Як конвертувати FLAC в MP3

Основною перевагою, яка залучає людей до формату файлу FLAC, є те, що він може зменшити великі аудіофайли. На жаль, не так багато пристроїв, які все ще підтримують формат FLAC, а це означає, що вам може знадобитися перетворити файли у формат MP3.

Кожного разу, коли ви перетворюєте файл, ви ризикуєте втратити дані в процесі. Однак у нас є наука, і ми можемо провести вас через сходинки.

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт Інтернет-конвертера аудіо

Інтернет-аудіоконвертер

Онлайн-аудіоконвертер - це найшвидший та найпростіший спосіб конвертувати ваші файли FLAC у MP3. Це безкоштовний веб-конвертер, тому вам не потрібно купувати підписку чи завантажувати та встановлювати що-небудь. Все, що вам потрібно для конвертації ваших файлів FLAC, знаходиться прямо на головній сторінці цього веб-сайту.

Єдина проблема полягає в тому, що пакетне перетворення займає трохи більше часу з Інтернет-аудіоконвертером, ніж у деяких інших наших варіантів. Сайт був чітко розроблений з урахуванням менших конверсій.

Крок 2: Виберіть файли, які потрібно конвертувати

Виберіть великий, синій Відкрити файли кнопку — якщо ви хочете вибрати файли з локальної пам’яті - або просто натисніть один із цих трьох варіантів завантаження, щоб вибрати файли: Google Drive, Dropbox або через URL.

Крок 3: Виберіть формат, рівень якості та налаштуйте свої налаштування

знімок екрана онлайн-конвертера аудіо для кроку 3

У другому розділі Інтернет-аудіоконвертера виберіть бажаний формат та рівень якості. Конвертер автоматично встановлює за замовчуванням значення Стандартний рівня (128 кбіт / с) при перетворенні файлів у MP3. Якщо натиснути Розширені налаштування , ви можете налаштувати такі функції, як бітрейт, частота дискретизації, канали та інші функції. Цей розділ також пропонує можливість редагувати інформацію про трек вашого файлу разом із його Редагувати інформацію про композицію кнопку.

Крок 4: Перетворіть та збережіть файл

знімок екрана онлайн-конвертера аудіо для кроку 4

В останньому розділі перетворювача, позначеному цифрою 3, виберіть Перетворити , щоб завершити перетворення файлу. Після завершення перетворення Інтернет-аудіоконвертер пропонує три способи збереження нового файлу: Завантажити (щоб зберегти файл у локальній пам’яті) або Зберегти на Google Диску або Dropbox.

Альтернативні методи

Безкоштовно: змінне (Windows)

Fre: ac не має найкрасивішого інтерфейсу чи навіть найзручнішого. Але це безкоштовний аудіоконвертер для ПК з Windows, який може швидко перетворити ваші файли FLAC у MP3, оскільки він розроблений для використання багатоядерних процесорів для оптимізації швидкості конвертації. Крім того, ви можете легко завантажити його з магазину Microsoft і отримати право на перетворення, як тільки його встановлять. Окрім аудіоконвертера, Fre: ac також включає такі функції, як: інтегрований програвач компакт-дисків, користувальницький інтерфейс, який може відображатися 40 мовами, та підтримка Unicode для тегів та імен файлів, щоб назвати лише деякі.

У MP3 Converter Free (MacOS)

Одним з найпопулярніших аудіоконвертерів у магазині Mac є доречна назва To MP3 Converter Free - проста у використанні утиліта для перетворення з одного з 200 аудіо- та відеоформатів у MP3. Програмне забезпечення підтримує файли FLAC, і процес перетворення не може бути простішим. Програмне забезпечення також дозволяє змінити вихідні дані з постійного бітрейта на змінний бітрейт, перенести теги з вихідного файлу та відрегулювати гучність до максимального рівня.

Щоб конвертувати файл FLAC у MP3 за допомогою програми MP3 Converter Free, просто виберіть папку призначення та перетягніть файли. Якщо вам потрібно пакетно конвертувати папки або файли, тоді ви можете придбати річну передплату (7 доларів США), яка також дозволяє завантажувати теги та ілюстрації з мережевого джерела, додавати поступове зникнення та згасання, а також зменшувати тишу до та після пісень.

Cloud Convert (Google Chrome)

CloudConvert

Cloud Convert технічно є веб-перетворювачем - хоч і корисним, але він також діє як доповнення Chrome, що робить це першою зупинкою для користувачів Chromebook. Візьміть доповнення, відкрийте його, і ви готові до роботи.

За допомогою Cloud Converter ви можете конвертувати майже все, не тільки аудіо. Довгий перелік послуг включає документи, відео, зображення та електронні книги, а ще більше для завантаження. Тим не менш, він може легко обробляти файли FLAC та MP3. Користувачі Google Drive можуть навіть використовувати його для витягування файлів та зберігання їх в Інтернеті. Він також ідеально підходить для тих, хто користується Chromebook.

Однак важливо зазначити, що Cloud Convert не містить великих можливостей налаштування, як деякі інші наші вибори. Ви можете вказати такі речі, як бітрейт, але більш поглиблені елементи керування в основному відсутні. Чим простіше, тим краще, коли мова заходить про Cloud Convert.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found