Як грати в Call of Duty Mobile на ПК

Call of Duty Mobile можливо, були швидко затьмарені Службовий обов'язок: Warzone, у цьому світі все ще є місце для цього портативного запису в довготривалій (і найбільш продаваній) серії шутерів Activision. Але коли ми всі сидимо вдома з незалежних від нас глобальних причин, нам не потрібно обмежуватися маленьким екраном. Call of Duty Mobile, будучи проектом Tencent, бездоганно працює з емулятором ігрового гіганта Android, що дає нам швидкий та простий спосіб відтворити технологічний подвиг на машині з більшим екраном та чудовими елементами управління.

Емулятор, про який йде мова, називається Gameloop. Спочатку він продавався як спосіб PUBG Mobile гравці, щоб взяти участь зі своїх настільних ПК, але з тих пір став центром для гри в купу дуже популярних мобільних ігор - Call of Duty Mobile будучи одним із них. Це абсолютно безкоштовно, легально та не призведе до безцеремонної заборони вашого облікового запису. А ще краще - його можна налаштувати на додавання підтримки контролера, якщо ви волієте грати на найбільшому екрані будинку. Ось як грати Call of Duty Mobile на ПК.

Пов’язані

  • Будь останнім, хто стоїть із нашими Службовий обов'язок: мобільний поради королівської битви
  • Наш посібник зі створення найкращого навантаження в Службовий обов'язок: мобільний

Донедавна відомий як "Tencent Game Buddy", Gameloop - це нова назва цього зручного програмного забезпечення. Швидке завантаження та встановлення - це все, що потрібно для того, щоб взяти участь у дії.

Тепер слід пам’ятати одне, чому Tencent дозволяє людям грати в його ігри, орієнтовані на сенсорні екрани, з виразною апаратною перевагою. Call of Duty Mobile визначає, хто використовує яку схему управління. Гравці поєднуються лише з тими, хто грає однаково, виключаючи ризик того, що хардкорні гравці на ПК тупають тих, хто ковзає великими пальцями навколо 6-дюймового дисплея. Цього ви сьогодні не отримаєте за допомогою консолі / ігор Call of Duty.

Як грати в Call of Duty Mobile на ПК

Все, що вам потрібно зробити, щоб грати Call of Duty Mobile на ПК виконайте наведені нижче дії:

• Завантажте тут емулятор Android «Gameloop» від Tencent.

• Встановіть Gameloop із завантаженого файлу

• Клацніть на Ігровий центр вкладку

• Клацніть на Call of Duty Mobile банер або зображення під Рекомендовано

• Попадання Завантажити

У цей момент завантаження та встановлення повинні розпочатися автоматично. Це може навіть автоматично запуститись, тому відрегулюйте налаштування динаміків, якщо ви не хочете, щоб весь офіс з’ясовував, чому ви припинили роботу на 3 години раніше.

Ваш Call of Duty Mobile Відтоді має початися досвід роботи з ПК, але є кілька речей, які ви можете зробити, щоб задовольнити все завдання машини, на якій ви граєте.

Call of Duty Mobile PC how-to

Як збільшити Call of Duty Mobile FPS

У програмі Gameloop ви можете торкнутися піктограми з трьома горизонтальними лініями у верхньому правому куті, щоб знайти деякі основні параметри, такі як роздільна здатність екрана, місце захоплення екрану та навіть метод відображення.

Налаштування під Двигун як правило, стосуються вікна Gameloop та фізичного розміру вікон гри. Щоб змінити активну роздільну здатність Call of Duty Mobile, вам потрібно буде зайти в Гра вкладку внизу та налаштуйте речі звідти.

З змагальної гри, як Call of Duty Mobile, ми рекомендуємо знизити налаштування настільки, наскільки ваші очі можуть впоратися, щоб отримати максимально плавний досвід. Якщо ви бажаєте стати свідком того, наскільки чистою та чіткою може виглядати мобільна гра в наші дні, сміливо розкручуйте речі настільки високі, наскільки, на вашу думку, їх може взяти ваш ПК.

Тільки не чекайте чудес - це все ще на волі оптимізації Android. Напевно, вам також захочеться змінити кілька налаштувань у самій грі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found