Як зробити знімок екрана на Chromebook

Вихоплення знімків екрана на Chromebook може дещо відрізнятися від того, що ви звикли на ноутбуці Windows або MacBook, але процес залишається однаково простим. Якщо ви хочете захопити весь екран або просто закріпити частину, команди на клавіатурі прості у використанні та запам'ятовуються.

Прочитайте далі, щоб дізнатись, як зробити знімок екрана на Chromebook за допомогою комбінацій клавіш або стилуса. Ми також перелічимо додаткові поради та інструменти, якими ви можете зафіксувати екран свого Chromebook.

Швидкі поради

 • Утримуйте клавішу Ctrl + Переключити вікно клавіші, щоб зробити повний знімок екрана.
 • Утримуйте клавішу Ctrl + Shift + Переключити вікно клавіші для захоплення певної області.

Подальше читання

 • Як записати екран комп'ютера
 • Як зробити скріншот на Mac
 • Як зробити скріншот на iPad

Зробіть повний знімок екрана

Знімок екрана Chromebook CTRL

Щоб зробити знімок екрана всього, що є на екрані, одночасно натисніть такі клавіші:Ctrl + Переключити вікно

Остання кнопка, як правило, розташована у верхньому рядку між Повноекранний і Яскравість знижена кнопки, як показано вище. Він нагадує прямокутник, за яким слідують два рядки, і замінює типовий F5 на стандартних клавіатурах.

Знімок екрану Chrome OS Capture

Після натискання обох клавіш у нижньому правому куті з’являється сповіщення із мініатюрою знімка екрана. Клацнувши ескіз, ви потрапите в папку завантажень - сюди всі скриншоти переходять за замовчуванням, роблячи їх доступними в автономному режимі. Ви також можете отримати доступ до знімків екрана, натиснувши синій Файли значок у стилі папки на Полиця і вибравши будь-який Зображення або Завантаження.

Chrome OS позначає всі знімки екрана датою та часом їх зйомки.

Оскільки ОС Chrome зберігає знімки екрана локально на вашому пристрої, вони будуть недоступні на Google Диску, якщо ви вручну не завантажите їх у хмару. Для цього виконайте такі дії:

Крок 1: Відкрийте Файли додаток, або виберіть Зображення або Завантаження перераховані зліва.

Крок 2: Виберіть знімок екрана, який потрібно завантажити. Для кількох завантажень натиснітьПеревірте на кожному скріншоті (перегляд ескізів) або намалюйте поле навколо файлів за допомогою миші або сенсорної панелі (перегляд списку).

Крок 3: Клацніть на Поділитися в правому верхньому куті.

Крок 4: Виберіть Зберегти на Диску у спадному меню. Як показано нижче, ви можете надіслати знімок екрана до інших облікових записів, таких як OneDrive та Dropbox. Прочитайте наш посібник із користування Google Drive, щоб отримати більше корисних порад.

Збережіть знімок екрана на Google Drive Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Якщо у вас є Chromebook із 360-градусним шарніром, як Pixelbook, перейдіть до розділу „Знімки екрана в режимі планшета” в цьому посібнику, щоб дізнатися про альтернативний метод, заснований на дотику.

Захоплення певної області

Команда часткового знімка екрана Chromebook

На додаток до повного знімка, ви можете створити вікно для захоплення часткового екрану. Ось як:Ctrl + Shift + Вікно перемикання

Крок 1: Утримуйте клавішу CtrlShift одночасно натисніть клавіші Переключити вікно кнопку.

Крок 2: Екран затемнюється, і курсор тимчасово змінюється на перехрестя. Використовуйте перехрестя, щоб розпочати кут області захоплення та утримуйте кнопку миші або сенсорну панель.

Крок 3: Перетягуйте курсор по екрану за допомогою миші або пальця, доки не створите поле. Відпустіть кнопку миші або підніміть палець, щоб завершити поле та захопити екран.

Захоплене вікно зберігається в Зображення і Завантаження папки, такі ж, як повний знімок екрана.

Знімки екрана в режимі планшета

Планшет та стилус стокова фотографія PhotoMIX-Company / Pixabay

Використовуйте кнопки

Багато 2-в-1 і планшети під управлінням ОС Chrome можуть не мати негайного доступу до клавіатури. Не хвилюйтеся: є простий скорочений знімок екрана, який ви можете використовувати в режимі планшета. Одночасно натисніть такі фізичні кнопки:Живлення + зменшення гучності

Ваш екран реєструє знімок екрана та робить зображення всього екрана.

Використовуйте стилус - повний знімок

Ви можете зробити знімок екрана всього екрана за допомогою стилуса. Ось як:

Крок 1: Торкніться Стилус.

Крок 2: Торкніться стилуса Екран захоплення варіант. Це захоплює знімок екрана всього вашого екрана.

Використовуйте стилус - часткове захоплення

Хочете захопити лише частину екрана? Виконайте такі дії:

Крок 1: Торкніться Стилус.

Крок 2: Торкніться стилуса Область захоплення варіант.

Крок 3: За допомогою стилуса торкніться і утримуйте початкову точку на екрані.

Крок 4: Перетягніть стилус до кінцевої точки, створивши вікно.

Крок 5: Відпустіть, щоб зробити знімок екрана.

Інші поради та підказки

Копіювання знімків екрана

Скріншот екрана Chrome OS у буфер обміну

ОС Chrome автоматично не надсилає знімки екрана в буфер обміну, як натискання кнопки Роздрукувати зображене на екрані кнопка робить у Windows.

Якщо ви хочете скопіювати знімок екрана (наприклад, для вставки в редактор зображень), слідкуйте за сповіщенням, яке з’являється над системним годинником, коли ви робите знімок екрана. Як показано вище, клацніть на Копіювати в буфер обміну , потім натисніть Ctrl + V коли ви хочете вставити його.

Або знайдіть і виберіть знімок екрана, натисніть Ctrl + C щоб скопіювати його в буфер обміну, а потім натисніть Ctrl + V вставити - так само, як Windows.

Редагування знімків екрана

Знімки екрану, зроблені ОС Chrome, готові до спільного використання, але якщо вам потрібно спочатку відредагувати їх, ознайомтесь із вбудованим редактором зображень. Ось як ним користуватися:

Крок 1: Клацніть синій Файли значок папки на Полиця і виберіть Зображення або Завантаження перераховані зліва.

Крок 2: Двічі клацніть на знімку екрана, щоб відкрити його у засобі перегляду зображень.

Крок 3: Клацніть на Ручка піктограму, розташовану у верхньому правому куті, щоб перейти в режим редагування.

Режим редагування зображень ОС Chrome

Інструменти для обрізки, обертання та регулювання яскравості відображаються на панелі інструментів, розташованій внизу програми, як показано нижче:

Панель інструментів редагування зображень ОС Chrome

Крок 4: Коли закінчите, натисніть Ручка ще раз, щоб завершити редагування, або натисніть Вихід розташований у правому нижньому куті.

Вбудований редактор не дозволяє зберігати копії, тому, можливо, спочатку потрібно скопіювати зображення вручну, щоб зберегти оригінальний, нередагований знімок.

Використання зовнішніх клавіатур

Якщо ви використовуєте робочий стіл на базі ОС Chrome (Chromebox) або зовнішню клавіатуру, підключену до Chromebook, клавіатура, ймовірно, використовує стандартний рядок функціональних клавіш замість виділеного рядка кнопок Chrome. Ось команди Chrome OS, які замінюють типові команди функціональних клавіш:

 • F1 - Попередня сторінка
 • F2 - Наступна сторінка
 • F3 - Оновити
 • F4 - Повноекранний режим
 • F5 - Вікно перемикача
 • F6 - Зменшення яскравості
 • F7 - Збільшення яскравості
 • F8 - Без звуку
 • F9 - Зменшення гучності
 • F10 - Збільшення гучності

Щоб зробити знімок екрана, введіть Ctrl + F5 на стандартній клавіатурі. Для часткового захоплення натисніть Ctrl + Shift спочатку, а потім - F5.

Інші інструменти скріншоту

Кліпулезна

Вбудовані інструменти для зображень для ОС Chrome трохи анемічні, але, на щастя, у Веб-магазині Chrome Google є безліч додатків та розширень, які допомагають додати додаткову функціональність. Ось декілька корисних виборів:

Світловий постріл: Lightshot - чудовий варіант для початківців, який дозволяє перетягувати скріншот скрізь будь-який розділ екрана. Ви можете відредагувати знімок екрана на місці, а потім завантажити його або надіслати в хмару. Він простий у використанні та широко застосовується для більшості цілей.

FireShot: Збережіть цілу сторінку як зображення без кількох знімків екрана. Ви можете зберігати у різних форматах і надсилати їх безпосередньо в OneNote або електронною поштою.

Чудовий знімок екрана: Для тих, хто бажає більш широкого та потужного інструменту, Awesome Screenshot дозволяє вибирати між захопленням екрану та трансляцією екрану, щоб ви також могли робити відеозаписи, коли захочете. Додаток також підтримує анотації та легке розмиття.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found