Як налаштувати подвійні монітори в Windows 10

Налаштування подвійних моніторів надзвичайно допомагає підвищити вашу продуктивність: від відкриття декількох вікон браузера до використання складних наборів інструментів для редагування фотографій або відео, до відкриття напрямних на другому екрані для досліджень чи ігор - це чудовий спосіб максимізувати свою продуктивність.

Якщо вас цікавить такий тип налаштування, наш посібник може підказати вам шлях - і Windows 10 робить це простіше, ніж будь-коли.

Крок 1: Перевірте підключення до панелі вводу-виводу та графічного процесора

Як налаштувати подвійні монітори в Windows 10

На вашому ПК є зона для всіх важливих кабельних з'єднань, яку зазвичай називають панеллю вводу-виводу. Якщо вже давно ти не заглянув туди, подивись раніше ви купуєте вторинний монітор. Якщо у вас дискретний (неінтегрований) графічний процесор, то там також може бути розділ графічного процесора зі своїми портами для підведення підсумків. Зробіть коротке фото цього цілого розділу, щоб отримати швидкі посилання, якщо це необхідно.

Тепер перевірте, з якими з’єднаннями дисплея вам доведеться працювати. Для сучасних моніторів та ПК два загальні варіанти - це HDMI та DisplayPort, ще новіші моделі також пропонують USB-C та Thunderbolt 3 для A / V даних. У вас також може бути порт DVI-I для управління старими цифровими / аналоговими підключеннями, а деякі ПК все ще можуть мати порт VGA (хоча ми не радимо використовувати це для другого монітора).

Переконайтеся, що у вас є принаймні два з цих портів дисплея для двох моніторів. Зверніть увагу, який запасний порт ви будете підключати до нового монітора два, і який тип підключення вам знадобиться.

Ви також можете зробити це з ноутбуком, якщо цей ноутбук має два власні сумісні порти дисплея.

Крок 2: Переконайтесь, що монітори сумісні, і підключіть їх

Порти монітора HP 34f Чуонг Нгуен / Цифрові тенденції

Маючи інформацію про порти, ви готові вибрати найкращий новий монітор для налаштування подвійного дисплея. У нас є кілька пропозицій, які допоможуть розпочати роботу, і перелік бюджетних моделей, які зручні для економії грошей. Перевірте, чи монітор має правильний тип порту для вашого відкритого підключення до ПК, а також придбайте всі необхідні кабелі. Для безперебійного роботи на всьому екрані непогано вибрати монітор із екраном без рамки або з тонким екраном.

Тепер ви готові розташувати обидва монітори на своєму столі та підключити їх до ПК.

Крок 3: Перейдіть до Налаштування дисплея в Windows 10

Запустіть свій ПК. Дійшовши до головного екрана, клацніть правою кнопкою миші порожню частину екрана та виберіть Налаштування дисплею.

Як налаштувати подвійні монітори в Windows 10

У відкритому вікні відображатимуться підключені дисплеї, який є вашим «основним» дисплеєм, а на якій стороні розміщений вторинний екран (ви можете вибрати іншу сторону, перетягнувши номери екрана). Якщо ви не бачите, щоб з'явився ваш другий монітор, спробуйте від'єднати кабелі та знову підключити їх. Існує також бездротовий варіант, якщо прокрутити вниз і вибрати Підключення до бездротового дисплея - рідше, але потенційно корисний. Якщо проблема все ще не працює, перевірте наявність оновлень Windows 10, перезавантажтесь та повторіть спробу.

Крок 4: Виберіть варіант відображення

Як налаштувати подвійні монітори в Windows 10

Якщо відображаються обидва ваші монітори, вам потрібно вибрати, як вони працюватимуть. Виберіть вторинний монітор у верхній частині, а потім прокрутіть вниз у Налаштування дисплею вікно та виберіть Кілька дисплеїв список, щоб переглянути ваші варіанти.

У вас є два основних варіанти. Перший - це Розширте робочий стіл до цього дисплея. Це змусить ваші два монітори функціонувати як єдиний цілий монітор із розтягнутим робочим столом, за яким ви можете вільно переміщувати речі - ідеальний вибір для більшості користувачів з подвійним монітором. Інший варіант - це Дублюйте робочий стіл на 1 і 2. Цей параметр, як правило, зарезервований для навчальних та навчальних програм, де один екран буде спрямований на учнів.

Крок 5: Перегляньте додаткові налаштування та налаштуйте

Поки ти в Налаштування дисплею, налаштуйте інші функції так, щоб обидва монітори були налаштовані так, як вам потрібно. Ви можете змінити орієнтацію та роздільну здатність будь-якого монітора, натиснувши на нього, а потім вибравши один із варіантів нижче. Наприклад, якщо ви фотограф, який редагує фотографію, ви можете придбати вторинний монітор 4K та встановити його для більш високої роздільної здатності для фотографії, зберігаючи інструменти редагування та меню на основному екрані. Майте на увазі, що обмеження роздільної здатності також будуть обмежені стандартами графічного процесора та відеовиходу.

Ви також можете змінити масштаб, відрегулювати яскравість, увімкнути Нічне світло режим роботи в темних умовах тощо.

Встановіть індивідуальні налаштування для кожного монітора, коли вони вам потрібні, а потім вийдіть з меню налаштувань і починайте експериментувати. Спробуйте перетягнути програми та вкладки браузера між моніторами, щоб переконатися, що у вас є лише те налаштування, яке вам потрібно. Перемістіть усі потрібні ярлики та піктограми. Тепер кожного разу при запуску ПК система з двома моніторами буде готова і чекатиме на вас.

Якщо у вас і надалі виникають проблеми з продуктивністю подвійного монітора, радимо уважніше ознайомитися з графічним процесором та його підтримкою, а також іншими апаратними обмеженнями на вашому ПК.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found