Як конвертувати PDF у JPG

Ви завантажили файл і хочете поділитися ним, але є лише одна проблема: це PDF, і вам дійсно потрібен JPG. На щастя, є кілька різних варіантів перетворення PDF у JPG, які роблять процес простішим, ніж будь-коли.

Якщо ви віддаєте перевагу користуванню веб-сайтом або додатком, ми перераховуємо найкращі варіанти перетворення як для користувачів Mac, так і для ПК.

Використовуйте конверсійний сайт

Найкраща частина використання Інтернет-інструменту полягає в тому, що його можна використовувати з будь-якого комп’ютера або мобільного пристрою в будь-якій точці світу (і він не займе місця на комп’ютері). Єдиним недоліком є ​​те, що вони, як правило, трохи обмежені в обсязі даних, які ви можете одночасно перетворити, що ускладнює їх використання для більших файлів PDF. Однак це неймовірно просто.

В Інтернеті є всілякі різні веб-сайти про перетворення, але нам подобається надійний інструмент перетворення Замзара, який має чистий інтерфейс та уникає набридливих оголошень.

Крок 1: Перейдіть на сайт конвертації Zamzar

Перейдіть до інструменту перетворення PDF у JPG від Zamzar у веб-браузері та дотримуйтесь інструкцій на екрані. Zamzar включає описи всіх форматів файлів на випадок, якщо ви не зовсім впевнені, що саме вам потрібен JPG, чи ви віддаєте перевагу іншому формату.

Крок 2: Виберіть PDF

Zamzar виберіть параметр посилання скріншот Знімок екрана

Ви можете перетягувати файли, щоб миттєво завантажувати їх у конвертер сайту. Є також два інших простих способи завантаження файлів. Спочатку ви можете вибрати зелений Додати файли… кнопку. Це відкриє вікно пошуку файлів, щоб ви могли вибрати файл із комп’ютера. По-друге, ви можете вибрати виберіть посилання опція під Додати файли… кнопку. Це перенесе вас на іншу сторінку, на якій ви можете завантажити файл, ввівши URL-адресу.

Крок 3: Виберіть вихідний формат

На другому кроці ви можете вибрати формат, у який потрібно перетворити файл. Просто виберіть спадне меню під другою зеленою позначкою і знайдіть варіант, який говорить jpg під формати зображень. Щоб полегшити вам роботу, посилання, яке ми включили зверху, автоматично встановить формат JPG, але якщо ви почнете з домашньої сторінки Zamzar, вам також потрібно буде виконати цей крок.

Крок 4: Виберіть спосіб завантаження

Остаточна кнопка Замзара - цеПеретворити зараз. Однак, перш ніж вибрати це, погляньте нижче, щоб побачити Після закінчення електронної пошти? варіант. Якщо ви віддаєте перевагу отримувати JPG електронною поштою, поставте цей прапорець, який з’явиться безпосередньо нижче. Заповніть це, а потім виберіть Перетворити зараз починати.

Крок 5: Завершіть перетворення!

Коли будете готові закінчити, натисніть Перетворити зараз , щоб розпочати процес перетворення. Щоб перетворити файл, знадобиться від кількох секунд до декількох хвилин (Zamzar обіцяє швидші перетворення, якщо ви створите в них обліковий запис, але це абсолютно непотрібно для більшості проектів). Коли все буде зроблено, виберіть Завантажити щоб завантажити файл на локальний жорсткий диск. Виберіть Перетворити більше файлів продовжити з іншими PDF-файлами. Zamzar зберігатиме файли протягом 24 годин, після чого вони надійно утилізуються.

Zamzar може робити майже все для PDF-файлів, тому, якщо ви хочете конвертувати файли в інші формати, які можуть знадобитися вашому проекту, ви можете. Просто виберіть свій вибір зі спадного меню, про яке ми згадали в кроці 3.

Альтернатива Windows: будь-який PDF у JPG

Будь-який знімок екрана програми PDF у JPG Windows 10 скріншот

Якщо ви віддаєте перевагу спеціальному настільному додатку для перетворення PDF-файлів у файли JPG, шукайте не більше ніж будь-який PDF у JPG. Він безкоштовний і простий у використанні. Просто завантажте програму з магазину Microsoft.

Після завантаження та встановлення відкрийте програму та виберіть Завантажити PDF у верхньому лівому куті, щоб відкрити файл PDF, який потрібно конвертувати. Потім виберіть Зберегти зображення в правому нижньому куті, щоб розпочати процес перетворення. На наступному екрані виберіть вихідну папку та діапазон сторінок, а потім виберіть спадне меню під словами Формат виводу вибирати JPG зі списку доступних форматів файлів. Потім виберіть Продовжуйте.

Після завершення перетворення вам буде запропоновано можливість переглянути збережене місце вашого JPG. Для цього виберіть Відкрити папку.

Альтернатива MacOS: попередній перегляд PDF

З усіх платформ MacOS пропонує найпростіший і найпряміший варіант для власного перетворення PDF-файлів. Вам не потрібно завантажувати додаткові інструменти, щоб виконати роботу. Ось що робити.

Крок 1: Відкрийте попередній перегляд

Програма MacOS Open Preview

У більшості випадків PDF-файли автоматично відкриваються в режимі попереднього перегляду, якщо це не робить інша програма за замовчуванням. Можливо, вам знадобиться знайти ваш PDF-файл і клацнути правою кнопкою миші, щоб відкрити його в попередньому перегляді, якщо це необхідно. Ви також можете натиснути піктограму Launcher на Dock, щоб знайти та запустити попередній перегляд вручну.

Крок 2: Експортуйте PDF

Інструмент експорту попереднього перегляду MacOS

Якщо ви вирішили відкрити попередній перегляд вручну, вам спочатку буде запропоновано знайти файл, який ви хочете переглянути. У всіх випадках, як тільки PDF з’явиться на екрані, натисніть Файл розташована в рядку меню, а потім - Експорт у спадному меню.

Крок 3: Змініть формат файлу та інше

Експорт MacOS у JPG

Клацніть сині стрілки поруч Формат щоб вибрати тип експорту - у цьому випадку JPG. Ви також можете пересунути повзунок поруч Якість для налаштування виходу з Найменше до Найкраще. Клацніть текстове поле поруч із Дозвіл щоб зробити зображення меншим або більшим. Нарешті, змініть ім’я файлу та, якщо потрібно, збережіть місце.

Щоб завершити експорт, клацніть на Зберегти кнопку.

Попередній перегляд MacOS Увімкнення ескізів

Якщо ви хочете зберегти лише частину PDF, натисніть Переглянути у рядку меню та переконайтесь Ескізи увімкнено. Це дозволяє вибрати конкретні сторінки через бічну панель ескізів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found