Як запустити безкоштовну перевірку фону в Інтернеті

У шафі у кожного скелети. Незалежно від того, чи це бентежить фотографії у Facebook, або повний судимість нового хлопця вашої сестри, Інтернет - це скарбниця довідкової інформації. І хоча існує безліч платних послуг, можна дізнатись про когось чимало із загальнодоступних записів або через вміст, знайдений в соціальних мережах в Інтернеті.

Хоча вашим початковим імпульсом може бути перевірка когось іншого, можливо, вам слід спочатку відсканувати власний фон. Інформація, яку ви знайдете, може заважати вам отримати хорошу роботу чи навіть придбати машину чи будинок. Ви зможете перевірити свій кредитний звіт та інформацію про страхування на наявність неточностей. Ви також побачите, що потенційні орендодавці, роботодавці чи хтось інший можуть дізнатися про вас, якщо вони вирішать зробити власну невеличку детективну роботу.

У будь-якому випадку, ось як запустити всебічну перевірку фону, не втрачаючи ні копійки.

Використання пошукових систем

Перше, з чого слід почати - це веб-пошук. Google може легко отримати багато інформації, припустивши, що ви знаєте ім’я людини або будь-яку відповідну інформацію, що стосується її. Результати можуть служити відправною точкою, з якої слід розгалужуватися.

Виділіть пошукові терміни, поставивши ім’я в лапки в рядку пошуку. Пошук "Джон Сміт" дасть ім’я та прізвище в такому порядку та відфільтрує результати, які не відповідають вашим точним специфікаціям. Пам’ятайте, що пошук імені людини призведе до результатів для кожного з цим ім’ям, тому використовуйте додаткові терміни, щоб обмежити ваші результати, наприклад місто проживання, роботу чи будь-яку інформацію про освіту, яку ви знаєте. Чим конкретніші пошукові терміни, тим актуальнішим буде ваш пошук.

Використання соціальних мереж

Соціальні мережі пропонують зовсім інший тип даних. Хоча пошукові системи можуть знайти інформацію, яку хтось інший опублікував в Інтернеті про дану особу, соціальні мережі надають вміст, який контролюється та добровільно ділиться користувачем. Вони можуть не завжди пропонувати найбільш конкретну інформацію, але тим не менше вони можуть дати розуміння людям. Ось основні місця, з яких слід почати.

Facebook

Facebook - це ваш найкращий вибір, коли йдеться про викопування бруду. Якщо даний профіль є загальнодоступним, ви можете шукати його за іменем та пов’язаною електронною адресою та ще більше звузити пошук, використовуючи місцезнаходження людини, освіту та робоче місце. Якщо для профілю Facebook встановлено статус приватного, він не відображатиметься в результатах пошуку. Різні рівні конфіденційності для різних функцій Facebook означають, що частина інформації може бути загальнодоступною, а частина - прихованою.

Якщо вас розчарує пошуковий інтерфейс Facebook, ви також можете використовувати Google для пошуку в веб-домені Facebook. Набір тексту "сайт: Facebook.com" Джон Сміт " буде витягувати вміст від Джона Сміта через Facebook, навіть із приватних профілів, якщо вони розмістили публікацію у відкритій групі Facebook.

LinkedIn

linkedIn

LinkedIn, який налічує майже 660 мільйонів користувачів і налічує, є фантастичним джерелом для професійних мереж та перевірки стану, якщо користувачі надають точну інформацію про себе. Що стосується попередньої перевірки, це лише допоможе вам дізнатись про історію роботи людини - це не надасть великої кількості особистих даних, оскільки люди рідко використовують LinkedIn.

Twitter

Twitter не настільки вдосконалений, як деякі інші сайти соціальних мереж, коли йдеться про розкриття довідкової інформації, але він потенційно корисний все одно. Ви можете шукати за іменем користувача чи твітом, але на сайті відсутні більш поглиблені механізми фільтрації, які роблять Facebook видатним. Також Twitter, як правило, є більш корисним для виявлення смаків та інтересів людини на відміну від основ, таких як її контактна інформація. Знову ж таки, використання опції пошуку домену в Google, як ми раніше пропонували для Facebook, може допомогти вам розкрити деяку корисну інформацію.

Instagram

Instagram - це місце, де можна подивитися на чиєсь життя за допомогою фотографій. Якщо ви введете в пошукову систему їх ім’я, ви зможете знайти їх профіль. Якщо ви є загальнодоступним, ви перебуваєте в ньому, але якщо він приватний, ви не можете набагато більше дізнатись у людини. У загальнодоступному профілі ви можете переглянути їх фотографії та фотографії, на яких вони позначені. Ви також можете побачити, за ким вони стежать, а хто за ними. Це не дає занадто багато фактичної інформації, але ви точно можете зробити висновки з того, що бачите на їхніх фотографіях.

Виявлення контактної інформації

Фотографій профілю - особливо тих, на яких хтось підносить свою камеру до дзеркала і знімає знімок - може бути багато, але вони, швидше за все, не те, що ви шукаєте. Іноді простий номер телефону або вулична адреса є більш корисним пунктом передачі даних. Ці веб-сайти, безумовно, варті уваги, навіть якщо іноді з ними пов’язаний цінник.

Піпл

Ми не будемо брехати, ця послуга може стати трохи моторошною. Він може розкопати, на яких вулицях ви прожили більшу частину свого життя, середню школу, яку ви відвідували, вашу роботу, ваші облікові записи в соціальних мережах і ще трохи, і все це безкоштовно. На цьому веб-сайті також представлений подібний до Google перелік посилань на статті чи сторінки, які можуть стосуватися вас, а також ваші фотографії з інших сайтів, про які ви навіть не підозрювали, що були в Інтернеті.

Білі сторінки

Що стосується контактної інформації, офіційний веб-сайт White Pages - це "пропустити". Сайт дає вам можливість шукати людей у ​​списку за іменем, адресою або номером телефону, але інформація часто застаріла або вимагає мінімальної плати за перегляд через пов’язаний веб-сайт, такий як Spokeo. Ви також не можете переглядати деталі фінансової довідки, історію роботи тощо, не сплачуючи комісію. Ви можете переглянути їх адресу, приблизно, якого віку вони, та найближчих родичів.

ZabaSearch

Подібно до WhitePages, ZabaSearch пропонує досить хороший показник людей. Перегляньте історію адрес, родичів, минулі та сучасні місця роботи та відвідувані школи. ZabaSearch може бути гарною альтернативою, якщо у WhitePages немає людини, яку ви шукаєте.

Генеалогічне дерево зараз

Хоча цей веб-сайт створений для створення сімейних дерев, безкоштовна інформація, яку вони пропонують, може дати вам уявлення про людину, яку ви досліджуєте. Сайт пропонує мільярди історичних записів, включаючи записи переписів, записи про народження, смерті, записи про шлюб та розлучення, записи про живих людей та військові записи. Вони також показують поточну та минулу адреси, номери телефонів та можливих родичів. Якщо ви шукаєте контактну інформацію людини, саме сюди слід звернутися.

Використання баз даних про злочини

Кримінальні обшуки часто є одними з найбільш показових і найбільш обґрунтованих. Можливо, ви не дбаєте про фінансовий досвід двірника середньої школи, але вам, ймовірно, байдуже про його кримінальне походження. Те саме стосується тієї няні, яку ви щойно найняли на вихідні, та електрика, який працює у вас вдома. На щастя, Peoplefinders дозволяє здійснювати перевірку злочинності в Інтернеті.

скріншот

Послуга може коштувати вам трохи грошей, щоб переглянути результати, але в ній легко орієнтуватися та дозволяють розшукувати злочинців за іменем, місцезнаходженням, віком та асортиментом інших показників. Він також досить обширний, де викладається все: від насильницьких злочинів та злочинів, пов’язаних із статевим життям, до питань поведінки та незначних порушень дорожнього руху.

Сімейний сторожовий пес

Family Watchdog - це безкоштовний веб-сайт, який допомагає знайти зареєстрованих сексуальних злочинців у вашому районі. Ви можете ввести свою адресу, місто / штат або поштовий індекс, і на сайті з’явиться карта поруч порушників. Веб-сайт надає інформацію про злочинця, включаючи їх основну інформацію, адреси, звинувачення, маркування та псевдоніми.

Використання публічних записів

Само собою зрозуміло, що Інтернет значно полегшив доступ до публічних записів. Хоча деяка інформація все ще залишається конфіденційною з тих чи інших причин, існує багато організацій та державних веб-сайтів, які складають та роблять доступними загальнодоступні записи.

Пошукові системи

Searchsystems.net служить вражаючою та надійною відправною точкою, якщо ви шукаєте довідкову інформацію у сфері національних або міжнародних публічних записів. Маючи доступ до понад 70 000 баз даних загальнодоступних записів, веб-сайт дозволяє вам шукати різні типи публічної інформації, такі як записи про народження дітей та фінансування кампанії, перш ніж перенаправити вас на відповідний веб-сайт, що містить записи. Сайт безкоштовний і простий у використанні, але просто служить шлюзом до інших сайтів загальнодоступних записів.

NETROnline

NETROnline.com складніше орієнтуватися, ніж SearchSystems, але забезпечує трохи більше контролю, коли справа доходить до отримання загальнодоступних записів. Сайт служить прямим порталом для офіційних баз даних округів та штатів і навіть проводить перевірку кримінального минулого за невелику плату.

Перегляд фінансової історії

Ми всі знаємо, що ваш кредит може зробити чи порушити ваші фінансові бажання. Більшість веб-сайтів про кредитні звіти пропонують звіти за невелику плату або навіть безкоштовно, залежно від вашої ситуації.

Innovis

Innovis - це один із найбільш надійних сайтів з надання кредитних звітів. І він пропонує один безкоштовний кредитний звіт на рік, якщо ви відповідаєте певним вимогам. В іншому випадку вартість перегляду звіту коливається від 3 до 11,50 доларів залежно від того, де ви проживаєте.

Річний кредитний звіт

Ви маєте законне право отримувати один безкоштовний кредитний звіт кожні 12 місяців від кожної з великих загальнонаціональних компаній, що звітують про споживачів, включаючи TransUnion, Experian та Equifax. Деякі люди навіть мають право на більше, якщо вони відповідають законодавству штату.

Пошук веб-доменів або IP-адрес

Зрозуміти, хто є власником домену, простіше простого, оскільки дані масової реєстрації доменів є загальнодоступними - як ви здогадалися - в Інтернеті. Незалежно від того, намагаєтесь ви придбати доменне ім’я у когось іншого або просто намагаєтесь задовольнити власну цікавість, існує веб-сайт, який полегшить вам роботу.

Whois Domaintools (як і кожен великий реєстратор) дозволяє ввести доменне ім’я або IP-адресу в рядку пошуку та з’ясувати, кому належить цей домен. Що приємно в цій службі, так це те, що в результатах пошуку для будь-якого конкретного домену Domaintools також допоможе вам з’ясувати, з якими іншими доменами може бути пов’язана конкретна особа чи організація. Майте на увазі, що деяка інформація про домен є приватною - врешті-решт, деякі хостингові компанії пропонують цю послугу своїм клієнтам, - тому ви можете не бачити всіх аспектів домену, і вам може бути представлена ​​контактна інформація для сторонніх посередників.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found