Як відкрити файли RAR у Windows або Mac

Більшість програм та програм для вашого ПК дуже просто завантажувати, але іншим може бути важко. Натиснувши на файл для встановлення, ви можете помітити, що він має розширення .rar, яке вам не знайоме.

Хоча файли RAR мають багато переваг, для їх відкриття на комп’ютері потрібно трохи більше знань. Тут ми запропонували кілька простих способів відкрити файли RAR, незалежно від того, використовуєте ви Windows або MacOS.

7-Zip (Windows)

7-Zip

Крок 1: Перейдіть на сторінку завантаження 7-Zip і виберіть посилання для завантаження, яке відповідає бажаній версії програмного забезпечення. Якщо ви використовуєте останню версію Windows 10, швидше за все, вам потрібна 64-розрядна версія, але бажано підтвердити, яку версію Windows ви працюєте першою.

Перебуваючи в програмі встановлення, виберіть потрібну папку призначення для утиліти та натисніть на Встановити в правому нижньому куті вікна. Клацніть на Готовопісля закінчення і запустіть програму.

Крок 2: Знайдіть RAR-файл, який ви хочете відкрити, в основному інтерфейсі 7-Zip. Для цього перегляньте отриману папку безпосередньо та двічі клацніть файл RAR, щоб отримати доступ до вмісту файлу. Або ж клацніть файл правою кнопкою миші та виберіть відчиненоу верхній частині випадаючого меню.

Крок 3: Двічі клацніть файл RAR, щоб запустити його у відповідній програмі. Або, якщо ви хочете зберегти файл в іншому місці на своєму комп’ютері, виділіть відповідний файл і клацніть на Копіювати кнопку, розташовану під панеллю навігації. Потім у спливаючому вікні виберіть місце збереження файлу та клацніть сірим кольором гаразд в правому нижньому куті.

Як тільки ви звикнете до процесу, ви можете скоротити кроки, клацнувши правою кнопкою миші на файлах, вибравши 7-Zip зі спадного меню та вибравши додаткові файли, як вам потрібно. Нарешті, тепер, коли ваші файли відкриті, 7-Zip також може допомогти вам захистити їх.

Інші альтернативи Windows

Кому не подобається мати альтернативи? Інші програми можуть підійти саме вам, незалежно від того, чи хочете ви зробити порівняння, чи просто шукати інший інтерфейс. Ми почнемо з того, що порекомендуємо абсолютно безкоштовну програму Zip Extractor, елегантний маленький екстрактор, який повністю сумісний з файлами RAR. Він також приємно позбавлений реклами, пробних версій та "трюків" ви можете використовувати це лише як частину цього іншого програмного пакету ". Він просто розпаковує та завантажує без зайвої суєти.

Якщо ви хочете щось більше, то перевірте WinOpener. Він отримав повний редизайн для Windows 10 і дозволяє легко переглядати та витягувати файли RAR, Zip та 7z. Також підтримується друк у програмі та спільний доступ до документів Word або PDF-файлів, що може заощадити зайнятих професіоналів трохи часу. Недоліком є ​​те, що повна ціна WinOpener становить 20 доларів, але ми радимо вам стежити за продажами, якщо це здається занадто високим.

Unarchiver (MacOS)

Архівування файлів на MacOS є важливою особливістю операційної системи, але ви також повинні мати можливість їх розпакувати. Apple має власний інструмент для стиснення файлів, просто натиснувши на них, але це спрощений варіант, який не дозволяє контролювати процес. Тим, хто шукає повний інструмент, ми пропонуємо інший варіант.

Unarchiver, старий, але гарний, легко перевершує вбудований розпаковувач архівів, який постачається з MacOS - він же під назвою Archive Utility. Програма пропонує підтримку більш значної кількості форматів файлів і пропонує додаткові функції, подібні до 7-Zip, ніж інші доступні пропозиції в Інтернеті. Хоча Unarchiver не може створювати RAR-файли, він все одно дозволяє відкрити RAR-файли лише за кілька кроків.

Крок 1: Перейдіть на сторінку завантаження Unarchiver та натисніть Завантажити в середині сторінки або перейдіть до App Store, щоб завантажити програму. Потім витягніть файл і запустіть програму.

Крок 2: Після відкриття переконайтеся в коробці поруч Архів RAR- поряд із будь-якими іншими типами архівів, які ви хочете відкрити за допомогою програми Unarchiver, - і натисніть Видобутоквкладка, розташована у верхній частині вікна програми. Потім у спадному меню у верхній частині вікна виберіть місце збереження для отриманого файлу, клацніть RAR-файл, який ви хочете відкрити, і натисніть кнопку Unarchiver у спадному меню поруч із Відкрити за допомогоюваріант.

Крок 3: Потім утиліта автоматично створить і збереже файл із тим самим іменем, що й файл RAR, у вказаному раніше місці. Потім просто двічі клацніть файл RAR, щоб запустити його у відповідній програмі.

Інші альтернативи MacOS

Вас цікавлять альтернативи, які можуть бути більш дружніми для ваших цілей або простішими на ваш погляд? Почніть із Keka, файлового архіватора, який також чудово підходить для вилучення ZIP, 7z та RAR-файлів серед багатьох інших. Він має чудовий інтерфейс і добре працює з розбиттям та повторним поєднанням файлів, коли це необхідно. Це коштує кілька доларів, але варто, якщо у вас є досить багато файлів для стиснення та повторної збірки на вашому Mac і вам потрібна надійна програма, яка в майбутньому.

В іншому випадку ви можете замість цього спробувати iZip. Це менеджер архівів, орієнтований на Mac, що неймовірно легко захищає файли та ділиться результатами, не турбуючись про крадіжку. Ви можете швидко обробляти великі файли, шифрувати свою роботу та ділитися ними через захищене з’єднання, яке працює між різними операційними системами. Це може бути кращим вибором для професійного управління RAR, але він також має більше кривої навчання для випадкових користувачів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found