Дивіться Amazon Prime Video на своєму Chromecast - не потрібно Fire TV Stick

Amazon Prime Video тепер має повну підтримку Chromecast на мобільних пристроях, тому, якщо ви все ще не бачите опції трансляції в додатку Prime Video, перейдіть до Apple App Store або магазину Google Play і захопіть останню версію. Вам також потрібно буде використовувати принаймні Android 5.0 або iOS 10.1, щоб отримати оновлення.

Використання офіційного додатка - найкращий спосіб транслювати Amazon Prime Video на телевізор, але це не єдиний спосіб. Бувають випадки, коли вам потрібно передати Amazon Prime з вікна браузера, особливо коли ви намагаєтеся зберегти час автономної роботи телефону або просто віддаєте перевагу перегляду каталогу Amazon на ПК. Ось як переглядати найкращий відеовміст Amazon на своєму телевізорі за допомогою Chromecast, а також плюси та мінуси кожного методу.

Шукаєте що подивитися?

  • Що нового на Amazon Prime
  • Найкращі фільми на Amazon Prime
  • Найкращі шоу на Amazon Prime

Що вам знадобиться

Цей посібник передбачає, що ви вже використовуєте пристрій Chromecast або Android TV і маєте підключити його до свого телевізора та локальної мережі. Вам також знадобиться комп’ютер, підключений до тієї ж мережі. Як MacOS, так і Windows працюватимуть чудово, але вам потрібно буде скористатися браузером Chrome Google, щоб Chromecast запрацював. Якщо у вас є Chromebook або інший пристрій з ОС Chrome, це також працює. Ваш комп’ютер можна підключити до дроту, поки все інше є бездротовим, лише переконайтеся, що всі вони в одній локальній мережі.

Навчіться кастувати

Увімкніть комп’ютер і відкрийте Chrome. Клацніть на три крапки у верхньому правому куті браузера та виберіть Актори варіант. Якщо ваш пристрій Chromecast або Android TV уже налаштовано - це надзвичайно простий процес - додаткових кроків зробити не потрібно. Розширення автоматично визначає будь-які пристрої, що підтримують трансляцію, підключені до вашої локальної мережі, і ви можете вибрати, до якого пристрою передавати.

Почніть кастинг

Тепер ви готові до трансляції. Перейдіть до Amazon Prime Video і виберіть у своїй бібліотеці фільм чи телевізійне шоу - або якщо ви підписалися на Amazon Prime, виберіть відео, яке входить до Prime. Переконайтеся, що телевізор увімкнено, а пристрій Chromecast або Android TV підключено. Клацніть на Актори у куті веб-переглядача, а потім натисніть на пристрої Chromecast або Android TV. Відео та аудіо на вкладці Chrome з’являться на вашому телевізорі. Клацніть Грати, і ви будете насолоджуватися своїм відео на великому екрані.

Кнопка Cast має кілька варіантів, які ви можете розглянути. Якість потокового передавання обмежена на 1080p, але ви визначатиметесь якістю підключення до Інтернету та швидкістю пристрою Chromecast або Android TV. Ви можете вимкнути або увімкнути звук за допомогою кнопки гучності, але немає можливості зміни рівня гучності - вам доведеться регулювати його за допомогою пульта дистанційного керування телевізора.

Розширення Google Cast може транслювати будь-яку вкладку з будь-яким вмістом, тому працюватиме майже будь-яке веб-відео, а не лише те, що на Amazon. Закінчивши, просто закрийте вкладку або натисніть Актори , а потім Зупиніть трансляцію щоб закінчити сеанс.

Недоліки кастингу в браузері

Це рішення допоможе отримати Amazon Prime Video на вашому Chromecast або Android TV, але воно менш ідеальне, ніж спеціальний додаток. Для початківців, як уже згадувалося, якість відео досягає 1080p, що прикро, оскільки багато відеороликів Amazon доступні у форматі 4K, якщо це підтримує ваше підключення до Інтернету, телевізор або потокове телебачення. Навіть при нижчій роздільній здатності бітрейт значно нижчий, ніж ви могли звикнути, що призводить до збільшення кількості артефактів відео, додаткової пікселізації, звуку низької якості та зрідка повного падіння сигналу.

Гірше того, суперечливі вимоги браузера та HDCP можуть ще більше обмежити ваші канали до 720p. Як загальне правило, ви хочете переконатись, що ви користуєтесь останньою версією Google Chrome, і що всі компоненти у вашому комп’ютері відповідають HDCP, включаючи монітор, відеокарту та кабель HDMI.

амазонка відео Майкл Крайдер / Цифрові тенденції Майкл Крайдер / Цифрові тенденції

Кастинг може також сильно постраждати від батареї ноутбука. Під час використання цієї функції, можливо, ви захочете тримати зарядний кабель під рукою. Звичайно, на робочому столі це не проблема. Але ми від усієї душі рекомендуємо використовувати ноутбук на своєму немобільному ПК. Використання робочого столу означає, що вам потрібно встати та перейти до комп’ютера, коли ви хочете використовувати віддалені функції. Призупинення, відтворення та пошук розділів не працюватимуть через пульт дистанційного керування телевізором - вам потрібно натиснути кнопки Chrome.

Одним із способів обійти цю проблему є використання віддаленого робочого столу Chrome із телефону або планшета. За допомогою цього інструменту ви можете використовувати свій смартфон як імпровізований пульт (і ніколи не вставати, щоб призупинити показ).

Нарешті, продуктивність бездротової мережі також впливає на ваші кастингові можливості. Звичайно, продуктивність мережі не є проблемою, якщо ви використовуєте Chromecast Ultra з портом Ethernet. Для всіх інших пристроїв Chromecast продуктивність потокової передачі може постраждати від перевантаження мережі. Ви також можете помітити перешкоди, якщо у вашому домогосподарстві багато бездротових пристроїв. Припустимо, ви бачите багато буферизації, заїкання або інший рівний злам. У такому випадку є інше рішення. Подумайте про те, щоб придбати двосмуговий маршрутизатор із просторою пропускною здатністю, високопотужними антенами та швидким процесором для досягнення найкращих результатів.

Навчитися транслювати Amazon Prime Video за допомогою Chromecast зручно для різних сценаріїв. Для набору номера можуть знадобитися деякі спроби та помилки - плюс трохи терпіння.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found