версія Chrome повинна бути версії 54 або новішої.

  1. Запустіть Firefox або Chrome, як зазвичай, і перейдіть на веб-сайт YouTube. Не забудьте ввести "youtube.com" у введенні URL-адреси, оскільки натискання YouTube у результатах пошуку Google, як правило, призводить до відкриття програми.
  2. Перейдіть до відео, яке потрібно відтворити у фоновому режимі.
  3. Перейдіть до меню Налаштування, натиснувши три крапки у верхньому правому куті вікна. Потім натиснітьЗапит на настільному сайті.
  4. Почніть відтворювати відео та натисніть кнопку додому, щоб закрити браузер. Примітка: Якщо відео перестає відтворюватися під час використання Chrome, можливо, доведеться також натиснути на панель сповіщень і натиснути кнопку відтворення. Переконайтесь, що ви не закриваєте екран, перш ніж натискати кнопку головного, оскільки це призведе до автоматичного зупинення відео.

Режим "картинка в картинці" в Android 8.0 Oreo та пізніших версіях

картинка в картинці

Це здається трохи обманним, оскільки це зовсім не додаток. Android 8.0 Oreo, остання версія мобільної операційної системи Google, підтримує режим "картинка в картинці", який автоматично відкриває мініатюрне вікно перегляду, якщо ви вийдете з YouTube. Це вікно можна перетягнути в будь-яке місце на екрані та натиснути, щоб збільшити або отримати доступ до елементів керування відтворенням.

Раніше це була функція, доступна лише для підписників YouTube Red, але із введенням YouTube Premium Google почав пропонувати картинку в картинці на YouTube і тим, хто не підписався. Однак це не буде працювати з вмістом, класифікованим як музика, тому вам все одно доведеться заплатити за це.

Ви можете перевірити, яка у вас версія Android, перейшовшиНалаштування> Про телефон> Версія Android(кроки можуть відрізнятися), і, хоча розповсюдження для більшості телефонів уже закінчилось, ви все одно можете побачити, чи отримав ваш телефон оновлення Android Oreo, подивившись наш посібник.

Відтворення відео за допомогою Awesome Pop-up Video (Android)

Android 8.0 Oreo або пізнішої версії недоступний на вашому телефоні? Не хвилюйтеся, для цього є додаток. Awesome Pop-up Video відтворюватиме вибране вами відео у спливаючому вікні, щоб ви могли робити інші дії під час відтворення відео. Просто відкрийте програму та використовуйте функцію пошуку, щоб знайти вибране відео. Торкніться його, і воно відкриється в окремому вікні, яке можна перетягувати по екрану, подібно до режиму Oreo картинка в картинці.

На жаль, немає можливості закрити екран і продовжувати слухати, але додавання режиму типу «картинка в картинці» є достатньо хорошим, щоб гарантувати включення до цього списку. Існує також преміум-версія програми, яка дозволяє завантажувати в автономному режимі (як не дивно відео YouTube, як не дивно) та видаляти рекламу у Awesome Pop-up Video.

Останні повідомлення