Як блокувати текстові повідомлення в iOS та Android

Незалежно від того, чи йдеться про постійний потік спам-повідомлень, чи про те, що постійний колишній не приймає «ні» за відповідь, блокування повідомлень - це те, що вам потрібно навчитися робити. Незалежно від того, використовуєте ви iOS або Android, процес, швидше за все, швидший і безболісніший, ніж ви уявляєте.

Незалежно від того, який у вас телефон, блокування небажаних текстових повідомлень і навіть телефонних дзвінків - це проста процедура, і ми покажемо вам, як.

Блокування текстів у iOS

Блокуйте тексти з відомих контактів та телефонних номерів

Блокувати тексти в iOS просто. Для конкретних повідомлень торкніться повідомлення від контакту, якого ви хочете заблокувати, а потім натисніть на його ім'я, яке покаже Аудіо, Facetime, і Інформація варіанти. Натисніть на Інформація , а потім натисніть на стрілку праворуч від піктограми телефону поруч із їх іменем. Прокрутіть вниз і виберітьЗаблокувати цього абонента.

Інший шлях - перейти до Налаштування> Повідомлення> Заблоковані контакти і торкніться Додати новий , щоб додати новий заблокований контакт. Використовуючи будь-який із цих методів, ви не лише блокуєте повідомлення, але й телефонні дзвінки та дзвінки FaceTime. Це позбавляє вас від необхідності відвідувати Телефон і FaceTime програми та налаштування, щоб заблокувати ту саму особу.

Блокуйте тексти з номерів, які здаються невідомими або приватними

На жаль, ви не можете прямо блокувати невідомі та приватні номери так само, як і заблоковані відомі контакти. Однак ви можете відфільтрувати та відокремити їх від знайомих людей. Йти до Налаштування> Повідомлення і увімкніть Фільтрувати невідомих відправників варіант. Це створить нову вкладку у вашому додатку Повідомлення під назвою Невідомі відправники, і ви не отримуватимете сповіщень про них. Це може бути не ідеально, але це гідний компроміс.

Повідомте про спам iMessages

Ще одне, що ви можете зробити, - це повідомити про спам та небажані повідомлення iMessages. Коли ви отримуєте повідомлення iMessage від когось, кого не знаєте, буде Поскаржитися на сміття посилання. Натисніть на посилання, щоб переслати інформацію та повідомлення відправника в Apple. Компанія повинна мати справу з контактом і врешті-решт зробити людину або бота не в змозі надіслати вам повідомлення знову.

Ви також можете надіслати електронний лист Apple на адресу “[email protected]”. Пам’ятайте, що вам знадобиться знімок екрана повідомлення, а також адреса електронної пошти або номер телефону, що надіслав повідомлення iMessage, а також дата та час його отримання.

Apple не має справу з SMS та MMS-повідомленнями, але ви завжди можете повідомити про них свого оператора. Наприклад, AT&T пропонує надіслати спам-повідомлення на номер 7726 (СПАМ). Після цього перевізник вивчить повідомлення.

Блокування текстів в Android

На телефоні Google

Існує два способи блокування повідомлень на телефоні Google, наприклад, Pixel 4 або 4a. Перший - відкрити Повідомлення додаток, а потім відкрийте або запустіть розмову з одним із ваших контактів. Торкніться Більше - представлений трьома вертикальними крапками - вибрати Деталіта торкнітьсяБлокувати та повідомити про спам. YВи також можете відкрити Повідомлення торкніться й утримуйте розмову, яку потрібно заблокувати, і торкніться значка Блок , коли опція відображається у верхньому правому куті.

На телефоні Samsung

Подібно до телефону Google, телефони Samsung мають два способи блокування повідомлень. Один із методів передбачає відкриття Повідомлення, потім виберіть розмову, що містить контакт, якого потрібно заблокувати. Звідти торкніться значка Більше , виберітьНомер блоку, і перемикайте, щоб перевірити Видалити розмову якщо ти хочеш. Потім натиснітьгаразд.

Або прямуй доПовідомлення> Більше> Налаштування. Торкніться Блокувати повідомлення, тоді Блокувати номери, де ви можете вручну ввести номер контакту та торкнутися знака + або вибрати зі своєї папки "Вхідні" або зі списку контактів. Коли ви введете всі номери, які потрібно заблокувати, торкніться стрілки назад.

На телефоні LG

Процес блокування LG досить швидкий і зрозумілий. Почніть із відкриття програми обміну повідомленнями від LG та натискання SMS або MMS-повідомлення, яке потрібно заблокувати. Потім торкніться трьох крапок у верхньому правому куті, а потім торкнітьсяНомер блоку щоб підтвердити свій вибір. Тепер номер слід заблокувати.

На телефоні HTC

Подібно до процесу блокування LG, спосіб блокування небажаних повідомлень HTC є швидким і простим. відчинено Повідомлення, а потім торкніться і утримуйте потрібну текстову розмову до появиПараметри повідомлення з'являється. Потім натиснітьБлокконтакт.

Використання вашого оператора зв'язку

Багато операторів мобільного зв'язку надають послуги та додаткові налаштування, щоб допомогти своїм клієнтам блокувати повідомлення з певних номерів, наприклад, від телемаркетингу. T-Mobile має функцію блокування повідомлень, Verizon - блокування дзвінків і повідомлень, Sprint вимагає використання обмежень та дозволів через My Sprint, а AT&T - Secure Family.

Блокуйте тексти за допомогою програм

У App Store від Apple та Google Play Store є десятки програм, які ви можете встановити, якщо шукаєте більше способів блокувати номери та повідомлення. Ось те, що ми рекомендуємо перевірити, якщо ви хочете піти цим шляхом, але пам’ятайте про потенційні проблеми конфіденційності, коли ділитесь своїми контактами.

Чи повинен я відповідати? (безкоштовно)

Чи повинен я відповідати?Чи повинен я відповідати?Чи повинен я відповідати?

Наш найкращий вибір найкращого додатка для блокування дзвінків - Чи повинен я відповідати? Активна спільнота ділиться інформацією та оглядає номери та оцінює їх, щоб ви могли бачити, коли надходить повідомлення, чи законний номер, з якого він надходить. Ви можете легко блокувати номери, це працює, коли ви перебуваєте в автономному режимі, і навіть можете заблокувати всі номери, яких немає у вашому списку контактів, якщо хочете. Незважаючи на те, що ця програма для блокування тексту отримує доступ до ваших контактів, розробник обіцяє, що це лише перевірка їх від вхідних дзвінків, а ваші приватні контакти не завантажуються та не діляться. На жаль, він недоступний для iPhone.

Android

Ідентифікатор та блок дзвінка Hiya (безкоштовно)

Привіт - Ідентифікатор або блокування абонентаHiya - Ідентифікатор або блокування абонентаПривіт - Ідентифікатор або блокування абонента

Цей додаток для блокування дзвінків автоматично визначає абонентів, що телефонують, і позначає роботодзвінки, телемаркетингові компанії, стягувачі боргів та відомих шахраїв на основі величезної бази даних, що містить сотні мільйонів номерів. Ви використовуєте його для створення списку блоків, і ви навіть можете змінити пошукові номери з вашого журналу дзвінків. Застереженням щодо Hiya є той факт, що він отримує доступ до ваших контактів і завантажує їх у свою базу даних, хоча і в зашифрованому вигляді. Компанія обіцяє, що вони використовуються лише для зіставлення інформації та складання білого списку, і заявляє, що ніколи їх не продаватиме, але ви повинні прочитати політику конфіденційності та вирішити самі. Hiya походить від того самого розробника, який створив Mr. Number.

Android для iPhone

Truecaller (безкоштовно)

TruecallerTruecallerTruecaller

Truecaller є наступником широко популярного додатка Truemessenger, і він заповнює майже ту саму нішу, що дозволяє миттєво розпізнати, коли дзвонить або надсилає повідомлення номер спаму. Він також автоматично блокує спам та маркетингові текстові повідомлення. Потужна система ідентифікації абонента також називає та ганьбить невідомі номери, які телефонують вам. Це дуже популярний додаток, який використовується понад 250 мільйонами людей, але у нас є деякі проблеми щодо конфіденційності. Важливо зазначити, що Truecaller буде отримувати доступ до ваших контактів і потенційно ділитися ними, тому радимо ознайомитися з Політикою конфіденційності перед тим, як її встановити.

Android для iPhone

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found