Як змінити програми запуску

Програми та програми для запуску часто зручні, якщо ви хочете заощадити час під час увімкнення комп’ютера. Однак ви могли відчувати, що коли багато програм намагаються запустити одночасно, ваш комп'ютер може зайняти багато часу для успішного завантаження.

Зміна програм запуску - це простий спосіб збільшити час завантаження комп’ютера та позбутися програм, які можуть вам не знадобитися. Є прості способи зробити це незалежно від того, який тип операційної системи у вас є. Ми поетапно проведемо вас через процес та допоможемо визначити та деактивувати програми, що спричиняють збиття вашого запуску.

Як керувати програмами для запуску в Windows 10

Вплив запуску

Крок 1: Запустіть диспетчер завдань. Ви можете знайти його, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань та вибравши зі спливаючого списку, натиснувши Ctrl + Alt + Видалити, або здійснивши пошук у вікні пошуку Windows.

Крок 2: Якщо диспетчер завдань відображає лише поточні програми, які ви відкрили, отримайте його, щоб показати більше інформації, вибравшиДетальніше на внизу вікна. Це відкриє велике вікно з набагато довшим списком програм та різних вкладок. Не переживайте! Подивіться на параметри вкладки та перейдіть до тієї, на якій написано Стартап.

Крок 3: Стартап Вкладка показує всі програми, які можуть автоматично запускатися з Windows. Ви помітите, що всі активні програми говорять Увімкнено в Sтатус Розділ, тоді як неактивні єІнваліди. Перегляньте список і знайдіть програми, які вам не потрібні або хочете запустити автоматично. Відображувані програми будуть відрізнятися залежно від вашого ПК, але перед тим, як прийняти рішення, враховуйте свої завдання та те, що важливо.

Напевно, ви хочете, щоб OneDrive відкривався на робочому місці, ваша відеокарта Nvidia запускалася на ігровій установці та будь-яке рішення проти зловмисного програмного забезпечення, яке, можливо, доведеться завжди починати з Windows. Знайшовши потрібну програму, клацніть правою кнопкою миші (або натисніть і утримуйте, якщо на планшеті). ВиберітьВимкнути зі спливаючого меню. Крім того, ви можете використовуватиВимкнути внизу вікна.

Що стосується вибору програм, які ви хочете відключити, варто врахувати останній стовпець у Диспетчері завдань, який називається Вплив запуску. Цей стовпець дає змогу дізнатись, скільки системних ресурсів вимагає програма під час запуску. Якщо там написано Жоден, то вам, мабуть, не потрібно турбуватися про його вимкнення. Якщо там написаноНе виміряно, тоді це, ймовірно, новий додаток (або у вас встановлена ​​нова Windows 10), оскільки Windows ще не змогла виміряти його вплив.

З часом вплив запуску може надати корисну інформацію про те, які програми найкраще відключити. Шукайте програми, які мають Високий вплив та програми з непарною назвою, у яких немає нічого з перерахованого Видавництво. Це головні мішені. Однак якщо ви не впевнені, що робить програма, загалом розумна ідея залишити її. Якщо ви виявили, що ви вимкнули програму, яку вам потрібно було запустити з Windows, просто повторіть наведені вище кроки та встановіть для програми Увімкнено.

Варто зазначити, що користувачі Windows 10 також можуть змінити, які програми запускатимуться під час завантаження ПК, вибравши Клавіша Windows>Налаштування> Програми> Запуск, а потім переконайтесь, що під час запуску працюють лише ті програми, які вони хочуть.

Як керувати програмами для запуску в MacOS

Крок 1: Йти до Системні налаштування, який ви можете знайти на своїй док-станції як піктограму шестірні. Опинившись там, знайдіть піктограму силует, яку називають Користувачі та групи і виберіть його. Ви також захочете натиснути замок, щоб внести зміни та ввести пароль.

Крок 2: Якщо у вас на комп’ютері кілька користувачів, вони з’являться в лівій частині вікна. При необхідності виберіть відповідного користувача. Слід зазначити, що деякі параметри тут обмежені через адміністративні привілеї, але ви все одно зможете без проблем змінювати свої програми для запуску. Після того, як ви вибрали правильного користувача, клацніть на вкладці у верхній частині вікна, що говорить Елементи входу.

Крок 3: В Елементи входу, ви побачите список усіх програм, які відкриваються під час запуску. Позначте програми, які ви не хочете запускати відразу. На жаль, не існує простого способу побачити, які програми найбільше впливають на час запуску, як у Windows, але список дійсно вказує, що це за програмне забезпечення, що може допомогти вам прийняти рішення.

Крок 4: Під списком програм ви знайдете знаки плюс і мінус. Вибір знака мінус видалить додаток, який ви вибрали зі списку. Ви також можете додавати нові програми зі знаком плюс.

Користувачі також можуть видалити всі вибрані програми одночасно, якщо ви хочете отримати чистий аркуш. Слід зазначити, що цей метод працює на всіх новіших версіях MacOS, від Каталіни до Сьєрри, тому ваше видання не має значення.

Як керувати програмами для запуску в Windows 8

менеджер завдань Windows 8

Крок 1: Біжи Диспетчер завдань натисканням кнопкиКлавіша Windows + Р. і набравши текстmsconfigв Біжи , а потім натисніть Біжи. Користувачі також можуть натиснути Ctrl + Alt + Видалити, потім виберіть Управління завданнямиr із меню, що з’явиться.

Крок 2:Виберіть вкладку з міткою Стартап.

Крок 3: Виберіть програму для запуску або програми, які ви хочете вимкнути, а потім виберіть Вимкнути.

З іншого боку, якщо є програми, які ви хочете завантажити з Windows, ви можете також додати їх сюди. Клацніть правою кнопкою миші елемент, який потрібно запустити під час запуску, виберіть Копіювати. Далі одночасно натисніть Windows + R клавіші, щоб відкрити діалогове вікно запуску, а потім введіть %дані програми%. У меню, що з’явиться, виберіть Microsoft> Windows> Меню «Пуск»> Програми> Запуск. Потім вам потрібно буде клацнути правою кнопкою миші в будь-якому місці меню та вибрати Вставити. Потім можна перезавантажити комп’ютер, щоб зберегти конфігурацію запуску.

Як керувати програмами для запуску в Windows 7

системна конфігурація

Крок 1: Перейдіть до кнопки «Пуск» і введіть msconfig у текстовому полі Пошук програм, щоб відкрити консоль конфігурації системи.

Крок 2: Клацніть на Стартап , щоб переглянути всі програми, встановлені як варіант запуску на вашому комп'ютері.

Крок 3: Далі вам потрібно буде пройтись і встановити прапорці потрібних вам програм, а також зняти всі непотрібні програми.

Крок 4: Один із завершальних етапів - натиснути на Подати заявку а потім закрийте вікно. Виберіть Перезапустіть коли з’явиться спливаюче вікно перезавантаження. Щоб зміни набули чинності, вам потрібно буде перезавантажити комп’ютер.

Як і в Windows 8, ви також можете додавати елементи до запуску Windows 7. Це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші елемент, до якого потрібно додати Стартап, а потім виберіть Створіть Shortcut з меню, що з’явиться. Ярлик з’явиться в тій же папці, що і оригінальний елемент.

Потім ви захочете вибрати Почніть кнопка>Усі програми> Запуск. Потім можна закінчити, перетягнувши ярлик до Стартап папку. Коли ви перезавантажуєте свій комп’ютер, вам не доведеться турбуватися про втрату всього свого прогресу - він повинен автоматично зберігатися.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found