Кампанія Google #Prideforeveryone робить гордість глобальною

Прайд перед усіма Google Vr гей прапор гордостіМагія технологій дозволила нам не тільки знаходитись одразу у двох (або більше) місцях, але й робити це, не виходячи з дому. І зараз ця магія застосовується до гей-парадів по всьому світу. Зустріньте #Prideforeveryone, монтаж парадів гордості, що охоплюють ЛГБТ-спільноту у 25 країнах світу, до яких ви можете отримати доступ на YouTube 360 ​​та Google Cardboard за допомогою смартфона. Від Бельгії до Бразилії, Сан-Паоло та Сіднея, ви можете бути частиною цих гордих свят різноманітності незалежно від того, де ви знаходитесь.

Замислений як спосіб для тих, хто живе під репресивними режимами, як і раніше висловлювати свою підтримку ЛГБТ-спільноті, #Predeforeveryone прагне "принести Гордість тим, хто не може йти маршем". У дописі в блозі, в якому детально описується ініціатива, Google пише: «Цього літа ми документуємо глобальні паради Прайду за допомогою 360-градусних камер. Ми співпрацюємо із спільнотами ЛГБТК, щоб запросити тих, хто не може особисто пройти маршем, відзначити Прайд по-новому - за допомогою віртуальної реальності та Google Cardboard ".

Відзначаючи, що залишатись геєм у понад 70 країнах світу залишається незаконним, підхід Google від VR забезпечує доступ і солідарність у безпрецедентному масштабі для ЛГБТ-спільноти. "Цього року ми багато думали про те, як ми пропонуємо" Прайд "людям, які фізично не можуть не відвідувати або їм не дуже зручно відвідувати" Прайд ", - сказав Ар'ян Дейк, віце-президент Google із маркетингу зростання. "Ми пропонуємо" Прайд "мільйонам людей, які можуть марширувати віртуально і бути частиною всього цього".

Діти мозку співробітника Google #Prideforeveryone зосередяться на гей-співробітниках технічного гіганта у всьому світі.

“Ми ходимо разом. За рівність. За право любити кого б ти не вибрав. Для люблячих сімей усіх видів. За право користування ванною, яка відповідає вашій гендерній ідентичності. Тому що гордість не повинна знати меж », - підсумував Google. "Ми віримо в #prideforeveryone."

Останні повідомлення