Як надіслати текстове повідомлення з комп’ютера

Якщо ви перебуваєте на комп’ютері і отримуєте текст на телефон, чи не чудово, якби ви могли відповісти, не взявши його? Так, це було б, і є чудові програми та послуги, які дозволяють саме це.

Незалежно від того, використовуєте ви Apple або Android, ви можете надсилати та отримувати текстові повідомлення на Mac, ПК з ОС Windows або Chromebook. Продовжуйте читати, щоб визначити, який з варіантів вам найбільше підходить.

Як надсилати тексти через телефон для Windows 10

Microsoft ваш телефон для Windows 10

Це рішення в першу чергу для тих, хто використовує ПК з Windows 10 та телефон Android. Він покладається на вбудовану програму Microsoft Your Phone, представлену в оновленні від квітня 2018 року, та на додаток Your Phone Companion для Android. Ця комбінація дозволяє користувачам надсилати та отримувати тексти в Windows 10, отримувати сповіщення Android у Центрі дій та отримувати доступ до зображень, що зберігаються на телефоні. Програма Your Phone також підтримує iPhone, але вона обмежена переадресацією веб-сторінок з Microsoft Edge для iOS. Підтримка iPhone не включає обмін текстовими повідомленнями, сповіщеннями та доступ до фото.

Цей метод вимагає наступного:

  • Android 7.0 Nougat або новішої версії.
  • Оновлення для Windows 10 квітня 2018 р. Або новіше.

Крок 1: Клацніть на Почніть , щоб знайти та запустити програму "Ваш телефон". Або введіть "ваш" у поле пошуку на панелі завдань і виберіть отриману програму.

Крок 2: Програма відкриється на вашому екрані. Виберіть Android а потім клацніть Продовжуйте як показано вище.

Крок 3: Перейдіть на телефон Android і встановіть програму Your Phone Companion із Google Play.

На певних телефонах Samsung натисніть Посилання на Windows замість цього ввійдіть в обліковий запис Microsoft. У разі успішного посилання повинен з’явитися ПК з Windows 10.

Телефон Phone Companion увімкне SMS-повідомлення

Крок 4: Дотримуйтесь інструкцій на телефоні Android: Увійдіть, використовуючи той самий обліковий запис Microsoft, який використовується на ПК з Windows 10, увімкніть дозволи тощо. Закінчивши, торкніться значка Мій ПК готовий посилання.

Крок 5: Торкніться значка Дозвольте на наступному екрані, щоб увімкнути з'єднання між телефоном та ПК.

Крок 6: Торкніться Готово на наступному екрані.

Крок 7: На ПК з Windows 10 телефон Android повинен з’явитися у верхньому лівому куті програми. Клацніть на Розпочати , а потім - Налаштування на наступному екрані.

Крок 8: Підтвердьте сполучення Bluetooth на обох пристроях.

Доступ до Повідомлень у Windows 10 Your Phone App

З’єднавши два пристрої, торкніться значка Повідомлення на панелі інструментів ліворуч для надсилання та отримання повідомлень у Windows 10 за допомогою телефону Android. Цей метод не працює при використанні сторонніх програм як основної платформи обміну текстовими повідомленнями. Зауважте, що користувачі також можуть отримувати фотографії з телефону, здійснювати дзвінки та отримувати сповіщення.

Як надсилати тексти через iMessage (iOS, iPadOS, MacOS)

iMessages на Mac

Для цього методу зазвичай потрібен пристрій Apple із стільниковим з’єднанням. Однак, оскільки він також покладається на формат iMessage від Apple, користувачі можуть обходити стільниковий зв’язок, надсилаючи повідомлення іншому пристрою Apple.

IPhone підтримує два типи повідомлень. Користувачі можуть надсилати повідомлення iMessages через Інтернет через Wi-Fi або мобільні дані, які виділяються синіми бульбашками та надходять лише на пристрої Apple. iPhone також надсилають стандартні SMS та MMS-повідомлення за типовим тарифним планом бездротового зв'язку, які отримують пристрої, що не належать Apple, і виділяються зеленими бульбашками.

Це важлива відмінність, оскільки власники пристроїв Apple без стільникового зв’язку або пов'язаного телефонного номера все ще можуть надсилати повідомлення іншим власникам пристроїв Apple. Все, що їм потрібно - це ідентифікатор Apple.

Однак до тексту всі контакти з пристроєм Apple і без нього, користувачам потрібен пристрій Apple із мобільним тарифом. Тут ми припускаємо, що у користувача є iPhone, хоча iPad із SIM-карткою та сумісним мобільним планом теж працює.

Повідомлення iOS 8

Крок 1: Переконайтеся, що ваш iPhone увійшов у систему за допомогою вашого ідентифікатора Apple.

Крок 2: Відкрийте Налаштування програми та прокрутіть вниз, щоб вибрати Повідомлення.

Крок 3: Переключити iMessage увімкніть наступний екран, щоб увімкнути цю послугу.

Крок 4: Торкніться Надіслати та отримати та перевірити номер телефону та облікові записи електронної пошти, які можуть бути пов’язані з надсиланням та отриманням повідомлень iMessages. Також виберіть номер телефону та / або електронну адресу, з якої можна розпочати нову розмову.

Крок 5: На всіх інших пристроях iOS та iPadOS повторіть попередні кроки. Переконайтеся, що вони підключені до однієї мережі Wi-Fi.

Крок 6: На Mac відкрийте Повідомлення додаток. Клацніть Повідомлення у рядку меню, а потім - Преференції у спадному меню. Коли з’явиться спливаюче вікно, клацніть на iMessage та ввійдіть за допомогою того самого Apple ID.

Крок 7: Поверніться до iPhone і поверніться до Повідомлення у додатку Налаштування. Опинившись, торкніться Переадресація текстових повідомлень. Ця частина стосується обміну текстовими повідомленнями через SMS та MMS.

Крок 8: Переключіть перемикач безпосередньо праворуч від пристрою Apple, на який потрібно надсилати та отримувати SMS та MMS-повідомлення.

Кожного разу, коли пристрій увімкнено, ви повинні вводити відображений на iPhone шість знаків коду підтвердження. Це підтвердить, що ви хочете надсилати та отримувати SMS та MMS-повідомлення на своєму пристрої Apple. Залежно від налаштування вам може знадобитися або не потрібно вводити код підтвердження.

Щоб надіслати повідомлення на будь-якому пристрої Apple, натисніть або торкніться значка Олівець значок, розташований над списком контактів. Після цього введіть бажаних одержувачів та складіть повідомлення як зазвичай.

Майте на увазі, що стандартне обмеження текстових повідомлень у 160 символів все ще застосовується навіть під час використання iMessages. Текст довшим за 160 символів, швидше за все, вважатиметься двома для цілей оплати або більше, залежно від його довжини.

Пам'ятайте, iMessages є "безкоштовним", коли пристрої підключені до Wi-Fi. З іншого боку, вони враховують ваш щомісячний розподіл даних при використанні 4G або 5G, тому не забувайте залишатися на зв'язку з локальною бездротовою мережею, коли це можливо. Стандартні SMS та MMS-повідомлення передаються через вашого бездротового оператора мобільного зв'язку.

Як надсилати тексти через повідомлення Android (Android та ПК)

Цей метод чудово працює для користувачів телефонів Android, і не має значення, яким комп’ютером ви користуєтесь: вам потрібен лише браузер і програма Android Messages. Повідомлення Android дозволяють власникам смартфонів Android надсилати текстові повідомлення прямо з веб-інтерфейсу, незалежно від того, який пристрій вони використовують. Він працює на настільних ПК, ноутбуках або навіть пристроях Apple. Вам потрібно встановити Android Messages як програму за замовчуванням на телефоні, тому обов’язково зробіть це перед початком роботи.

Крок 1: Перейдіть на домашню сторінку Android Messages.

Крок 2: Відкрийте на телефоні програму Android Messages.

Крок 3: Торкніться значка меню з трьома крапками та виберіть Повідомлення для Інтернету.

Крок 4: Торкніться синього Сканер QR-коду і використовуйте телефон для сканування QR-коду на домашній сторінці Android Messages. Якщо ви не впевнені, як, ось посібник із використання QR-кодів із сучасними смартфонами. Це зв’яже ваш пристрій з веб-переглядачем, і ви побачите, що повідомлення та контакти з’являються на вашому іншому пристрої під час синхронізації.

Крок 5: Використовуйте веб-інтерфейс для спілкування з друзями та родиною, як на смартфоні Android.

Якщо ви хочете зберегти синхронізацію між пристроями, щоб вам не потрібно було кожного разу сканувати QR-код, просто виберіть Так коли веб-інтерфейс запитує, чи хочете ви, щоб він запам'ятав ваш комп'ютер.

Надсилання текстів електронною поштою

В якості останнього варіанту ви можете надіслати SMS на мобільний телефон без потреби сторонньої послуги - ви можете зробити це безпосередньо у своєму поштовому клієнті, надіславши електронного листа потрібному оператору. Не знаєте, яким мобільним оператором користується ваш друг? Дізнайтеся тут.

Для швидкого ознайомлення ми зібрали список деяких найпоширеніших постачальників послуг у США та відповідні адреси шлюзів нижче. Однак майте на увазі, що існують різні адреси звичайних повідомлень (SMS) та тих, що включають фотографії та інші носії (MMS). Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу повну статтю про те, як надіслати текстове повідомлення електронною поштою.

SMS шлюзШлюз MMS
AT&T@ txt.att.net@ mms.att.net
Boost Mobile@ sms.myboostmobile.com@ myboostmobile.com
Крикет Wireless@ mms.cricketwireless.net@ mms.cricketwireless.net
Спринт@ messaging.sprintpcs.com@ pm.sprint.com
T-Mobile@ tmomail.net@ tmomail.net
США стільниковий@ email.uscc.net@ mms.uscc.net
Verizon@ vtext.com@ vzwpix.com
Virgin Mobile@ vmobl.com@ vmpix.com

Примітка: Cricket Wireless, очевидно, використовує одну і ту ж адресу як для SMS, так і для MMS. Для T-Mobile включіть 1, який є кодом країни США перед номером телефону.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found